İş ile LLB (Hons) Kanunu

Genel

Program açıklaması

İşletme ile Çevrimiçi LLB (Hons) Yasası

3, 4 veya 6 yıllık bir kurs olarak sunulan İşletme ile Çevrimiçi LLB (Hons) Yasası ile her zaman, her yerde, her yerde eğitim alın. Yasal veya daha geniş ticari sektörde bir kariyer yapmak istiyorsanız, işle ilgileniyorsanız, ancak çalışma modellerinde daha fazla esneklik istiyorsanız ve% 100 çevrimiçi eğitim almak istiyorsanız, bu sizin için bir derece olabilir. Bu, kursa yerleştirilmiş istihdam edilebilirliğe sahip, pratik bir odağa sahip bir Yeterlilik Hukuk Derecesidir. Sadece modern hukuk öğrencisi için temel yasal konuları ve ilgili becerileri incelemekle kalmayacak, aynı zamanda İşletme çalışması, istihdama hazır olmanıza ve daha geniş bir kariyer seçenekleri yelpazesi açmanıza yardımcı olacaktır. Kurs, yüksek düzeyde etkileşim içerecek ve eğitmenlerimizin% 90'ından fazlasının nitelikli avukatlar ve avukatlar olmasıyla meslektaş ve bire bir profesyonel öğretmen incelemesi alacaksınız. 2020 Ulusal Öğrenci Anketi'nde, Hukuk Üniversitesi, İngiltere'deki genel öğrenci memnuniyeti açısından üniversiteler arasında ilk sırada yer almıştır. 2019 yılında Hukuk Üniversitesi, Öğretimde Mükemmeliyet ve Öğrenci Çıktıları Çerçevesinde (TEF) gümüş bir derecelendirme ile ödüllendirildi. Öğrencilerimiz için yüksek kaliteli öğretim, öğrenim ve sonuçlar sunduğumuz ve Birleşik Krallık yüksek öğrenimi için sıkı ulusal kalite gereksinimlerini sürekli olarak aştığımız görüldü.

Kurs gereksinimleri

GCSE İngilizce Dilinde A Düzeyi ve Sınıf C / 4 veya üstü veya eşdeğer nitelikler. 18 yaşından küçük olacak ancak kursun başında 17 yaşından küçük olmayan öğrencilere izin verilmektedir. Sadece 4 yıl veya 6 yıl çevrimiçi kurslar için: ilgili iş deneyimini kullanarak standart dışı rotamız aracılığıyla başvurmak isteyen öğrenciler de başvurmaya davet edilir. Uluslararası giriş koşulları: Her bileşende en az 6,0 olan IELTS 6.5 veya daha yüksek bir dil seviyesi.

süre

3, 4 veya 6 yıl

harç

Eylül 2021 ücretleri: 3 yıllık çevrimiçi kurs yıllık 9,250 £; 4 yıllık çevrimiçi kurs yıllık 6,935 £ 'dır; 6 yıllık çevrimiçi kurs yıllık 4,625 £ 'dır. Gelecek öğrenim yılları için ücretler bloke edilir, yani öğrenci her yıl aynı ücreti ödeyecektir. Bu çevrimiçi kurslar için 250 £ depozito miktarı geçerlidir.

Son Güncelleme Kas 2020

Okul Hakkında

The University of Law is one of the UK's longest-established specialist providers of legal education. We can trace our origins to 1876 with the formation of leading tutorial firm Gibson & Weldon. ... Devamını oku

The University of Law is one of the UK's longest-established specialist providers of legal education. We can trace our origins to 1876 with the formation of leading tutorial firm Gibson & Weldon. With a rich heritage and a reputation for innovation and contemporary teaching practices, we continuously focus on developing the best legal minds. Daha Az
İngiltere'de Çevrimiçi