Bankacılık ve Finans Hukuku Yüksek Lisans Programı

Genel

Program açıklaması

Bankacılık ve Finans Hukuku Yüksek Lisans Programı 1984'ten bu yana finansal hizmetler kanununun ön saflarında yer almaktadır. Amerika Birleşik Devletleri'nde türünün en eski LLM programıdır ve kuruluşundan bu yana, ABD’de 2.000’den fazla avukat yetiştirmiştir. Amerika Birleşik Devletleri ve dünya çapında. Mezunlarımız, devlet kurumları, hukuk firmaları, şirketler, finans kurumları ve sivil toplum kuruluşlarında küresel bazda etkili pozisyonlara sahiptir.

Bu programda, hem alakalı hem de pratik bir eğitim sağlamaya çalışıyoruz. Bunu yapmak için, kendi alanlarında usta olan ve genç avukatlara eğitim verme ve eğitim verme tutkusu, bağlılığı ve bağlılığı olan bir finansal hizmetler uzmanları fakültesi kurduk. Müfredat dışı faaliyetlerimiz, öğrencilere stajlar, kariyer görüşmeleri, dersler ve ülkenin en eski öğrenci tarafından yönetilen hukuk dergisi olan Bankacılık ve Mali Hukukun İncelenmesi kadrosuna hizmet etme şansı ile finansal hukuk alanında tam olarak dalmalarını sağlar. bu konuda.

Kapılarımız, yeni finansal hizmetler dünyasında bir kariyer fırsatı bulmak isteyen ciddi profesyonellere açıktır. Bakış açımızı paylaşır ve başkalarının kriz gördüğü fırsatları görürseniz, sizi Programa katılmaya davet ediyoruz. Keyif alacağınız konusunda sizi temin ederim.

Lisansüstü eğitim için özel olarak tasarlanmış müfredat

Günümüzün küresel ekonomisindeki finansal hizmet müşterilerinin yasal, işlemsel ve uygunluk ihtiyaçlarını karşılamak için gereken bilgi ve becerilerle donanmış olan mezunlarımız, dünya çapında, bankalarda, hükümetlerde, hukuk firmalarında, şirketlerde, finansal kurumlarda ve çok taraflı ve sivil toplum kuruluşlarında etkili pozisyonlara sahiptir. . Bankacılıkta ilk LLM'imizi aldığımızdan beri

Bankacılık hukuku, menkul kıymetler hukuku ve genel finansal hizmetler hukuku alanlarındaki düzenleyici kurslara ve işlemsel kurslara odaklanan çalışma programı, Bankacılık ve Finans Hukuku Yüksek Lisans derecesine yol açmaktadır. Öğrenciler, çalışmalarını mevcut program konsantrasyonlarından birine odaklamayı da seçebilirler.

Sınıfın ötesinde, öğrenciler derslerini, konferansları ve yuvarlak masa tartışmalarını kullanarak günün finansal hizmetleri konularına odaklanarak derslerini tamamlayabilirler. Bu konferans ve konferansların bir kısmı, Amerikan Baroları Birliği, Boston Baroları Birliği ve The Clearing House Association gibi gruplarla ortak olarak desteklenmektedir.

Ayrıca Lisansüstü Bankacılıkta Bankacılıkta sunulan ilk çevrimiçi program olan Finansal Hizmetler Uyumluluk Sertifikasının başlatıldığını duyurmaktan gurur duyuyoruz.

109396_Capture.JPG

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Boston University School of Law is a top-tier law school that offers a wide-ranging curriculum taught by professors recognized nationally as exceptional teachers and preeminent scholars. The core of t ... Devamını oku

Boston University School of Law is a top-tier law school that offers a wide-ranging curriculum taught by professors recognized nationally as exceptional teachers and preeminent scholars. The core of the BU Law learning experience is superior teaching and a supportive, dynamic learning environment in which teachers guide, inspire and challenge. BU Law professors are nationally acclaimed for their legal skills and scholarship, on the cutting edge in research, writing and advising to both the public and private sectors. But what uniquely defines them is their devotion to students, academically, professionally and individually. Daha Az