ABC Access Business College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

ABC Access Business College Hoş Geldiniz

Uzmanlığınızı, yeteneğinizi ve profesyonelliğinizi beslemek için yeterli kapasiteye sahip bir kurum ihtiyacınız olan şeydir. Sağ?

Sizi en iyisi olduğumuzu onaylayan cesur bir onayla sizi bekliyoruz. Yükümlülüğümüz, kariyer hedeflerinize ulaşmanız için profesyonelce ilerlemenizi görmek. Sizi, çalışmalarınız için en elverişli ortamı sunan bir kuruma bekliyoruz. Öğrenme ekibimizin bir parçası olarak sizleri ağırlamaktan onur duyacağız. Görevimiz size geleceğin yararı için en üst düzeyde bilgi vermek ve bu yüzden sizi daha yükseklere çıkarmak için borçlu olduğumuzu hissetmekteyiz.

ABC Access Business College , Eğitim, Kolejler ve Üniversiteler Bakanlığı tarafından 2005 Özel Kariyer Kolejleri Yasası kapsamında tescil edilmiştir ve Kanada Vatandaşlık ve Göçmenlik (CIC) departmanının Kanada Vatandaşlık ve Göçmenlik (CIC) departmanı tarafından izin verildiğini belirten, O242732890457 sayılı Özel Öğrenim Kurumu (DLI) numarası almıştır. Uluslararası Öğrencilere eğitim vermek.

111837_pexels-photo-1438072.jpegBuro Millennial / Pexels

Neden biz

 • 2003 yılından bu yana topluma hizmet etmek ve birçok öğrencinin başarılı olmasına yardımcı oldu.
 • Yüksek talepli diploma programları ve kolej tarafından sunulan kurslar.
 • Bakanlık kolejini Kanada'nın eğitim sektöründe güvenilir bir isimle düzenledi.
 • Seçilen sektörde bilginin pratikte uygulanmasını sağlamak için yenilikçi öğretim teknikleri.
 • Uluslararası öğrenciler için çok kültürlü bir ortam. Kültürlerini öğrenmek ve zevk almak için farklı milletlerle tanışma fırsatı.
 • Ünlü Yonge Caddesi'ndeki metro durağında olduğu gibi güvenlik, otopark ve kolay erişilebilir toplu taşıma.
  Doğru programları seçmek için seçenek çeşitliliği Öğrenme çıktılarını geliştirmek için sürekli kalite izleme ve uygulama metodolojilerinin uygulanması.
 • Verdiğimiz kurumsal müşteriler için eğitim ve atölye çalışmaları kolej kurslarımızı geliştirmemize yardımcı olmaktadır.
 • Birçok mezunun hayatını uzun vadeli istihdam edilebilir becerilere dönüştürmesine yardımcı olduk. Devlet destekli eğitim mevcut. Hibe 28.000 dolara kadar olabilir. Varsa, çocuk gündüz bakımı, çocuk başına 1.000 dolara kadar. Ayda maksimum 2,000 ABD doları.
 • Diploma kazanmak veya mevcut becerilerinizi geliştirmek ve bir Sertifika almak istiyorsanız, ABC Access Business College size kariyer hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmak için kariyer eğitimi sağlayabilir - randevu almak için gizli bir değerlendirme için ofisimizle iletişime geçin.

111839_pexels-photo-1153213.jpegrawpixel.com / Pexels

Konumlar

Toronto

Address
Nipigon Avenue,5
M2M 2V7 Toronto, Ontario, Kanada

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları: