Avrupa ve Uluslararası İş Hukuku Yüksek Lisans Çalışmaları

Genel

10 konum mevcut

Program açıklaması

Avrupa Birliği , dünyadaki en etkili uluslararası organizasyonlardan biridir. Ancak iş hukuku alanında küresel bir ekonomideki yönetişim, işletme ve inovasyonu nasıl etkiliyor? Peki AB hukuku diğer uluslararası örgütlerle nasıl etkileşime giriyor?

Bu ustanın programı neyi gerektiriyor?

AB gittikçe artan sayıda ekonomik düzenlemeyi geçtiği için, bu talimatlar küresel ticaret düzenlemeleri ve Üye Devletlerininkilerle artan bir şekilde etkileşime girmektedir. Uluslararası alanda faaliyet gösteren işletmeler, bazen net olmayan bir hiyerarşiye sahip çeşitli yetki katmanlarıyla karşı karşıya kalmaktadır. Bu programda, Avrupa ve uluslararası iş hukukunun karmaşık hiyerarşisinin nasıl çözüleceğini öğreneceksiniz.

Öğreneceksin:

  • Hukuk, bilginiz ve becerilerinizi profesyonel bir ortamda uygulama
  • Bu soruları yanıtlamak ve hipotezleri test etmek için araştırma sorularını ve uygun stratejileri formüle etmek
  • Hem akademik hem de mesleki bağlamda yeterli yasal bilimsel araştırma yöntemleri ve araçları uygulamak ve sonuçları ve bulguları sunmak ve iletmek

Leiden University Avrupa ve Uluslararası İş Hukuku'nu seçme nedenleri var mı?

Gelişmiş ustanın Avrupa ve Uluslararası İş Hukuku'nun bir öğrencisi olarak, aşağıdakilerden yararlanacaksınız:

1. Mükemmel itibar: Bu programın 20 yıldan fazla tarihi vardır ve Leiden Hukuk Fakültesi'nin Europa Enstitüsü tarafından sunulmaktadır. Bu öğretim, Hukuk Fakültesi'nin seçkin araştırma programında “AB hukukunun ilerlemesi: değişimin ve değerlerin korunması” nın temelini attı.

2. Uzman eğitmenler: Kurslar, uluslararası üne sahip uzman personelin yanı sıra hukuk firmaları, uluslararası mahkemeler veya iş örgütleri ile üst düzey görevlerde bulunan misafir öğretim üyeleri tarafından verilmektedir.

3. Moot mahkeme becerileri : AB hukuku alanındaki en tanınmış yarışma olan Avrupa Hukuku Moot Mahkemesi'ne (ELMC) katılma olanağına sahip olacaksınız. Eğer ELMC yarışmasının sözlü turuna çıkacak olursanız, bir AB hukuk davasının simülasyonunda araştırma, analiz, hukuki yazı yazma ve yalvaran eğitim alacaksınız. Eğer ilgilenirseniz, DTÖ yasasıyla ilgili olan ELSA Moot Mahkemesinde sunma fırsatınız olabilir.

Avrupa ve Uluslararası İş Hukuku sizin için doğru program mı?

Uluslararası ticaret hukuku ile Avrupa yasaları arasındaki çatışmaları nasıl global işlere yansıttığını öğrenmekle ilgileniyor musunuz? Bu program, keskin ticari ve ticari anlamda güçlendirmek için tüm araçları sağlayacaktır.

Kabul için hak kazanmak için bir hukuk diplomasına veya yeterli bir geçmişe sahip olmalısınız.

Bu programı bir yılda tam zamanlı öğrenci olarak ya da iki yıl içinde yarı zamanlı öğrenci olarak tamamlayabilirsiniz.

Kabul ve başvuru

Leiden University bu yüksek lisans programına başvurmak ister misiniz? Uygulama ve kabul bölümünde adım adım kılavuz kılavuzunu uygulayarak programınıza nasıl başvurulacağını öğrenin:

https://www.universiteitleiden.nl/en/education/study-programmes/master/european-and-international-business-law/admission-and-application

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Are you curious, critical and involved in the world around you? At Leiden University, the oldest university in the Netherlands, you can make a valuable contribution to tackling the various national an ... Devamını oku

Are you curious, critical and involved in the world around you? At Leiden University, the oldest university in the Netherlands, you can make a valuable contribution to tackling the various national and international challenges facing modern society. Together with academics and fellow students from all over the world, you will actively address these challenges. We keep an open mind, do not shy away from difficult discussions and allow one another the space to disagree. We expect the same active, open-minded and critical attitude from you. We challenge you to look beyond your own boundaries. Leiden University welcomes anyone who wants to achieve their full potential. Our modest community size in the historical cities of Leiden and The Hague creates a highly personal and committed atmosphere. Together, we map out a learning path that suits you and your ambitions. You will also be encouraged to conduct research in cooperation with eminent and enthusiastic scholars. The knowledge and skills you develop here will benefit you for the rest of your life, regardless of the career path you choose! Daha Az
Leiden , Leiden , Leiden , Leiden , Leiden , Leiden , Lahey , Lahey , Lahey , Lahey + 9 Daha fazla Daha az