İş ile LLB (Hons) Kanunu

Genel

Okulun internet sitesinden bu program hakkında daha fazla alın

Program açıklaması

Eşsiz hukuk ve iş programımızla kariyer beklentilerinizi artırın. Yönetim, iletişim ve finans alanında becerilerini geliştirirken bir Yeterlilik Yasa Derecesine sahip olun. Bu kombine programda, transfer edilebilir iş yeri becerilerinizi geliştirirken, yasal ve iş kavramları hakkında bilgi edineceksiniz.

genel bakış

LLB (Hons) Law with Business dersi ile çok çeşitli alanlarda işinize hazır olun. Bu program, daha geniş bir yelpazede işle ilgili bilgi ve becerileri geliştirirken bir Yeterlilik Yasa Derecesi kazanmak isteyen öğrenciler için mükemmeldir.

Ders içeriği, Ceza Hukuku, Arazi Hukuku, Sözleşme Hukuku ve bir dizi maddi ve isteğe bağlı hukuk modülü dahil olmak üzere çok çeşitli yasal modülleri kapsamaktadır. İşe özel modüllerimiz size iş stratejisi, operasyon yönetimi ve daha fazlasını kapsayan modüller ile önemli iş becerilerini geliştirme fırsatı verecektir.

Seviye 5 ve 6 öğrencilerine, bir dizi düşünceyi teşvik eden opsiyonel modüller aracılığıyla kariyerleri ya da çıkarları ile ilgili bir iş alanı hakkındaki bilgilerini geliştirme fırsatı verilir. Bunlar tüketici davranışı, e-ticaret ve pazarlama, liderlik ve yönetme ekipleri ve daha fazlasını içerir.

Her iki disiplinde konu uzmanları tarafından geliştirilen ve öğretilen bu kurs, hukukun sosyal, politik, ekonomik, tarihsel ve etik boyutlarını tam olarak kavramanın yanı sıra iş dünyasındaki önemli kurum ve eğilimler hakkında bilgi edinmenizi sağlayacaktır.

* Bu dersin başlangıç ​​tarihi ve detayları hala Üniversite onayına tabidir. Kursun başlangıç ​​tarihinden itibaren onay alınmaması durumunda alternatif bir tarih sunulacak veya tam bir geri ödeme yapılacaktır. Essex Üniversitesi doğrulama sürecinin bir parçası olarak bu programda değişiklik yapmamız gerekirse, bunları mümkün olan en erken tarihte size bildireceğiz.

Öğrenme ve değerlendirme

Çevrimiçi eğitim, size evde, öğlen saatinizde veya internet erişiminiz olan başka herhangi bir yerde size uygun ve uygun yerde çalışma özgürlüğü sunar.

Tüm çevrimiçi kurslarımız, dersinizin ne kadar süreceğini gösteren bir kılavuz olan bir gösterge niteliğindeki çalışma süresine sahiptir. Gerçek çalışma süresi çalışma hızınıza, çalışma seçeneklerinize ve modül kullanılabilirliğine bağlı olarak daha uzun veya daha kısa olabilir. Belirli zamanlarda modülleri ikiye katlayarak gösterge niteliğindeki ders süresinden daha hızlı bir şekilde tamamlamak mümkündür; Ancak, minimum çalışma süreleri uygulanır.

Tüm kurslarımızın yıl boyunca düzenli başlangıç ​​tarihleri ​​vardır. Akademik yılımız, modüller arasında, modüller arasında bir veya iki hafta arayla ve Noel dönemi için yapılandırılmış üç haftalık molalarla modüller halinde düzenlenir. Öğrenciler başvuru süreci boyunca bir ders programı alacaktır.

Öğretim yöntemleri ve stili

% 100 çevrimiçi bir üniversiteyiz, geleneksel bir kampüs yerine sanal bir öğrenme ortamı kullanıyoruz. Sistem, öğrenme sürecini gerçek zamanlı olarak izler ve yönetir ve öğrenim materyallerinize anında erişim sağlar.

Bu öğrenme platformu hem öğrencilerin hem de öğretmenlerin gerçek zamanlı konuşmalarda aktif olarak yer almasına izin verir ve internet üzerinden dersleri ve semineri canlı olarak dinleyebilir ve izleyebilir. Bütün kurslar sadece İngilizce olarak teslim edilmektedir.

Dersinize özel bir Öğrenci Danışmanı tarafından destekleniyorsunuz ve diğer öğrencilerinizle ve öğretmeninizle düzenli olarak etkileşime girme şansınız var. Öğretmeninizden ihtiyacınız olan desteği aldığınızdan emin olmak için, sınıf büyüklüğümüzü 20 öğrenciden kısıtlıyoruz.

değerlendirme

Sınavlar yerine değerlendirmeye atama temelli bir yaklaşım benimsiyoruz. İş ödevleri ile LLB (Hons) Kanunu, gerçek hayattaki iş deneyimine dayanır ve öğretmenler tarafından sürekli olarak değerlendirilir.

Geçerli çalışma yöntemlerinizin başarısını değerlendirmenize ve iyileştirilmesi gereken alanları açıkça belirlemenize izin vererek, programın başlangıcından itibaren geçerli geçici notunuzun her zaman farkındasın.

Bu şeffaflığın, kursunuzdan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için gerekli bilgileri verdiğine inanıyoruz. Bunu şu yollarla gerçekleştiririz:

 • işaretlerinizi not defterinize açıkça göstererek öğrenme platformuna giriş yaptığınızda izleyebilirsiniz
 • sınıf kitaplarının her zaman güncel olduğundan emin olmak için değerlendirilen hızlı iş dönüşü
 • Yıl sonu sınavlarını beklemek yerine, modül boyunca çalışmalarınızı değerlendirmek
 • Öğrenci Danışmanınızla düzenli temas kurmanızı sağlamak
 • değerlendirme ölçütlerimizin tasarımında basitlik ve şeffaflık

Öğrencilerin sunduğu çalışmaların orijinal olmasını sağlamak için bir politikamız da var. Tüm eserlerin sıklıkla değerlendirildiği gerçeğinin yanısıra, intihal durumunu kontrol etmek için köklü bir elektronik izleme sistemi kullanıyoruz.

İş derecesi ile LLB (Hons) Hukuk başarılı bir şekilde tamamlanması üzerine, Essex Üniversitesi, Colchester Kampüsü'nde bir mezuniyet törenine katılmak için davet edilecektir.

Kariyer olasılıkları

Mezunlarımız arasında istihdam edilebilirliğin artırılması için çalışıyoruz. Online kurslarımız, iş yerinize doğrudan devredilebilecek temel becerilerin bir karışımı ile kariyer fırsatlarınızı iyileştirme ve potansiyel kazanma fırsatı verir.

Bu program, hem iş hem de hukuk ile ilgili sektörlerde geniş bir üst düzey kariyer için öğrencileri hazırlayacaktır. Hukuk alanında kariyer yapmak isteyen öğrenciler, Avukatlar Yönetmeliği Kurumu ve Bar Standartları Kurulu'ndan mesleki tanınma sağlamak için bu alanda ilerleyebileceklerdir.

Bu programdaki çok yönlü iş odaklı modüller, öğrencilerin profesyonel, küresel iş ortamlarında üstünlük sağlamak için gerekli olan arzu edilen yönetim, iletişim ve finansal becerilerle donatılmasını da sağlar.

Giriş koşulları

1. Akademik Giriş Güzergahı

İşletme derecesi olan LLB (Hons) Yasası için Akademik Giriş Rotası şartlarını yerine getirebilmek için asgari olarak aşağıdaki niteliklere sahip olmanız gerekir:

 • Üç A-seviye veya eşdeğeri; artı
 • İngilizce ilk diliniz değilse IELTS (Akademik) 6.0 veya eşdeğeri.

Çalışmalarınıza devam etmek için, ilk ödevinizi dersin ilk 21 günü boyunca geçirmeniz gerekmektedir.

2. İş Deneyim Giriş Rotası

İş Tecrübesi Giriş Güzergâhımız üzerinden LLB (Hons) Hukuk Diplomasına başvurmak için aşağıdaki kriterleri karşılamanız gerekmektedir:

 • GCSE Matematik ve İngilizce C veya üstü veya eşdeğerde
 • Üç yıllık ilgili iş tecrübesi; artı
 • İngilizce ilk diliniz değilse, IELTS (Akademik) 6.0 veya eşdeğeri
 • IELTS veya eşdeğer bir yeterliliğe sahip değilseniz, öğrencilerin ücretsiz çevrimiçi İngilizce testi yapmasını isteriz.

Çalışmalarınıza devam edebilmek için, ilk atama setini kursun ilk 21 gününde geçmeniz istenecektir.

21 günlük para iade garantisi

Size 21 günlük bir deneme süresi için University of Essex Online dersi verme fırsatı vermek istiyoruz. İşte bu yüzden para iade garantimizi sunuyoruz. Eğer dersi başlatırsanız ve ilk üç hafta boyunca sizin için değilse karar verirseniz, tam bir geri ödeme alırsınız.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Welcome to University of Essex Online. If you’re looking to improve your professional career our online distance learning degrees and postgraduate courses are some of the most cost-effective, convenie ... Devamını oku

Welcome to University of Essex Online. If you’re looking to improve your professional career our online distance learning degrees and postgraduate courses are some of the most cost-effective, convenient and flexible ways to do it. Enhance both your education and your career regardless of geographical location, work or personal commitments. By studying a University of Essex Online course, you will receive your qualification from a... Daha Az
Colchester , İngiltere'de Çevrimiçi + 1 Daha fazla Daha az