İki Yıllık Genişletilmiş Hukuk Yüksek Lisans (LLM) Derecesi

Genel

Okulun internet sitesinden bu program hakkında daha fazla alın

Program açıklaması

İki Yıllık Genişletilmiş Hukuk Yüksek Lisans (LLM) Derecesi

USC Gould'daki İki Yıllık Hukuk Yüksek Lisansı (LLM), bir yıl ABD hukuk sisteminin temel öğelerini öğrenmek ve bir yıllık LLM çalışmalarından önce hukuk İngilizcesine hakim olmak için harcamanızı sağlar.

İlk yıl boyunca, İngilizce becerilerinizi geliştirirken hukuki okuma ve anlama, vaka brifingi, yasal analiz ve daha pek çok konuda akademik eğitim alacaksınız. Küçük, kişiselleştirilmiş sınıflar size ABD'de yaşama ve USC'ye katılma konusunda uyum sağlama fırsatı sunar.

İlk yılın başarıyla tamamlanmasının ardından US Legal Studies'de bir sertifika alacaksınız ve USC Gould'un LLM programına kayıt olacaksınız.

Neden USC Gould'da İki Yıllık Genişletilmiş LLM'yi Seçmelisiniz?

LLM Kılavuzu tarafından "California'daki En İyi 10 LLM Programları" 'dan biri olarak tanınmıştır. Birinci yıldaki İki Yıllık LLM müfredatımız, sizi USC Gould'daki LLM derecesinde başarılı olmaya hazırlanırken İngilizce'deki akıcılığınızı güçlendirir. Sonra, ikinci yılda, Two-Year LLM'imiz size Amerikan hukukunda derinlemesine bir temel sağlarken, eleştirel düşünme ve pratik problem çözmeyi teşvik eder.

USC Gould'a katıldığınızda, dinamik ve çeşitli bir hukuk okulu topluluğunun bir parçası olacak, dünya standartlarında bir fakülte ve danışmanlar tarafından beslenecek, küçük ve kollektif sınıflara kayıt olacak ve binden fazla LLM'deki küresel Trojan Ailesi ağına katılacaksınız. mezunlar ve on bin hukuk mezunu.

Uluslararası Hizmetler Büromuz, ABD'de okumak için vize ve diğer gereksinimleri konusunda size yardımcı olacak ek kaynaklar sağlar.

Uygunluk

İki Yıllık Genişletilmiş LLM’mize kabul edilmek için, ilk hukuk derecenizi (LLB veya eşdeğeri) Amerika Birleşik Devletleri dışında almış olmanız gerekir.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

USC Gould is an elite law school committed to academic excellence. Our success is comprised of a world-class faculty, a close-knit and diverse student body, a well-situated campus, an interdisciplinar ... Devamını oku

USC Gould is an elite law school committed to academic excellence. Our success is comprised of a world-class faculty, a close-knit and diverse student body, a well-situated campus, an interdisciplinary curriculum, and a supportive alumni network. Daha Az