Resmi açıklamayı okuyun

120173_120097_Affiliate_hmpg_generic.jpg

Singapur'da LSBF ile Daha İleriye Git

Singapur'daki Londra İşletme ve Finans Okulu'nda (LSBF), öğrencilerimizin, fakültelerimizin ve mezunların bölgedeki etkisiyle başarıyı ölçüyoruz.

Muhasebe En İyi Özel Okulu ve Hospitality En İyi Özel Okulu olarak

Neden London Business School'u seçmelisiniz?

İçinde öğrenebileceğin, büyüyebileceğin ve başarılı olabileceğin bir ethos geliştiriyoruz. Gelecekteki başarınızı şekillendirirken, dünyanın dört bir yanından insanlarla fikir ve deneyimlerinizi paylaşacaksınız. Yeni nesil iş liderlerinin neden LSBF'yi seçtiklerini keşfedin.

Çalışmanın daha fazla yolu, büyümenin daha fazla yolu

Ödüllü çevrimiçi öğrenme platformumuz tarafından desteklenen Londra ve Singapur'da kampüslerimiz var.

Lisansüstü programlarımız çevrimiçi olarak verilirken Yönetici Eğitim programlarımız LSBF Londra kampüsünde, Holborn'dan sadece birkaç dakikalık yürüme mesafesinde verilmektedir. ACCA kurslarımız hem çevrimiçi hem de Londra kampüsümüzde verilmektedir.

120171_120089_48266942_2014160705338955_6104249830245138432_n.jpg

Standart olarak çeşitlilik

Bizimle birlikte çalışan birçok ülkeden öğrencilerle kampüslerimiz, kurslarımız ve sınıflarımız aynı zamanda gerçekten küresel, çeşitli ve zenginleştirici bir deneyim sunuyor. LSBF, sizi bugünün küresel pazarına hazırlayan, gerçekten uluslararası bir deneyim kazanmak için mükemmel bir yerdir.

Kurumsal ağımız

Kurslarımızı lider kuruluşların gereklilikleri ile güncel tutmak bir seçenek değil, sürekli bir uygulamadır. İngiltere ve ötesindeki başarılı işletmelerle güçlü ilişkiler kurduk.120172_120103_Generic.jpg

Her şeyi bir araya getirmek

Son derece deneyimli öğretim üyelerimiz, kurumsal ortaklarımız ve global erişimimiz sayesinde, sizi iş dünyasında liderlik, mükemmellik ve başarıya hazırlayacağız.

mükemmellik

İlk günden itibaren odak noktamız mükemmellik olmuştur. En iyi öğrenci deneyimini, birinci sınıf eğitimi ve özel kariyer desteğini sağlama çabalarımız, LSBF'yi benzersiz bir kurum haline getirmektedir.

Singapur Kampüsü

Singapur kültürel çeşitlilik ve ticari büyümenin eşsiz bir karışımıdır. Modern kampüslerimizden birinde eğitim alın ve bu büyük uluslararası ticaret merkezini ilk elden görün.

Sınıftan uzak, tam bir akademik deneyimi canlı sosyal aktivitelerle dengeleyebilirsiniz. Kampüslerimiz Singapur'un sofistike gece hayatına ve olağanüstü manzarasına kolay erişim sağlar.

kampus

Singapur'daki LSBF, 3 Anson Yolu'nda (Springleaf Kulesi) ve 143 Cecil Caddesi'nde (GB Binası), Tanjong Pagar MRT istasyonuna birkaç dakika uzaklıktadır.

Son teknoloji eğitim alanlarımızın yanı sıra, deneyiminizi geliştirmek için özel sosyal olanaklardan ve en son öğrenme teknolojisinden yararlanacaksınız.120170_120088_43337724_1923248134430213_2335890394258079744_n.jpg

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Diploma

LSBF Singapore

Hukuk Diplomasının temel amacı, öğrencilere hukuk endüstrisinin çalışmalarına ilişkin yasal bilgileri ve pratik bilgileri vermektir. Özellikle, öğrenciler hukuk firmaları ... [+]

Diploma Hukukunda

Hukuk Diplomasının temel amacı, öğrencilere hukuk endüstrisinin çalışmalarına ilişkin yasal bilgileri ve pratik bilgileri vermektir. Özellikle, öğrenciler hukuk firmalarının işleyişi ve Singapur genelindeki hukuk firmalarında oynayabilecekleri rol hakkında bilgi edinecekler. Diploma Sahipleri, hukuktaki belli başlı teoriler ve kavramlar hakkında detaylı bilgi ve eleştirel bir anlayış gösterebilecektir.

Kurs gereksinimleriAsgari yaş:En az 18 yaşında Asgari Akademik Giriş Gereği:GCE A Seviye Sınavlarında iki geçiş; veyaEşdeğer Lise yeterlilik derecesinin tamamlanması (12 yıl); veyaUygun Hazırlık / Sertifika programına geçmek; veyaDiğer benzer nitelikler; veyaOlgun Giriş Rotası (MER) Minimum 21 yaş artı iş tecrübesi (2 yıl min) duruma göre değerlendirilecektir.Minimum İngilizce Dil Giriş Koşulları:İngilizce O seviyesinde C6 ya da daha iyi bir not aldı; veyaEşdeğer yeterlilik, örneğin, IELTS 5.5 / TOEFL 550; veya LSBF PCE Advanced.İngilizce'nin ilk dili olmayan tüm uluslararası öğrenciler, ders için bir teklif almadan önce, minimum düzeyde IELTS 5.5 veya eşdeğeri alarak dil becerilerini kanıtlamalıdırlar.İş deneyimi:Yasal bir pozisyonda asgari 1 yıllık iş tecrübesi olması bir avantajdır.süreTam zamanlı: 8 ayYarı zamanlı: 12 aygirişTam zamanlı / Tam zamanlı: Her 2 ayda bir / modülerAlımı Temmuz, Eylül, Kasım aylarında düşerTam zamanlı / Yarı zamanlı: Her 3 ayda bir / modülerAlımı Temmuz, Ekim aylarında düşerKariyer yoluHukuk endüstrisi (Hukuk Yöneticisi, Hukuk Sekreteri, Paralegal)... [-]
Singapur Singapore
Ekim 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
8 - 12 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Location address
3 Anson Road, Springleaf Tower, #06-01
Singapore, 079909 SG