Resmi açıklamayı okuyun

Hakkımızda

Cavendish University Uganda (CUU), Uganda Ulusal Yüksek Eğitim Konseyi (UNCHE) tarafından lisanslıdır ve onaylanmıştır ve 2008 yılında kurulmuştur.

CUU'nun öğrenci merkezli akademik modeli, öğretme ve öğrenmede küresel en iyi uygulamaları uygular ve öğrencileri sorumlu, eğitimli, istihdam edilebilir ve girişimci vatandaşlara (REEE) dönüştürmek üzere olan MÜB'in Misyonunu yerine getirmeyi amaçlar.

CUU, dört Hukuk Fakültesinde, Bilim'de ev sahipliği yapan piyasaya uygun ve akredite edilmiş akademik programlar sunmaktadır.

CUU'da öğrenme, yenilikçi, öğrenci merkezli, katılımcı, aktif ve pratiktir. Harmanlanmış öğrenmeyi, projeleri, vaka çalışmalarını, uzaktan öğrenmeyi ve diğer etkili ve aktif öğrenme biçimlerini desteklemek için bir teknoloji platformu kullanılmaktadır.

CUU 15'ten fazla ülkeden gelen büyük bir öğrenci nüfusuna sahiptir. CUU'dan 5.000'den fazla öğrenci, kuruluşundan bu yana sertifika, diploma, lisans ve yüksek lisans seviyelerinde birçok farklı disiplinde mezun olmuştur.113235_pexels-photo-901964.jpeg

Misyon

Öğrencileri sorumlu, eğitimli, istihdam edilebilir, girişimci vatandaşlara dönüştüren erişilebilir, yüksek kaliteli, araştırmaya dayalı eğitim sağlamak.

Vizyon

Dönüştürücü, pazarla ilgili kaliteli bir eğitim veren Afrika'da örnek bir üniversite olmak.113234_pexels-photo-1181355.jpeg

Bizim hikayemiz

Program dili:
Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Hukuk Yüksek Lisansı (LLM)

Cavendish University Uganda

Yüksek Lisans Kanunu (LLM), öğrencilere hukuk hakkındaki bilgilerini ve anlayışlarını derinleştirme fırsatı veren, iki yıllık bir yarı zamanlı yoğun çalışma programıdır. ... [+]

hukuk Yüksek lisansı

Yüksek Lisans Kanunu (LLM), öğrencilere Kanun hakkındaki bilgilerini ve anlayışlarını derinleştirme fırsatı veren, iki yıllık bir yarı zamanlı yoğun çalışma programıdır. LLM'nin dört uzmanlığı vardır: Doğal Kaynak Kanunu; Ticaret Kanunu; Uluslararası İnsan Hakları Hukuku ve Uluslararası Kamu Hukuku. Bu Program, hukuk mesleğindeki trendlerin ele alınması için tasarlanmıştır.

Gelecekteki Kariyer FırsatlarıHakimlerAkademisyenleriÖzel BankacılarHukuk Bürosu Ortağıİcra Kurulu BaşkanıPolitikacılarKariyer HedefiÖğrencilerin, kanunun işlediği bağlam hakkındaki anlayışlarını geliştirmek.Ekonomik büyümeyi, insani gelişmeyi ve sosyal adaleti sağlamanın araçlarından biri olarak hukuk hakkında daha fazla entelektüel ve felsefi anlayışı teşvik etmek.Mezuniyet sonrası mezun öğrencilerin ilgi alanlarına göre belli hukuk alanlarında uzmanlaşmasını sağlamak.Denetimli bir araştırma projesi aracılığıyla öğrencilerin belirli yasal konularda bilgi ve anlayışlarını geliştirmek.Öğrencilerin yayınlanabilir kalitede bir tez yazarak bilgi birikimine katkıda bulunmaları için elverişli bir ortam sağlamak.Öğrencileri, Uganda'nın politika ve ekonomilerinin çeşitli sektörlerinde daha uzmanlaşmış yasal danışmanlık rolleri almaya hazırlar.Araştırma, yenilik, eleştirel analiz ve tartışma yoluyla ulusal kalkınmaya katkıda bulunabilecek akademik ve entelektüel bir topluluğun büyümesine katkıda bulunmak.Program Yapısı... [-]
Uganda Kampala
Bilgi iste
Ingilizce
Yarı zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Address
Plot 1469 Ggaba Road
Kampala, Central Region, Uganda