Resmi açıklamayı okuyun

1991 yılından bu yana, Brickfields Asya Koleji (BAC) İngiltere Hukuk ve İş derece hızlı ve akıllı Way olarak kendisini kurmuştur. 6500 yasa uygulamaya mezunları daha fazla gönderilen sonra, üniversite kaliteli bir eğitim sağlayıcısı olarak mükemmel bir üne kurmuştur. Onun mezunları yüksek hem kamu ve özel sektörde yerel ve uluslararası firmalar tarafından aranır.

BAC şu anda öğrenciler üzerinde 70 dünya standartlarında Kanunu ve İş derece ve yerel veya yurt dışında tamamlanmış olabilir mesleki niteliklerin erişim sunan, ortaklıklar ve 20'den fazla (çoğunlukla Birleşik Krallık) Yabancı üniversiteler ve meslek örgütleri ile bağlılıkları vardır.

BAC sadece son iki yılda 200 Dünya ve Ulusal Top Öğrenciler, Kitap Ödülü Kazananlar, 1. Sınıf ve 2. saya üzerinde üretti. öğrencilerinin başarısı dikkat çekici bir eğitim deneyimi sunmak için BAC kararlılığını sergiliyor. Bu tanıma olarak, BAC 2012 Yasal Eğitim Marka Laureate En İyi Marka verildi ve Servis Mükemmellik KOBİ Teşvik Ödülü 2013.

Yüksek nitelikli akademisyenler ve deneyimli uygulayıcılar BAC ünlü öğretim öğrencilerine en iyi teslim BAC başarı hikayesine omurga sağlar. Birlikte yöntemli araştırılmış ve hazırlanmış öğrenme materyalleri ile, e-öğrenme portalı onların gerçek potansiyelini gerçekleştirmek için her öğrenci sağlamak için yuvarlak saat destek vermektedir.

BAC üniversitede her öğrencinin eğitim deneyimi gelecekteki başarısını sağlamak için kendi niteliklerini artırırken bir, keyifli ödüllendirici ve başarılı bir hale getirmek için kararlıdır. BAC Koleji'nde eğitim deneyimi, keyifli ödüllendirici ve başarılı olmak için öğrencilerin aramızda için sabırsızlanıyor.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Hukuk Eğitimi (LLB)

Brickfields Asia College

BAC öğrencilerin tamamlaması için seçeneğiniz vardır İngiltere Transferi Lisans Programı (Hukuk) sağlayan bir 1 + 2 (BAC 1 yıl ve bir İngiliz ortağı Üniversitesi 2 yıl) İ ... [+]

BAC öğrenciler 2 yıl BAC ve 1 yıl veya 2 + 1 ((bir ortağı İngiltere University BAC 1 yıl ve 2 yıl) 1 + 2 tamamlamak için seçeneğiniz son derece popüler İngiltere Transferi Lisans Programı (Hukuk) sunar Bir ortak İngiltere Üniversitesi) kendi tercihinize bağlı ve Birleşik Krallık'ta son yılını tamamlamak için bir yıl 600 ila 700 öğrenci bölgede gönderin. Birkaç başka kurumların öğrencilere son yıl ve tüm öğrencilerin en tanınmış İngiltere eleme derecesi almak sürdürmeye üniversitelerin böyle bir sayıda erişmek seçenek sunmak durumunda.

Programın başarı ile tamamlayan öğrenciler seçtikleri İngiltere ortak üniversite uluslararası kabul görmüş bir LLB (Hons) derecesi verilecektir. Öğrenciler, Okuma, Cardiff, Aberystwyth, Northumbria Liverpool, Sheffield, Hull ve Hertfordshire üniversiteler gibi üst çentik üniversitelerin bir dizi tarafından sunulan derece çeşitli seçebilirsiniz. ... [-]

Malezya kuala Lumpur Petaling Jaya Şah Alam
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
2 - 3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Brickfields Asia College

Londra Üniversitesi, gerçekten dünyanın büyük üniversitelerinden biridir. 18 dünya standartlarında Kolejler ve 10 uzman enstitüleri, yüksek akademik standartları ününü bi ... [+]

Londra Üniversitesi, gerçekten dünyanın büyük üniversitelerinden biridir. 18 dünya standartlarında Kolejler ve 10 uzman enstitüleri, yüksek akademik standartları ününü bir federasyon 1836 yılından bu yana Kolejleri seçkin öğretim ve araştırma üzerine inşa edilmiştir. Londra derece Üniversitesi en yüksek akademik kalite olarak hükümetler, üniversiteler, işverenler ve profesyonel kurumlar tarafından uluslararası kabul edilmektedir.

1858 yılından beri, Londra derece University of London International Programları Üniversitesi, dünyanın en uzun ayakta esnek ve uzaktan öğrenme programları aracılığıyla tüm dünyada öğrenciler için erişilebilir olmuştur. Yıllar geçtikçe, Londra Uluslararası Programları Üniversitesi ile inceleyen pek çok olağanüstü insanlar dünyamızı şekillendiren. Eski öğrenciler yedi Nobel Ödülü kazananlar, Commonwealth ülkeleri, devlet bakanı, ünlü yazarlar, akademisyenler, hakimler ve iş liderlerinin liderleri bulunmaktadır. Bugün, Londra Uluslararası Programları Üniversite fazla 190 ülkede 52.000 den fazla öğrenci ile karakter gerçekten uluslararası bir. ... [-]

Malezya kuala Lumpur Şah Alam Petaling Jaya
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku