ABD - Uluslararası ve Karşılaştırmalı Hukukta Alman Yaz Hukuku Okulu

Genel

Program açıklaması

ABD-Alman Yaz Hukuku Okuluna Hoşgeldiniz

Yazınızı Avrupa'nın Kalbi'nde geçirin

Justus Liebig Üniversitesi Giessen'deki Hukuk Fakültesi, Marquette Üniversitesi Hukuk Fakültesi ve Wisconsin Üniversitesi Üniversitesi, Giessen'deki 12. ABD-Alman Yaz Kanunu Okulu için dünyanın her yerinden öğrencileri ağırlamayı dört gözle bekliyor.

Program, kaliteli öğretimi çok çeşitli kültürel ve sosyal aktivitelerle birleştiriyor.

Giessen'deki dört hafta boyunca öğrenciler tanıdık bir atmosferde çalışacak ve dünyanın her yerinden mükemmel öğretim görevlileri ve uygulayıcıları ile buluşacaklar. Ayrıca farklı seviyelerde sunulan Almanca dil kursuna katılma şansı var.

Öğrenciler, gezilerimize muhteşem Avrupa başkentleri Berlin ve Brüksel’e katılabilirler. Program, spor, bir yaz barbeküsü ve kahvaltılı bir otelde konaklama gibi isteğe bağlı sosyal etkinliklerle tamamlandı.

Anahtar veri

  • Program tarihi: 18 Temmuz - 15 Ağustos, 2020
  • Süre: 4 Hafta

Kredi: Akademik programı başarıyla geçen bir ders için 3 ECTS kredisi.

Başlıklar

  • Uluslararası Ekonomik Hukuk
  • Karşılaştırmalı Anayasa Hukuku
  • İş Etiği ve İnsan Hakları Hukuku
  • Uluslararası Fikri Mülkiyet Hukuku

İsteğe bağlı bir Almanca dil kursu da sunulmaktadır.

  • Fiyat: 1900 €

Fiyata tüm kurs materyalleri ve ek bir okuma listesi, ortak yatak odalarında konaklama (otel, bir banyo) dahildir. Kahvaltı, Sağlık, kaza ve sorumluluk sigortası, Giessen'de ücretsiz toplu taşıma ve saha, Brüksel ve Berlin'e ve birçok sosyal etkinliğe yapılan geziler.

Görüşler SLS Giessen

Jenny Vuorenlinna, Hukuk, Finlandiya

"Konular kendi çıkarlarıma mükemmel uyuyordu. Yaz okulu öğretim görevlilerine kısa bir bakıştan sonra, kursların kalitesinin mükemmel olacağına ikna oldum. Uluslararası ve karşılaştırmalı hukuk alanındaki hukuki becerilerimi geliştirdim. Gelecekteki profesyonel kariyerimde faydalı olacağına inandığım Alman dil kursu aracılığıyla dil becerilerim. ”

Jayanti Mishra, Hindistan, Hukuk

“Yaz okuluna katılımım benim için zenginleştirici ve eğitici bir deneyim oldu. Hem akademik hem de kişisel olarak çok fazla bilgi edindim (büyük öğretmenler sayesinde!), Yaşam için arkadaşlıklar kurdum ve yaşayacağım harika anılar topladım sonsuza dek."

Francis Sinsai, Gambiya, Uluslararası Kamu Hukuku

“Katılıp katılmayacağınızdan şüphe ediyorsanız - tereddüt etmeyin! Çantalarınızı toplayın ve bir ay boyunca ödüllendirici deneyimler için kendinizi hazırlayın! Programın etkileyici bir akademik ve sosyal aktiviteler dengesi vardı. En iyisi, burada yaptığım arkadaşlar yaz programını en çok ödüllendirici yaptı. "

Marcelle B. Cortiano Nagakura, Brezilya, Hukuk, IP Hukuku ve Karşılaştırmalı Anayasa Hukuku

“Yaz hukuku dersleri aramaya başladığımda İngiltere'ye veya ABD'ye gitmeyi planlıyordum. Ama sonra SLS Giessen'i buldum ve minnettar bir sürpriz oldu. Kursun tüm yapısı çok etkileyici ve sınıfların kalitesi ve Profesörler daha önce sahip olduğum herhangi bir beklentinin ötesinde, genel olarak SLS'nin kesinlikle harika bir deneyim olduğunu ve hayatımın ve gelecekteki kariyerimin önemli bir parçası olduğunu söyleyebilirim. ”

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Justus-Liebig-University celebrated its 400th anniversary in 2007. The University took these celebrations as an opportunity to emphasize its individual subject profile, display its strengths, and pres ... Devamını oku

Justus-Liebig-University celebrated its 400th anniversary in 2007. The University took these celebrations as an opportunity to emphasize its individual subject profile, display its strengths, and present its top-level research initiatives. Daha Az