İş Kanunu'nda LLM

Genel

Program açıklaması

İş Hukukunda LLM (bir yıl tam zamanlı veya iki yıl yarı zamanlı çalışmalara), öğrencilere entelektüel ve teorik yetkinliklerini ileri düzeyde geliştirme ve iş hukukunu kritik bir bakış açısıyla anlama yeteneklerini geliştirme fırsatı sunar. temel prensiplerin analizi.

Modüller

İş Kanunu'nda LLM aşağıdaki zorunlu modüllerden oluşur:

MODÜL ADI

Program formatı

Modüller haftalık ve yoğun formatların birleşiminde sunulacaktır. Gündüzleri çalışan öğrencileri ağırlamak için hafta içi 18: 00-20: 00 saatleri arasında dersler verilmektedir.

Minimum Kabul Gereksinimi

Genel olarak, asgari kabul şartı olarak, öğrencilerin LLB derecelerinde hukuk dersleri için ortalama% 65 oranına ulaşmış olmaları gerekir.

burs

Burserler var. Liyakatli burslarla ilgili daha fazla bilgi için lütfen Bayan Daphney Nemakhavhani (011 559 4409 veya daphneyn@uj.ac.za) ile irtibata geçiniz. Ek olarak, 2017 yılında ilk kez kayıt yaptıran ve iki yıl içinde Yüksek Lisans derecesini tamamlayan öğrenciler, belirli ücret ve koşullara tabi olarak, tam öğrenim ücretinin (kayıt ücreti ve BIT vergisi hariç) geri ödenmesine hak kazanırlar.

Araştırma

Bilgi talepleri aşağıdakilere yönlendirilebilir:

Bayan P Magongoa: Auckland Park Kingsway Kampüsü
Tel: 011 559 3843, E-posta: phaladim@uj.ac.za, İnternet: www.uj.ac.za/law

Kayıt ve Başlangıç Tarihleri

Kayıt Ocak ayında başlar ve Şubat ayında hem Lisans hem de Lisansüstü ders çalışma programları için ders verir.

Yüksek Lisans ve Doktora için tüm araştırma programları yıl boyunca kayıt yaptırabilir.

Bitiş Tarihi: Akademik Ocak ayında başlar ve Aralık ayında sona erer. Programın son tarihi programın süresi ile belirlenir.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Vibrant, multicultural and dynamic, the University of Johannesburg (UJ) shares the pace and energy of cosmopolitan Johannesburg, the city whose name it carries. Proudly South African, the university i ... Devamını oku

Vibrant, multicultural and dynamic, the University of Johannesburg (UJ) shares the pace and energy of cosmopolitan Johannesburg, the city whose name it carries. Proudly South African, the university is alive down to its African roots, and well-prepared for its role in actualising the potential that higher education holds for the continent’s development. Daha Az