Hedefiniz bir avukat olmaktır, BPP University Bar Profesyonel Eğitim Kursu (BPTC) mümkün olan en iyi eğitimi sağlar. Dört kişilik gruplar halinde öğretilen savunuculuk ve konferans oturumları sunuyoruz, gerçek hayattaki alay denemeleri ve değerlendirmeleri ve herhangi bir sağlayıcıda en geniş seçmeli dersler bulunmaktadır. Buna ek olarak, Kariyer Hizmetimiz size, öğrencileri güvence altına almanıza yardımcı olmak için tüm durakları kaldırır.

BPTC'nizi başarıyla tamamladığınızda hayatın talepleri için bir avukat olarak hazırlanırsınız - ve İngiltere ve Galler Barasına (mahkemenizin hak edeceği oturum gereksinimini karşılamak üzere) çağrılmaya uygun olacaksınız.

Hukuk mesleği talep edebilir ve bir avukat olmak herkes için geçerli değildir. İngiltere Barosu ve Galler'de okumak isterseniz, Bar Standartları Kurulu tarafından yayınlanan bu önemli bilgileri okumanız önerilir.

Bar Profesyonel Eğitim Kursu (BPTC), BPP University tarafından verilir.

Anahtar bilgi

 • Küçük grup oturumları - tüm pratik savunma ve konferans oturumları 4 kişilik gruplar halinde öğretilir
 • Tecrübeli uygulayıcılardan güçlü pratik odaklanarak bilgi edinin
 • Görüş yazımı ve değerlendirme taslakları yazma seçeneği
 • Seçebileceğiniz en geniş seçenek seçenekleri, diğer sağlayıcılardan daha fazlası
 • Bilginizi, öğrenci yurduna konferanslar ve mahkeme ziyaretleri ile tanıtıp, uygulamalarınızı sizin için en uygun odalara yöneltmenize yardımcı edin.
 • Burslar, faizsiz ödeme planları ve Future Finance öğrenci kredileri aracılığıyla sağlanan fonlar
 • Hayat dolu bir iş tecrübesine sahip olun - ödüllü Pro Bono Center aracılığıyla gerçek müşterilere danışmanlık vererek
 • Sahte yargılama ve yargı mensupları ve uygulayıcılar tarafından yargılanan olayları atlatma yoluyla yeteneklerinizi uygulayın
 • Profesyonel aktörleri kullanarak savunuculuk ve konferansta gerçek-yaşam değerlendirmeleri
 • Paranızın karşılığı - ücret dahil tüm kitaplar ve öğrenim materyalleri
 • Proaktif meslekler, öğrencilere güvenliğini sağlamak için mümkün olan en iyi şansı vermenizi destekler
 • Ek 30 kredi tamamlayarak BPP University BPTC'nizi tam bir BPP University Yüksek Lisans derecesine dönüştürün

BPTC Kariyer Garantisi

Bar Profesyonel Eğitim Kursu size bir avukat olarak hayat için en iyi eğitimi verir ve Kariyer Garantisi sunduğumuzdan çok eminiz.

BPTC'nizi bitirdikten altı ay içinde öğrenci almazsan, BPP'de LPC dahil olmak üzere £ 16,500 * değerinde başka bir nitelik kazanabilirsin. Yerler sınırlıdır, daha fazla başvuru yapılması veya daha fazlası için lütfen kayıt ekibimizle iletişime geçin.

Mesleğe yakından bağlı

Bar Profesyonel Eğitim Kursunun odak noktası, pratik deneyim ve uygulama, özellikle savunuculuk üzerine odaklanmıştır. Uygulayıcı öğretmenlerimiz son derece deneyimli - bazıları hâlâ mesleki ile pratikte veya yakın ilişki içinde oldukları gibi, Mahkemeler tarafından kullanılan eğitimcilerdir.

Yenilikçi çalışma araçları

Öğrenme materyalleri şunları içerir:

 • Çevrimiçi gösteri
 • Yazılı çalışma için önerilen cevaplar
 • Profesyonel aktörlerle canlı sahte değerlendirmeler yapın - savunma ve konferans için
 • Performansınızı haftalık olarak gözden geçirmenizi sağlayan dijital kayıtlar
 • Tüm Sivil ve Cezai küçük grup oturumları için kaydedilmiş revizyon dersleri
 • Beyaz Kitap ve Archbold Ceza Uygulaması

Çalışma tarihleri ​​ve değerlendirme

Tam zamanlı BPTC, Eylül ayından haziran ayına kadar tüm akademik yıl boyunca çalışır. Alternatif olarak, yarı-zamanlı, ayda bir hafta sonu, iki yıldan fazla olan yeterlilik için eğitim görebilirsiniz.

Tam zamanlı tercih için sınıflar, haftada bir gün, araştırma ve hazırlık için ayrılmış olarak, haftada üç veya dört gün boyunca planlanabilir. Yarı zamanlı seçenek için, ayda bir hafta sonu bir sınıf içi çalışma izleyen üç günlük bir başlatma programı vardır.

Yıl boyunca yazılı ve sözlü beceri sınavlarının bir kombinasyonu ile değerlendirilecektir. Hem tam hem de yarı zamanlı öğrenciler için çoğu değerlendirme hafta içi günlerde gerçekleşecektir.

BPP University öğrenciler, el yazısıyla yazmak yerine fikirlerini yazmak ve taslak hazırlamak için seçenekler sunmaktadır.

LLM Yasal Uygulamamızı (Bariskterler) inceleyin

Nitelikli bir avukat olmanız için gerekli eğitimin verildiği yeni bir program olan LLM Yasal Uygulamamızı (Barristers) başlatmaktan gurur duyuyoruz; bu, yüksek derecede saygın bir BPTC'yi birleştiren entegre uygulamaya odaklı bir Yüksek Lisans programıdır ve lisans üstü kredi finansmanına yeterlik sağlamaktadır. Öğrenci Kredileri Şirketi'nden 10.280 £.

Yeni program, BPTC'deki öğretileri bir dizi yeni modül ile birleştiriyor. Mevcut yasal uygulamada gerçek değerde olan daha fazla bilgi ve beceri edinmenizi sağlayan, zorlayıcı ve ödüllendirici bir programdır.

Ücretsiz Masters top up

Size BPTC'nizi geliştirme fırsatı veriyoruz ve yeterliliğinizi tam bir Yüksek Lisans derecesine ek bir ücret ödemeden tamamlıyoruz. Bu, konu seçiminize bağlı olarak, BPP University LLM Ticari Yasal Uygulama veya LLM Yasal Uygulamayla (Bariskters) mezun olmanız anlamına gelir.

Giriş koşulları

BPP University Baro Uygulamalı Yüksek Lisans Diploması (BPTC) giriş koşulları şunlardır:

 • Yeterlik Hukuku Derecesi veya Kanun Dışı Derecesi artı CPE / GDL (en az 2: 2)
 • Bir Mahkemenin Üyeliği
 • Bar Kurs Beceri Testi (BCAT) sınavından bir pas
 • İngilizcede akıcılık:

a. IELTS akademik testinin her bölümünde en az 7.5 puan; veya
b. Pearson Test İngilizce'nin her bölümünde en az 73 puan (akademik)

Kayıt esnasında veya öncesinde, İngilizce konuşmayan ülkelerden gelen öğrencilerin, aynı oturumda testin her bölümünde gerekli puanı aldıklarını belgeleyen, yukarıdaki test sağlayıcılarından biri tarafından verilen bir sertifika hazırlaması gerekmektedir. Alternatif olarak, öğrenciler dil gereksinimini aşabileceğini düşünen 2: 1 veya 1. sınıf derecesini öngörmüş, BPTC Program Yöneticilerinin birisiyle veya kayıt sırasında bir sertifika şartını feragat edebilecek adaylarıyla bir Skype görüşmesi talep edebileceklerdir.

Yukarıdaki testlerden birinde bir adayın elde ettiği puanı doğrulayan bir test sağlayıcısı tarafından verilen sertifikalar, adayın BPTC'yi başlattığı tarihte olduğu gibi bu test sağlayıcının kurallarına atfen geçerli ve geçerli olmalıdır.

BPTC'ye kabul edilmenin ardından, BPP University , bir öğrencinin dil yeteneğinin yetersiz olduğunu düşünürse veya herhangi bir yönünün gerekli seviyede olup olmadığı konusunda bir soru olduğu takdirde, öğrencinin yukarıdaki dil sınavlarından birini almasını ister. dersin herhangi bir aşamasında (öğrencinin masrafında) ve gerekli puana ulaşın. Bu hak, öğrencilerin ilk dilden bağımsız olarak sınırsızdır.

Program dili:
 • Ingilizce

BPP University için 6 tane daha kurs bak. »

Bu kurs bir Kampüs Okul
Start Date
Duration
1 - 2 yıl
Yarı zamanlı
Tam zamanlı
Price
- Fiyat yere bağlıdır.
Deadline
Konuma göre
Tarihe göre
Start Date
End Date
Son başvuru tarihi
Start Date
End Date
Son başvuru tarihi
Start Date
End Date
Son başvuru tarihi
Start Date
End Date
Son başvuru tarihi
Start Date
End Date
Son başvuru tarihi
Location
Son başvuru tarihi
End Date
Location
Son başvuru tarihi
End Date
Location
Son başvuru tarihi
End Date
Location
Son başvuru tarihi
End Date
Location
Son başvuru tarihi
End Date