Şirketler Finansman Hukuku Yüksek Lisans

Genel

Program açıklaması

Ders özeti

Kurumsal finansman hukuku bilgisi, kurumsal kaynak yaratma, işlem yapma ve işlem yönetimi konularında profesyonel beceriler geliştirmek isteyen avukatlar, bankacılar ve finansörler için önemlidir. Bu kurs, teknik olarak zorlu ve dinamik bir küresel endüstride çalışmayı planlayan veya çalışan profesyoneller için gelişmiş bir nitelik sunar. Kanun, yatırım bankacılığı, kurumsal finansman, özel sermaye, menkul kıymetler, yatırımlar, finansal düzenlemeler, devlet kurumları ve uluslararası finans otoriteleri dahil olmak üzere çeşitli çalışma alanlarını dikkate alan hem yeni mezunlara hem de uygulayıcılara hitap edecek.

Ders yapısı

Aşağıdaki modüller, bu derste ne çalışacağınızın bir göstergesidir.

Finans sektöründe uzmanlaşmak istiyorsanız opsiyon modülleri önerilir. Tez için seçerseniz dört seçenek modülleri seçmelisiniz. Projeyi seçerseniz beş seçenek modülü seçmelisiniz.

Opsiyon modüllerinin öğrenci talebine ve personel temin edilebilirliğine tabi olduğunu lütfen unutmayın, bu nedenle tüm modüller aynı akademik yılda teklif edilmeyecektir.Çekirdek modüller

 • Tez
 • Yatırım Bankacılığı İlkeleri ve Uygulamaları
 • Kurumsal Finansmanın Yasal Yönleri
Opsiyon modülleri
 • Uluslararası Bankacılık Kanunu ve Düzenleme
 • Uluslararası Proje Finansmanı Hukuku
 • İslami Finansman ve Güvenlikleştirme
 • Kara Para Aklama ve Kurumsal Dolandırıcılık
 • Diğer Lisansüstü Hukuk içerisinde Modüller

Giriş koşulları

İyi bir İkinci Sınıf Onur derecesine (ya da İngiltere’ye eşdeğer olmayan bir derece) Hukuk ya da ilgili bir konuda ortalama yüzde 55 veya daha yüksek bir dereceye sahip olmanız gerekir. Ayrıca, standart niteliklere sahip olmayan, ancak ilgili bir alanda önemli mesleki veya yönetsel deneyime sahip başvuru sahiplerini de dikkate alacağız.

Eğer ilk diliniz İngilizce değilse, her bir bileşende 6.0 veya eşdeğeri olmak üzere toplam 6.5 IELTS puanına ihtiyacınız olacaktır.

Kursa başlamadan önce İngilizcenizi geliştirmeniz gerekiyorsa, Üniversite ders öncesi yaz programları sunar.

KariyerKariyer yolu

Muhasebe, kurumsal bankacılık, kurumsal finansman, şirketler hukuku, yatırım bankacılığı, özel sermaye ve risk sermayesi dahil olmak üzere kurumsal finans hukukunda yer alan disiplinlerin herhangi birinde çalışmak istiyorsanız, bu kurs sizin için faydalı olacaktır. İlgili alanlar.Kariyer geliştirme merkezi

Kariyer Gelişim Merkezimiz, 2017 Ulusal Lisans İstihdam Edilebilirlik Ödüllerinde En İyi Üniversite Kariyer Hizmeti için kısa listeye girdi.

Dünyada 3.000'den fazla işveren ağı ve deneyimli kariyer danışmanlarından oluşan bir ekiple, başarılı olmanıza yardımcı olmak için buradayız.

2015–16 döneminde, 1.500'den fazla öğrenciye, çeşitli sektörlerde işe yerleştirme bulmalarında yardımcı olduk, 250 işveren kampüste 14 beceri ve kariyer fuarına katıldı.

Westminster öğrencisi olarak, çalışmalarınız boyunca ve mezun olduktan sonra hizmetlerimize erişebileceksiniz.

Sana yardımcı olabiliriz:

 • Kursunuzla ilgili iş yerlerini bulmak,
 • gönüllü deneyim dahil yarı zamanlı / tatil, yerleştirme ve mezuniyet işleri bulmak,
 • İstihdam edilebilirliğinizi arttırmak için uluslararası fırsatlar bulmak,
 • Kendinizi işverenlere etkili bir şekilde pazarlamak,
 • daha iyi özgeçmiş ve başvuru formları yazmak,
 • Mülakat ve kurumsal becerilerinizi geliştirmek,
 • Kariyerinizi kariyer danışmanlarımızla planlayın,
 • İşverenlerle tanışın ve yıl boyunca işveren fuarlarımızda, kariyer sunumlarınızda ve ağ oluşturma organizasyonlarımızda kariyer seçeneklerinizi keşfedin.

Son Güncelleme Ağu 2019

Okul Hakkında

The University of Westminster is a dynamic international education institution with a distinguished 175-year history. With three campuses in central London (Cavendish, Marylebone and Regent) and one i ... Devamını oku

The University of Westminster is a dynamic international education institution with a distinguished 175-year history. With three campuses in central London (Cavendish, Marylebone and Regent) and one in Harrow, it is home to over 20,000 students from over 150 nations. Daha Az