Amerikan Hukuk Sisteminde Yüksek Lisans Programları

Genel

Program açıklaması

MSU Hukuk, dünyanın her yerinden gelen öğrencilerin ikinci vatanıdır ve bu öğrenciler kendi sevdiklerinden uzaktayken bir aile olarak bir araya gelirler. Ulusal ve dini bayramları birlikte kutlayan ve ülkelerindeki gelenek, görenek ve görenekler konusunda birbirlerini eğiten uluslararası öğrencilerimiz, ABD tatil takviminde de önemli tarihleri tanımak için Amerikalı sınıf arkadaşlarıyla bir araya geliyor.

Lisansüstü ve Uluslararası Programlar Ofisi, MSU Çeşitlilik Hizmetleri Hukuk Bürosu ve çok sayıda öğrenci grubu yıl boyunca sık sık eğitimsel, kültürel ve sosyal toplantılar düzenlemektedir.

Uluslararası öğrencilerimiz, Hukuk Koleji'nde uluslararası ve Amerikalı öğrencileri bir araya getirmeye odaklanan bir öğrenci grubunun öncülüğünü yaptığı etkinlikler de dahil olmak üzere, sınıf içinde ve dışında Amerikan JD ve hukuk mezunu öğrencileriyle zaman geçirerek deneyimlerinden en iyi şekilde yararlanırlar.

Hukuk öğrencileri, tatilleri kutlamak, etkinliklere ev sahipliği yapmak ve daha geniş MSU uluslararası ve öğrenci topluluğu ile etkileşimde bulunmak için diğer MSU bölümlerinden uluslararası öğrencilere katılır. MSU Hukuk'ta 50'den fazla öğrenci grubu bulunurken, MSU'nun 250'den fazla öğrenci grubu vardır. MSU Hukuk uluslararası öğrencileri, herhangi bir Hukuk Fakültesi öğrenci grubuna veya herhangi bir MSU mezunu veya başka bir öğrenci grubuna katılabilir, bu da arkadaşlık ve profesyonel bağlantılar kurma imkanlarını sonsuza kadar yapar.

Son Güncelleme Eki 2020

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

Michigan State University has been intentionally global for more than 60 years, and is known worldwide as a top research university. It is home to renowned scholars and scientists from around the glob ... Devamını oku

Michigan State University has been intentionally global for more than 60 years, and is known worldwide as a top research university. It is home to renowned scholars and scientists from around the globe and a vibrant and diverse community of undergraduates and graduate students. MSU leverages international partnerships with scientists and practitioners from academia, the government, private sector, and strategically chosen research and development organizations to create new knowledge and explore innovative and practical solutions to the world’s most pressing problems. Daha Az