Avrupa çalışmaları ve avrupa yasal çalışmalar (Yüksek Lisans)

Genel

Program açıklaması

Eğer Avrupa entegrasyonu ve dünyanın diğer bölgeleri için hayranlık tutan yol süreç hayran mısınız? Bu sürecin sizin anlayışı derinleştirmek ve aktif olarak yer istiyor musunuz? Sen Avrupa entegrasyonu konusunda, yasal, ekonomik ve siyasi fen bilgisi vazgeçilmez iyi topraklı hangi bir kariyer talip? Zaten olağanüstü bir sonuç ile hukuk, iktisat veya siyasal bilimler alanında tercihen ilk derece tamamlamış? Sonra bizim Lisans Programı bir yer için geçerli olmalıdır.

İki yarıyıl Lisans Programı "Avrupa ve Avrupa Hukuk Araştırmaları" Hukuk Fakültesi ve Hamburg Üniversitesi İktisadi ve Sosyal Bilimler Fakültesi ile işbirliği içinde Vakfı Europa-Kolleg Hamburg Avrupa Entegrasyonu Enstitüsü tarafından sunulmaktadır.

Sonra başarıyla ya akademik derecesi "Yüksek Lisans of Arts (MA)" ya da "Kanunların (Yüksek Lisans) Yüksek Lisans" programını tamamladıktan verilecektir.

Yüksek Lisans Programı, on ay sürer - Ekim izleyen yılın Temmuz. Bu çalışmaların bir tam zamanlı bir derstir. Bu toplam dokuz modüllere bölünmüştür. Bir daha iki ders modülleri yaz döneminde izleyin ise kış döneminde katıldığı gereken beş tanesi akademik dersler, oluşan yedi modülleri bulunmaktadır. Kış dönemi ders sona erdi sonra akademik lisans tezi dört aylık bir süre temin edildiği için yazılmış olmaktır. Kış ve yaz dönemi (Şubat / Mart) arasındaki dönem için planlanan bir uygulama modülü AB'nin bir kurumda örneğin staj yapmak öğrenciler için çağrıda, yabancı ülkelerde, bakanlıklar, kamu kurumları Alman Dışişleri Bakanlığı'nın temsilleri , hukuk firmaları veya şirketleri.

Avrupa entegrasyonu, hukuki, ekonomik ve siyasi açıdan adanmış Yüksek Lisans Programı, üç temel modülden başında topluca tüm öğrencilerin katılacağı gerekir. sonraki uzmanlık faz öğrencilerin derinlemesine Aşağıdaki seçmeli uzmanlık alanlarından birini çalışma fırsatı sırasında: - AB Dış İlişkiler - - Ekonomik Aktörler gibi şirketler - Politik Aktör olarak AB, AB Yüksek Lisans Programı Kanunu öğretilir sadece İngilizce.

Yüksek Lisans Programı kabul edilmek için gereksinimler: - ortalamanın üstünde bir notu ile yüksek öğrenim (üniversite düzeyinde) bir Alman ya da yabancı bir kurumdan bir derece, tercihen hukuk, iktisat ya da 240 kredi puan (CP) temsil eden siyaset bilimi. 180 CP toplam profesyonel bir kariyer için ilk derece eleme verildi Adaylar Lisans Programı kapsamındaki alanlara ilişkin ek eğitim veya pratik eğitim programlarında iyi bir performans ile kayıp 60 CP telafi etmek zorunda. Bunun kanıtı mesleki deneyim, ileri çalışmalar, araştırma faaliyetleri, yayın veya benzeri şeklinde sunulabilir; - Çok iyi İngilizce dil yeterlilikleri; Daha fazla bilgi için lütfen bkz: www.europa-kolleg-hamburg.de

Son Güncelleme Nis 2017

Okul Hakkında

The Europa-Kolleg Hamburg is involved in research, post-graduate education and public communication in the field of European integration. We are committed to the highest standards of practice oriented ... Devamını oku

The Europa-Kolleg Hamburg is involved in research, post-graduate education and public communication in the field of European integration. We are committed to the highest standards of practice oriented education and academic excellence. Daha Az