Durumda

30 yılı aşkın deneyim avukatlarımız var. Ve şunu gösteriyor: Biz, Londra'da hukuk alanında öğrenci deneyimi ve öğretim kalitesi için No.1 üniversitesiyiz (Sunday Times League Table 2017). Profesyonel olarak akredite olan LLB Hukuk kursumuz size hukuk ve dava ile ilgili tüm önemli konularda temel bir temel oluşturacaktır ve avukat olmak, avukat olmak veya hukuk yöneticisi olmak için ilk adımdır.

Ticari hukuka odaklanmak suretiyle, iş arızalarına karşı sözleşmelerin sağlanması da dahil olmak üzere, sözleşmelerin bir iş ortamında nasıl kullanıldığını keşfedeceksiniz.

Şimdi The Guardian'ın hukuk kursları için yıllık lig tablosunda (2019) İngiltere'de 25. sıradayız.


Neden LSBU'da Hukuk?

 • Mutlu öğrenciler: No.1 Birleşik Krallık için Genel olarak, konuşma, ziyaret ve yarışmalar düzenleyen enerjik bir Öğrenci Hukuku Derneği ile Hukuk (Guardian League Table, 2018) kursu ile memnun.

 • Müthiş bir eğitim - Londra'da Eğitim, Akademik Destek, Değerlendirme ve Geri Bildirim için 1 numaramız yok (Ulusal Öğrenci Anketi 2016).

 • Uzman akademisyenler - öğretmenlerimiz, içgörüler ve avukatlar olarak, içgörülerinden, gerçek dünyadaki durum uzmanlığından ve hukukun tutkusundan geçerek kalifiye olmuşlardır.

 • Olağanüstü tesisler - size bir iPad mini, tam çevrimiçi destek ve 6000 sterlin değerinde kişisel bir yasa e-kütüphanesi erişimi ile donatılacaktır.

 • İş deneyimi - yerel hukuk firmaları ile birlikte Lambeth County Court Yardım Masası'nda gönüllü olabilir veya LSBU'nun ücretsiz açılan Hukuk Danışmanlığı Klinikinde Hukuk Danışmanı olabilirsiniz.

 • Alternatif rota - biz Londra'da LLB'deki Chartered Institute of Legal Executives (CILEx) modülleri aracılığıyla yasal bir yönetici olarak nitelendirme sunan tek üniversiteyiz. Gerekli seçenekleri tamamlayın ve CILEx'in lisansüstü üyesi olmaya hak kazanın.

Anahtar kursu bilgileri - moda göre sıralı

kip

Modüller

LLB (Hons) İş Hukuku derecesi üç tema etrafında yapılandırılmıştır. 1. yıl temel hukuk becerilerini geliştirmeye odaklanır; 2. yıl istihdam edilebilirliğe odaklanır ve 3. yıl bağımsız öğrenmeye (proje çalışması) odaklanır. Genel olarak ders için değerlendirme yöntemleri:% 22 kurs

Değerlendirme kurs, sözlü sunum, çoklu seçim testleri, vaka notları, sınıf içi denemeler ve sınavlar yoluyla yapılır.

Yıl 1

1. Dönem

 • Yasal beceriler, yasal çalışma, hukuk sistemi (vakıf dahil)
 • Kamu hukukunun temelleri
 • Sözleşmeye giriş ve haksız fiil

2. Yarıyıl

 • Kamu ve AB hukukuna giriş
 • Sözleşme hukuku
 • Tort yasası

Yıl 2

1. Dönem

 • Yasada çalışmak (vakıf dahil)
 • Ceza hukuku 1
 • AB hakları

2. Yarıyıl

 • Ceza hukuku ve ceza kanunu kanunu
 • Mülkiyet, eşitlik ve güven 1

Artı, 2. dönem için aşağıdan uzman modül:

 • Tüketici koruması ve yasa

Yıl 3

1. Dönem

 • Mülkiyet, eşitlik ve güven 2
 • İş kanunu
 • Şirket hukuku

2. Yarıyıl

 • Arazi kanunu
 • Proje (bu, öğrencilerin her iki sömestrde tamamladıkları zorunlu bir modüldür)
 • İş kanunu

istihdam

Yeterlilik hukuku derecesi ile, bir avukat veya avukat olarak nitelendirmek için Hukuk Uygulama Kursu veya Bar Profesyonel Eğitim kursuna başvurabilirsiniz. Derecenizi, analitik ve ikna edici becerilere değer veren diğer kariyerlere de başvurabilirsiniz.

Bir hukuk derecesi, en iyi ücretli ve sosyal açıdan önemli sektörlerden birinde çeşitli kariyer seçenekleri sunar. Teklif edilen kariyer türü, çalışmak istediğiniz hukuk firması türüne ve muhtemelen uzman olduğunuz hukuk alanına bağlıdır. Ve edinilen aktarılabilir beceriler sayesinde seçenekler hukuk hizmetleri sektörü ile sınırlı değildir. kurstan.


DAC istihdam ortaklığı

DAC Beachcroft, firma içindeki çeşitliliği artırmaya yardımcı olmayı amaçlayan bir istihdam programı oluşturmak için LSBU ile ortaklık kurdu. Bu proje, Nick Young'un (DAC Beachcroft'taki bölgesel ortak), üniversitenin bir kolu olan LSBU'ya güçlü bir bağlılık nedeniyle ortaya çıktı.

Nick Young, LSBU'da bir lisans ve bu iş bulma programını, bölgesel bir ortak olduğu DAC Beachcroft firmasındaki çeşitliliği arttırmaya yardımcı oldu.

DAC Beachcroft, LSBU'daki hukuk öğrencilerine, eğitim sözleşmesi için eğitim ve hazırlık ve bir sözleşmeyi güvence altına alma adımları yoluyla istihdam edilebilirlik becerileriyle desteklemektedir.


Hukuk modülünde çalışmak

Yasada çalışmak, ikinci yıl LLB öğrencileri için zorunlu bir modüldür. Modül, mezun istihdam edilebilirliği, hukuk çalışmaları için uygulamalar yazma, Özgeçmişi geliştirme ve sunum yapma üzerine oturumlar düzenlemektedir. Kariyer seçenekleri göz önünde bulundurulduğunda bilgi, beceri ve nitelikler hakkında düşünmenizi teşvik etmek için Üniversite Kariyer Servisi tarafından geliştirilen çevrimiçi materyalleri aktif olarak kullanacaksınız. Kişisel Gelişim Planının (PDP) bir parçası olarak daha fazla gelişmek için daha fazla düşünmek ve fırsat tanımak için kişilik ve psikometrik testler yapılır. Modül, ihtilaflı ve tartışmasız uygulama alanlarını tanıtmak için daha da ileriye gider ve uygulamada hukukun uygulanmasını takdir etme fırsatı sunar.

İstihdam edilebilirliğe büyük önem veriyoruz: iş deneyimi kazanmak için destekleniyorsunuz ve uygulayıcılar için pratikte size yaşam hakkında görüşmeler yapmak için ek akşam toplantıları düzenleniyor. Uygulamacılara katılmanız ve iletişim kurmanız için size açık olan Sürekli Mesleki Gelişim oturumlarını düzenli olarak düzenliyoruz.


Hukuk öğrencisi editör dergi

Bu programlara ek olarak, öğrenciler, yıllık hukuk öğrencileri dergisi The Devil's Advocate dergisinde katkıda bulunanlar ve editörler olma fırsatına sahip olacaklar.


Lisansüstü İstihdam için Yılın Üniversitesi'yiz - Times ve Sunday Times İyi Üniversite Rehberi 2018.

LSBU'da, sizi başarılı bir kariyer için kurmak istiyoruz. Çalışmalarınız sırasında ve mezun olduğunuzdan iki yıl sonra aşağıdakileri içeren İstihdam Hizmetimize erişebileceksiniz:

 • Çok çeşitli yerleşimleri görebileceğiniz çevrimiçi bir tahta: yarı zamanlı, tam zamanlı veya gönüllü. Ayrıca, aramanızdaki bir sonraki adımı atmanıza yardımcı olacak İş Olanağı danışmanlarımızı da görebilirsiniz.
 • Kariyer Salonumuz, çeşitli sektörlerdeki işverenlerin düzenli sunumlarının yanı sıra özgeçmişler, röportaj teknikleri ve iş deneyimi bulma konusunda grup atölyeleri sunmaktadır.

Öğrenci Kurumsal ekibimiz de kendi işinizi kurmanıza ve değerli girişimcilik becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olabilir.


Öğretmek ve öğrenmek

Ücretsiz iPad ve çekirdek e-kitaplar

Çekirdek e-kitaplar dahil olmak üzere ücretsiz bir iPad sunuyoruz. Ayrıca bazı basılı kitap kopyalarını da alacaksınız. Ayrıca haftalık çevrimiçi öğretim desteğinden yararlanmak için VLE'ye (Sanal Öğrenme Ortamı) da erişeceksiniz. Bu, dersleri özetleyen anlık geri bildirimler ve sesli sunumlar içeren sınavları içerir. Bu, derslerde ve seminerlerde yüz yüze öğretmenin yanı sıra.


Kişisel ders

Her birinci sınıf öğrencisi için zorunlu kişisel ders ile birlikte mükemmel öğrenci desteği sağlıyoruz. Kişisel ders sistemimiz, öğrencilerimizin kişisel ve mesleki gelişimine odaklanmakta ve öğrencilerimize nasıl daha etkili öğrenenler olacağına dair rehberlik etmektedir.

Derslerimizi ve seminerimizi tamamlamak ve desteklemek için bir dizi çevrimiçi öğrenme kaynağı sağlıyoruz. Çevrimiçi sınavlarımız ve e-öğrenme faaliyetlerimiz, size anında geri bildirim sağlayarak, konferanslarda ve seminerlerde neleri kapsadığınızı anlamanız için size çok değerli bir fırsat sunuyor.

Yeterlilik Yasa Derecesi için eğitim alırken, belirli bir hukuk alanında ilginizi geliştirmek isterseniz, Hukuk Portföyüne bir göz atın.

Giriş koşulları

 • Bir Seviye ABB veya :
 • BTEC Ulusal Diploma DDM veya :
 • 33D 3M 9P ile Yüksek Lisans Diplomasına erişim veya
 • 128 UCAS puanına eşdeğer Seviye 3 nitelikleri
 • Adaylar Matematik ve İngilizce dahil olmak üzere 5 GCSEs AC veya eşdeğeri (4'üncü veya üstü yeniden düzenlenen GCSE'ler) tutmalıdırlar.
 • Dünyanın dört bir yanından niteliklerimizi bekliyoruz. Uluslararası öğrenciler için İngilizce yeterlilikleri: IELTS 6.0 veya Cambridge Yeterlik veya İleri Düzey C puanı.

Kayıt olmadan önce bir Hukuk firmasında iş deneyimi gerekli değildir. Ancak, herhangi birini güvence altına alırsanız, iyi bir giriş noktası sağlayacak ve Kanunla bağlantılı kişisel gelişiminize başlayacak.

Program dili:
 • Ingilizce

London South Bank University için 7 tane daha kurs bak. »

Son Güncelleme Şubat 26, 2019
Bu kurs bir Kampüs Okul
Start Date
Eyl 23, 2019
Duration
3 yıl
Tam zamanlı
Price
9,250 GBP
Yıl 1 Tam zamanlı İngiltere / AB ücreti: 9250 £; Uluslararası ücret: 16500 £.
Deadline
Konuma göre
Tarihe göre
Start Date
Eyl 23, 2019
End Date
Haziran 5, 2022
Son başvuru tarihi

Eyl 23, 2019

Location
Son başvuru tarihi
End Date
Haziran 5, 2022