American European Education

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Amerikan Otel Akademisi, 2007 yılında Romanya'nın Brasov kentinde, eğitim vermek amacıyla ülkedeki ilk uluslararası otel yönetimi okulu olarak kuruldu.

Birçok geleneksel yükseköğretim kurumunda bulunmayan çeşitli otelcilik yönetimi disiplinlerinde uluslararası bir ortamda mesleki odaklı eğitimi uygulamalı beceri eğitimi ile birleştirmeye inanıyoruz. Bu, okulun yapıldığı temeldir ve öğrencilerimizin kariyer hedeflerine ulaşmalarına nasıl yardımcı olduğumuzdur.

Öğrencilerimiz şu anda 30 uluslararası fakülteden, tüm deneyimli uzmanlardan veya yüksek lisans ve doktora programlarından öğreniyorlar. eğitimli öğretmenler. Sınıflar ve pratik oturumlar okulun merkezinde, ülkenin merkezinde yer alan Brasov şehir merkezinde güzel bir orta büyüklükte şehir olurken, sanayi yerleşimleri çoğunlukla Amerika Birleşik Devletleri ve Avrupa'da sunulmaktadır.

Romanya'da otelcilik yönetiminde ilk uluslararası yüksek öğrenim programını başarıyla uyguladıktan sonra okul, kapılarını uluslararası öğrencilere açarak ve New York'ta ikinci bir çalışma merkezi kurarak uluslararası odağını geliştiriyor.

Hedeflediğimiz nihai sonuç, konukseverlik endüstrisini daha da genişletecek ve yeniden icat edecek, gelecekteki kurumsal liderler ve girişimciler olacak küresel bir mezunlar grubudur.107647_pexels-photo-1438072.jpegBuro Millennial / Pexels

Misyon

Amerikan Otel Akademisi'nin misyonu, birçok geleneksel yükseköğretim kurumunda bulunmayan çeşitli otelcilik yönetimi disiplinlerinde uluslararası bakış açısıyla mesleki odaklı eğitimi ve uygulamalı beceri eğitimini ilerletmektir. Öğrencilerimizi küresel pazarda başarılı olmaları için hazırlama konusunda kararlıyız.

Bu, akademik titizliği mesleki eğitim ve kültürel çeşitlilik bilinci ile harmanlayarak öğrencilerimizin mesleki ve kişisel gelişimlerine odaklanarak başarılır.

Misyonumuz bizi sektörle daha yakın ilişkileri teşvik etmeye, hizmete olan bağlılığı teşvik etmeye, liderliği aşılamaya, yaratıcılık ve girişimcilik tutkusuna ilham vermeye ve çok kültürlü çeşitliliği kutlamaya çağırıyor.

Konumlar

Braşov

Address
Strada Vlad Tepes nr.16
500092 Braşov, Brașov ili, Romanya

New York

Address
48 Wall Street, 11th Floor,
New York, NY, 10005 New York, New York, Amerika Birleşik Devletleri