Avrupa Hukuki Araştırmalar LLB Onur

Genel

Program açıklaması

Ders özeti

Bu kurs size bir Yeterlik Hukuku Derecesi almak için gereken temel dersleri ve Avrupa'daki ortak üniversitelerimizden birinde bir yıl boyunca eğitim alma, diğer hukuk sistemleri hakkında bilgi edinme, başka bir yasal kültür yaşama, Avrupa dilinizi geliştirme fırsatı sunar. Beceri ve uluslararası bağların geliştirilmesi.
Hukuk derecesi, başka bir Avrupa hukuk sistemi ve bir başka Avrupa hukuk dili bilgisi gibi, çeşitli işverenlerin değerli bir varlığı olarak görülmektedir. Bu kurs sizi, avukat veya avukatlık, avukat, katip, mahkeme veya hukuk icra memuru olarak çalışmak gibi bir dizi yasal kariyer için hazırlayacaktır. Mezunlarımız aynı zamanda yasal tercümanlık, Kamu Hizmeti, uluslararası kuruluşlar, STK'lar ve yerel yönetim alanlarında da kariyer yapmaktadır.
Başvurduğunuzda, Avrupa dil eğitimi için bir yetenek göstermeniz gerekecektir, ancak bu mutlaka resmi bir niteliklendirme şeklini almak zorunda değildir. Dil becerilerinize bağlı olarak, yurtdışındayken İngilizce ya da başka bir Avrupa dilinde eğitim alabilirsiniz. Öğrenci hareketliliği Erasmus programı kapsamında gerçekleşir.
Bir Yeterlik Kanunu Derecesi için gerekli olan Vakıf Hukuk modüllerinin yanı sıra, başka bir Avrupa ülkesinde çalışmaya hazırlanmak için 1. ve 2. Sınıflarda (4. ve 5. Kredi Düzeyleri) bir Avrupa dili çalışacaksınız. 2. yılda, yurt dışında kalan yıllara ilişkin medeni hukuk anlayışı kazanmak için Medeni Hukuk ve Hukuk Sistemleri üzerine uzman bir modül de çalışacaksınız.
Daha sonra on ay boyunca AB’deki ortak üniversitelerimizden birinde, bazıları İngilizce olarak da dahil olmak üzere çok çeşitli hukuk kursları sunan hukuk eğitimi alacaksınız. Belçika, Fransa, Almanya, İtalya, Hollanda, İspanya ve İsveç'te ortak kuruluşlarımız var. Yurtdışında geçirdiğiniz yılı başarıyla tamamladığınızda, eğitiminizi tamamlamak için 4. yılda Westminster'e döneceksiniz.
Öğretim yöntemleri ders anlatımı, seminer temelli tartışma, sınıf sunumları, davetli misafir konuşmacılar ve uygulamalı grup çalışmaları.
Değerlendirme yöntemleri arasında açık ve kapalı kitap sınavları, sınıf içi sınavlar, sözlü sunumlar ve yazılı ödevler bulunmaktadır.

Profesyonel tanımaBu ders bir Yeterlik Yasası Derecesidir ve avukat veya avukat olmak isteyen mezunlara meslek kuruluşları tarafından muafiyet verilir.

Giriş koşulları

UK

 • A Seviyeleri - BBB
 • Uluslararası Bakalorya - 28 puan
 • Pearson BTEC Seviye 3 Genişletilmiş Ulusal Diploma - DDM
 • Yüksek Lisans Diplomasına Erişim - Seviye 3’te en az 36 Seviye 3 Kredi olmak üzere Seviye 3’te 45 krediyle geçiş yapın.

GCSE minimum derece 4 (2017'den önce derecelendirme sisteminde C) Matematik ve İngilizce dillerinde.

Eğer ilk diliniz İngilizce değilse, her bir elemanda 6.0 puan alan bir IELTS 6.0 puanına ihtiyacınız olacak.

Başvuru sahiplerinin, GCSE veya Avrupa yeterliliği gibi başka bir Avrupa dilinde başarılı bir dil edinme kanıtına sahip olmalarını tercih etmekteyiz, ancak bu olmadan başvuranlar bazen düşünülebilir.

Eu / Uluslararası

 • Uluslararası Bakalorya - 28 puan

Eğer ilk diliniz İngilizce değilse, her bir elemanda 6.0 puan alan bir IELTS 6.0 puanına ihtiyacınız olacak.

Kariyer geliştirme merkezi

Kariyer Gelişim Merkezimiz, 2017 Ulusal Lisans İstihdam Edilebilirlik Ödüllerinde En İyi Üniversite Kariyer Hizmeti için kısa listeye girdi.

Dünyada 3.000'den fazla işveren ağı ve deneyimli kariyer danışmanlarından oluşan bir ekiple, başarılı olmanıza yardımcı olmak için buradayız.

2015–16 döneminde, 1.500'den fazla öğrenciye, çeşitli sektörlerde işe yerleştirme bulmalarında yardımcı olduk, 250 işveren kampüste 14 beceri ve kariyer fuarına katıldı.

Westminster öğrencisi olarak, çalışmalarınız boyunca ve mezun olduktan sonra hizmetlerimize erişebileceksiniz.

Sana yardımcı olabiliriz:

 • Kursunuzla ilgili iş yerlerini bulmak
 • gönüllü deneyim dahil yarı zamanlı / tatil, yerleştirme ve mezuniyet işleri bulma
 • İstihdam edilebilirliğinizi artırmak için uluslararası fırsatlar bulun
 • Kendinizi işverenlere etkili bir şekilde pazarlamak
 • daha iyi özgeçmiş ve başvuru formları yazabilir
 • röportaj ve kurumsal becerilerinizi geliştirin
 • Kariyerinizi kariyer danışmanlarımızla planlayın
 • yıl boyunca işverenlerle tanışın ve işveren fuarlarımızda, kariyer sunumlarınızda ve ağ oluşturma etkinliklerimizde kariyer seçeneklerinizi keşfedin

Son Güncelleme Temmuz 2019

Okul Hakkında

The University of Westminster is a dynamic international education institution with a distinguished 175-year history. With three campuses in central London (Cavendish, Marylebone and Regent) and one i ... Devamını oku

The University of Westminster is a dynamic international education institution with a distinguished 175-year history. With three campuses in central London (Cavendish, Marylebone and Regent) and one in Harrow, it is home to over 20,000 students from over 150 nations. Daha Az