Resmi açıklamayı okuyun

1984 yılında kurulan Trento Üniversitesi Hukuk Fakültesi, İtalya'nın önde gelen üniversitelerinden biridir. Hem araştırma hem de öğretim için ilk beş İtalyan hukuk fakültesi arasında tutarlı bir şekilde sıralama yapan Trento Hukuk Fakültesi, hukuksal çalışmalara karşılaştırmalı yaklaşımında katma değeri bulur.

Trento Üniversitesi'nde hukuk, yerel, uluslararası, uluslarüstü hukuk ve karşılıklı etkileşimlerini içeren karmaşık bir gerçeklik olarak öğretilmektedir. Bu açıdan, iç hukuk sistemlerini ve belirli yasal olguları araştırmak için tercih edilen metodoloji olarak karşılaştırmalı hukuk uygulanır. Bu nedenle, Trento'da hukuk okumayı seçerek öğrencilere zorlu bir öğrenme deneyimi sunarak, öğrencileri hem karşılaştırmalı hem de ulusötesi açıdan hukuk alanına getiriyor.

Bu çerçevede, piyasaların küreselleşmesi ve uluslararası ilişkilerin artması göz önünde bulundurulduğunda, Hukuk Fakültesi 2017/2018'de “Karşılaştırmalı, Avrupa ve Uluslararası Hukuk Çalışmaları Lisans Diploması” başlıklı hukuksal çalışmalarda yeni üç yıllık lisans programına başlayacak. (ya da CEILS), tamamen İngilizce öğretilmiştir. CEILS programı, hem Trento Fakültesinin ethosundaki uluslararası boyutsal merkezi hem de yasal çalışmalarda Avrupalı ​​ve ulus ötesi profesyonellere artan talebi birleştirmeyi amaçlamaktadır.105882__ALE0718.jpg

Yurtiçi ve yurtdışı öğrencilerimizi bir araya getirerek, yurtiçi ve yurtdışı fakültelerimizin deneyimlerinden elde ettiğimiz son teknoloji öğretim yöntemlerini kullanarak, CEILS öğrencileri çeşitli metodolojilere, disiplin geleneklerine ve yargı alanlarına tabi olacaklar. Programın geniş bir alanı kapsayacak ve kanunun karşılaştırmalı, uluslararası ve ulusötesi boyutlarını geliştirecek.

CEILS öğrencileri, ulusal ve uluslararası kurumlarda staj programlarına başvurma fırsatına sahip olacaklar. Öğrencilerin topluluğunun çeşitliliği, öğrenim taahhütlerini artıracak ve eğitim süreleri boyunca diğer kültürlerle ilişkilerini güçlendirecektir. Son olarak, programın başarılı bir şekilde tamamlanması üzerine, CEILS mezunları eğitimlerini bir İtalyan veya uluslararası yüksek lisans derecesi ile tamamlayabilir ya da hemen uluslararası hukuk meslekleri piyasasında bir kariyere başlayabilirler.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Hukuk Eğitimi (LLB)

University of Trento – Faculty of Law

CEILS programı öğrencilerine otantik bir uluslararası deneyim ve karşılaştırmalı, Avrupa, uluslararası ve uluslarüstü hukukta kapsamlı bir eğitim sunar. Diğer ulusal huku ... [+]

Trento Hukuk Fakültesi Avrupa Karşılaştırmalı ve Uluslararası Hukuk Araştırmaları (CEILS) 'de Lisans uluslararası yasal mesleklerden pazarında bir kariyer için kapsamlı bir eğitim deneyimi sunar.

© Gianpiero Mendini - Origami Videografi

CEILS, öğrencilerine, otantik bir uluslararası deneyim ve karşılaştırmalı, Avrupa, uluslararası ve uluslarüstü hukukta her şeyi kapsayan bir eğitim sağlayacaktır. Diğer ulusal hukuk sistemleriyle birlikte, İtalyan hukukunun unsurları Avrupa, karşılaştırmalı ve uluslararası çerçevede öğretilecektir.

Son olarak, CEILS öğrencileri uluslararası kurumlarda staj programlarına başvurma fırsatına sahip olacaklardır. Öğrencilerin topluluğunun çeşitliliği, öğrenme bağlılıklarını artıracak ve diğer kültürlerle ilişkilerini güçlendirecektir. CEILS müfredatı, Trento ve yurtdışında geniş kapsamlı araştırma ve öğretim deneyimi olan İtalyan ve yabancı profesörler tarafından verilecektir.... [-]

İtalya Trento
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Presentation of the University of Trento

Address
Faculty of Law of the University of Trento via Verdi, 53
38122 Trento, Trentino-South Tyrol, İtalya
Telefon
+39 - 04641281818