Resmi açıklamayı okuyun

Neden Katolik Porto'da Eğitim Yasası?

1978'de kurulan ve Porto'da sunulan ilk derece Hukuk kursudur. Yavaş yavaş, sadece öğretmenleri ve öğrencileri tarafından değil aynı zamanda girişimleri ve mükemmel tesisleri ile ulusal ve uluslararası bir prestij kazandı.

Bugün, hukuk derecesi kursu genişbant eğitimi sunuyor ve öğrencilerin çeşitli kariyer yollarını seçmelerine izin veriyor.

Aynı zamanda, kursun sonunda farklı seçeneklerin yaratılması öğrenciyi hukuk biliminin çeşitli ihtisas dallarına yönlendirir. Tabii, öğrenciyi, hukuka katı bir bilgi ile sınırlı değil, sadece teknik tercümanlar değil, gerçek yasal beyinler yaratması, iyi düşünmesi, motive etmesi için motive eder.

Katolik Porto Hukuk Fakültesi'nin amacı, aslında, temel teoriyi yasanın pratik bir uygulamasıyla birleştirmektir.
• Gelenek ve Modernite - titizlik ve mükemmellik geleneğine sadık, Katolik Porto Hukuk Fakültesi inovasyon ve modernite için büyük bir kararlıdır.
• Öğretmenler - Otuz yılı aşkın bir süredir, Avrupa ve Kuzey Amerika'daki prestijli üniversitelerde uluslararası olarak eğitilmiş sağlam bir öğretmen topluluğu oluşturduk.
• Çapraz Eğitim - Diğer okulların bulunduğu bir kampüse yerleştirilmemizin avantajlarından yararlanarak, öğrencilerimize çapraz bir eğitim (Psikoloji, İşletme, Ekonomi, Pazarlama, Siyaset Bilimi ve Biyoetik dahil) konusunda garanti verebiliriz. Ayrıca, takım çalışması becerileri, yabancı dilde akıcılık, bilgi teknolojisi kullanımı, iletişim becerileri geliştirme, yaratıcılık, yeni problemleri çözme yeteneği, eleştirel düşünme, müzakere ve liderlik konularında diğer yumuşak beceriler geliştirmek için çalışıyoruz. . Porto Katolik Hukuk Fakültesindeki öğrenciler sadece mükemmel bir teknik eğitim seviyesi kazanmakla kalmaz, aynı zamanda özgür, sorumlu ve özerk bireyler olmayı da öğrenirler.
• Uluslararası Deneyimler - “Dünyadaki avukatları eğitmek” tutumunun bir parçası olarak, öğrenciler arasında uluslararası hareketliliği imtiyaz ediyoruz ve şiddetle destekliyoruz.
• Pratik Yaklaşımlar - Teori ve pratiği bir araya getirme taahhüdümüzle, pratik sorunları ve seminerleri öğretmek için hukuk uygulayıcılarımız vardır.

uluslararası

Katolik Porto Hukuk Fakültesi, ulusal ve uluslararası üne sahip bir kurumdur.


Hukuk Fakültesinin amacı değişime açık, sürekli olarak öğrencilerin kariyer hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmayı amaçlayan ve öğretmenlerine ve araştırmacılarına bilimsel gerçeğin peşinde koşmak için mümkün olan en iyi koşulları sağlamayı amaçlayan bir okul inşa etmektir.

Porto Katolik Hukuk Fakültesi, uluslararası ortaklıklar ağını genişletirken ve uluslararası öğrenci sayısını artırırken uluslararasılaşma faaliyetlerini güçlendirmeye büyük önem vermektedir.

107219_rsz_adobestock_206335315.jpg

Program dili:
  • Portuguese (Portugal)

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Doktora

Universidade Católica Portuguesa - Porto Campus Law School

Katolik Porto'daki doktora programı, fakülte araştırmalarının geliştirilmesine katkıda bulunan ve aynı zamanda Portekiz'deki hukuk biliminin eleştirel ve sorumlu bir şeki ... [+]

tanıtım

Katolik Porto'daki doktora programı, fakülte araştırmalarının geliştirilmesine katkıda bulunan ve aynı zamanda Portekiz'deki hukuk biliminin eleştirel ve sorumlu bir şekilde inşasına katkıda bulunan kaliteli araştırmacıları eğitmeyi amaçlamaktadır.

Bu program doktora öğrencilerinin kazanması için tasarlanmıştır:

Hukukta yeterlilikler, yetenekler ve soruşturma yöntemleri;Hukuk bilimi alanında sistematik anlayış;Akademik kalite ve dürüstlük standartlarının dayattığı şartlara göre anlamlı bir araştırma tasarlama, tasarlama, uyarlama ve yürütme becerisi;Bilimsel topluluk ve toplumla genel olarak belirli bir Hukuk alanı hakkında iletişim kurma yeterlilikleri.... [-]
Portekiz Porto
Ekim 2020
Portuguese (Portugal)
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
8 - 12 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Hukuk Eğitimi (LLB)

Universidade Católica Portuguesa - Porto Campus Law School

Hukuk ve Yönetim İkili Derecesi Programı 5 yıl içerisinde farklı ancak tamamlayıcı alanlarda iki lisans derecesi elde etmenizi sağlar: Hukuk Derecesi ve Yönetim Derecesi. ... [+]

Sunum ve hedeflerİki mükemmeliyet okulu arasındaki ortaklığın sonucudur: Porto Katolik İşletme Okulu ve Porto Katolik Üniversitesi .5 yıl içinde iki derecenin sonuçlandırılmasını sağlar: Hukukta bir derece ve Yönetimde bir derece.Öğrencilere yasal meslekler uygulamalarını ve özel ve kamu sektöründeki kuruluşların yönetimi ile ilgili meslekleri uygulamalarını sağlar.On yıllardır profesyonelleri, bugünün dünyasındaki zorluklara cevap verebilmek için gerekli bilgi, beceri ve tutumlarla eğitmiş iki okula dayanmaktadır.

Hukuk ve Yönetim İkili Derecesi Programı 5 yıl içerisinde farklı ancak tamamlayıcı alanlarda iki lisans derecesi elde etmenizi sağlar: Hukuk Derecesi ve Yönetim Derecesi. İki Katolik Porto referans okulu arasındaki ortaklığın sonucudur: Hukuk Fakültesi ve Katolik İşletme Okulu Porto.... [-]

Portekiz Porto
Ekim 2020
Portuguese (Portugal)
Tam zamanlı
5 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Universidade Católica Portuguesa - Porto Campus Law School

Hukuk kursu, kendilerini avukatlık, adli veya savcılık hakimi hukuku, talep, tescil ve noter kabul, iş danışmanlığı gibi herhangi bir yasal mesleğe adamak isteyenler için ... [+]

tanıtım

Hukuk kursu, kendilerini avukatlık, adli veya savcılık hakimi hukuku, talep, tescil ve noter kabul, iş danışmanlığı gibi herhangi bir yasal mesleğe adamak isteyenler için doğal bir seçenektir. tam hafızaya atlıyoruz.

Bununla birlikte, gerçeğin hızlı bir şekilde gözlemlenmesi, bunların hukukçu veya birden fazla faaliyet alanında hukuk eğitimi almış profesyoneller olduğunu göstermektedir. Gerçek şu ki hukuk kursu, sadece geleneksel hukuk mesleği değil, birçok mesleğin uygulanmasını sağlayan bir eğitim vermektedir.

Önkoşul

Bir dereceye kadar adayların önkoşulları, yalnızca adayın kendini Portekizce dilinde ifade etme yeteneğini, herhangi bir bilgiyi gerektirmeksizin değerlendirmeksizin değerlendirmeyi amaçlayan, basitleştirici bir karaktere sahip yazılı bir sınavın yapılmasından oluşur veya diğer bilgi dalları.... [-]

Portekiz Porto
Ekim 2020
Portuguese (Portugal)
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Hukuk Yüksek Lisansı (LLM)

Universidade Católica Portuguesa - Porto Campus Law School

24 Mart tarihli 74/2006 Sayılı Kanun Hükmünde Kararname, "üniversite eğitiminde, yüksek lisans derecesine giden çalışmaların döngüsünün, öğrencinin araştırma faaliyetini ... [+]

tanıtım

24 Mart tarihli 74/2006 Sayılı Kanun Hükmünde Kararname, "üniversite eğitiminde, yüksek lisans derecesine giden çalışmaların döngüsünün, öğrencinin araştırma faaliyetini kullanarak akademik nitelikte bir uzmanlık kazanmasını sağlamalıdır. , yenilikçilik veya mesleki yeterliliğin derinleşmesi "(Madde 18 (3)). Katolik Porto Hukuku Yüksek Lisans Bu hedefe tam etki vermeyi amaçlamaktadır.

Hukuk derecesine sahip öğrencilere ek olarak, diğer üniversitelerin adayları için de aynı şartlarla diğer derecelerden mezun olanlar kabul edilebilir.

Müfredat reformunun 2003/2004'te başlamasından bu yana edinilen deneyimlerden yararlanarak ilk dört temel uzmanlık alanı tanımlanmıştır: Özel Hukuk, İşletme ve Ticaret Hukuku, Ceza Hukuku, Kamu Hukuku ve Uluslararası Hukuk; modernizmin hukukçunun temel eylem alanı olacağı anlaşıldı. Her bir alanla ilgili içeriklerin tanımı aynı kritere göre yapıldı. Diğer uzmanlık alanlarının ortaya çıkışının onaylanması, ilerleyen yıllarda Vergi Hukuku alanının oluşturulmasına ve Hukuk ve Yönetim alanında Master'ın başlatılmasına yol açtı. Kısa bir süre sonra, üç uzmanlık alanı daha açıldı: İdare Hukuku, Kamu, Uluslararası ve Avrupa Hukuku ve İş Hukuku.... [-]

Portekiz Porto
Ekim 2020
Portuguese (Portugal)
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Universidade Católica Portuguesa - Porto Campus Law School

Günümüzün zorlu ve gelişen bağlamında, gerçekliğin karmaşıklığını ve dinamizmini anlama yeteneği çok disiplinli bir yaklaşım gerektirir. Hukuk ve Yönetim Yüksek Lisans bu ... [+]

tanıtım

Günümüzün zorlu ve gelişen bağlamında, gerçekliğin karmaşıklığını ve dinamizmini anlama yeteneği çok disiplinli bir yaklaşım gerektirir. Hukuk ve Yönetim Yüksek Lisans bu pazar ihtiyacına net bir cevap sağlar ve her iki alanda da güçlü bilgiye sahip profesyoneller yetiştirmek için eşsiz bir fırsat sunar.

Bu alan, yüksek lisans düzeyinde disiplinlerarası eğitimde Fakülte'nin ilk girişini temsil etmekte ve bir kuruluşun ihtiyaçlarına küresel anlamda cevap vermeye yetkin profesyonelleri yetiştirmeyi, onları sadece kuruluşun sorunlarına çözüm bulmaya ve önermek için hazırlamamayı amaçlamaktadır. ama aynı zamanda karar vermek ve uygulamak.... [-]

Portekiz Porto
Ekim 2020
Portuguese (Portugal)
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
2 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Universidade Católica Portuguesa - Institutional Video 2016