CertHE Kanunu

Genel

2 konum mevcut

Program açıklaması

CertHE Kanunu

CertHE Hukuk kursu hakkında

Üniversite eğitimini denemeye istekliyseniz, çevrimiçi olarak CertHE Hukuk kursu bağımsız bir yeterlilik olarak ya da bir lisans derecesine doğru bir adım taşı olarak kullanılabilir. Kurs, hem hukuksal ve cezai açıdan hem de önemli ceza hukuku kavram ve ilkelerine bakarak, İngiliz Hukuk Sistemine bir giriş yapmak için tasarlanmıştır.

Çalışma, iletişim, sunum, yazma, analitik ve eleştirel düşünme becerilerinizi geliştirecek çapraz işlevsel modüller bağlamında belirli yasalarla ilgili konulara dayanmaktadır.

Kanun, geniş çapta tanınan ve saygı duyulan bir konu olup, CertHE Kanunumuzda edinilen bilgiler, hem hukuksal alanın içinde hem de dışında kariyerinizi geliştirmeniz için birçok fırsat sunacaktır.

Neden bu konuyu inceliyorsun?

Çevrimiçi CertHE Hukuk kursumuz, öğreniminize esnek bir yaklaşım sunarak, çalışmalarınızın yanında çalışmanıza olanak tanır. Konuya özel bilginin yanı sıra, bu ders araştırma, sunum ve eleştirel düşünme gibi birçok alanda becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olacaktır.

İlgili kurslar

  • LLB (Hons) Kanunu

Öğrenme ve Değerlendirmeler

CertHE hukuk yeterlilikleriniz için online eğitim almak size ne zaman ve nerede uygun olduğunu öğrenmenizi sağlar. Evde, öğlen saatlerinde veya internet erişiminizin olduğu başka bir yerde öğrenebilirsiniz.

Çevrimiçi lisans programlarımızın tümü, çalışmalarınızı tamamlamanız için gereken süreyi gösteren standart bir çalışma süresine sahiptir.

Dersleri, kurs süresince belirli zamanlarda iki katına çıkararak standart kurs süresinden daha hızlı tamamlamak mümkündür, ancak asgari çalışma süreleri geçerlidir.

Öğretim yöntemleri ve stili

Geleneksel bir üniversite ortamının aksine, çevrimiçi derece kurslarımız bir Sanal Öğrenme Ortamı kullanmaktadır. Sistem, öğrenme sürecini gerçek zamanlı olarak izlemek ve yönetmek için tasarlanmıştır ve nerede olursanız olun öğrenme materyallerinize anında erişim sağlar.

Bu öğrenme platformu, hem öğrencilerin hem de öğretmenlerin gerçek zamanlı konuşmalara aktif olarak katılmalarına izin verir ve internet üzerinden dersleri ve seminerleri dinleyebilir ve görüntüleyebilir. Eğitim, tamamen çevrimiçi olarak gerçekleştirilir ve çalışma programı, işinizin ve kişisel sorumluluklarınızın etrafında olabilir.

Çevrimiçi hukuk kursunuz boyunca, özel bir Öğrenci Danışmanı tarafından desteklenmekte ve diğer öğrencilerle ve öğretmeninizle düzenli olarak etkileşim kurma fırsatına sahip olursunuz.

Değerlendirme yöntemleri

Sınavlar yerine değerlendirmeye atama temelli bir yaklaşım benimsiyoruz. CertHE Hukuk görevleri, gerçek hayattaki iş tecrübesine dayanır ve öğretmenler tarafından sürekli olarak değerlendirilir.

Geçerli geçici notunuzun programın başlangıcından itibaren her zaman farkında olacak, mevcut çalışma yöntemlerinin başarısını değerlendirebilmenizi ve iyileştirilecek alanları açıkça belirlemenizi sağlayabilirsiniz.

Bu şeffaflığın, kursunuzdan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için gerekli bilgileri verdiğine inanıyoruz. Bunu şu yollarla gerçekleştiririz:

  • not defterinizde notlarınızı açıkça göstererek öğrenme platformuna her giriş yaptığınızda görülebilir;
  • Not defterinizin her zaman güncel olmasını sağlamak için değerlendirilen işin hızlı dönüşü;
  • yıl sonu sınavlarını beklemek yerine çalışmanızı modül boyunca değerlendirmek;
  • Öğrenci Danışmanınızla düzenli olarak iletişim kurduğunuzdan emin olmak;
  • Değerlendirme kriterlerimizin tasarımında sadelik ve şeffaflık.

Ayrıca öğrenciler tarafından sunulan işlerin gerçek olmasını sağlama politikamız da var. Tüm çalışmaların sıklıkla değerlendirildiği gerçeğinin yanı sıra, intihal kontrolü için iyi kurulmuş bir elektronik izleme sistemi kullanıyoruz.

Kariyer olasılıkları

Profesyonel kariyerinizi geliştirmek istiyorsanız, çevrimiçi çalışma, kalifikasyonunuzu kazanmak için en uygun maliyetli, kullanışlı ve esnek yollardan biridir. Hem eğitiminizi hem de kariyerinizi, coğrafi konum, iş veya kişisel taahhütler dikkate alınmaksızın en iyi İngiltere üniversitesinden bir dereceye kadar geliştirebilirsiniz.

Mezunlarımız arasında istihdam edilebilirliği arttırmaya adadık. Çevrimiçi kurslarımız, kariyer beklentilerinizi geliştirmenize ve işyerine doğrudan aktarılabilen kilit becerilerle potansiyel kazanma fırsatı sunar.

Kariyer yerleri

CertHE Yasası'ndan elde edilen hukuki bilgiler, finans, insan kaynakları, eğitim, yerel ve merkezi yönetim, gönüllü sektör veya yönetimdeki rollerden yararlanabilir.

CertHE Yasası, İngiltere ve Galler'de bir Yeterlilik Kanunu Derecesi (QLD) olarak tanınan LLB (Hons) Hukuk derecemizi incelemek için bir adım atma olarak kullanılabilir ve kanunun profesyonelce uygulanmasını düşünüyorsanız ilk adımdır.

Giriş koşulları

Eğitimin herkes için erişilebilir olması gerektiğine inanıyoruz, bu nedenle CertHE Hukuk kursumuza başlamak için herhangi bir akademik yeterliliğe ihtiyacınız olmadığı anlamına gelen bir Açık Giriş Rotası sunuyoruz.

CertHE Hukuk kursuna başlamaya ve ilk üç hafta boyunca sizin için uygun olup olmadığına dair bir değerlendirme yapmanıza izin verilecektir. Çalışmalarınıza devam etmek için ilk atama setinizi bu süre zarfında geçmeniz gerekmektedir.

İngilizce ilk diliniz değilse, İngilizce yeteneğiniz IELTS 6.0 puanına eşdeğer olmalıdır. Eğer bir IELTS veya eşdeğer bir yeterliliğe sahip değilseniz, öğrencilerin ücretsiz bir İngilizce sınavı geçmesini şart koşarız.

21 gün para iade garantisi

Size 21 günlük bir deneme süresi için bir University of Essex Online kursu deneyimini yaşatmak istiyoruz. Bu yüzden para iade garantisi verdik. Kursa başlar ve ilk üç hafta boyunca sizin için karar vermezseniz, tam bir geri ödeme alırsınız.

Son Güncelleme Kasım 2018

Okul Hakkında

Welcome to University of Essex Online. If you’re looking to improve your professional career our online distance learning degrees and postgraduate courses are some of the most cost-effective, convenie ... Devamını oku

Welcome to University of Essex Online. If you’re looking to improve your professional career our online distance learning degrees and postgraduate courses are some of the most cost-effective, convenient and flexible ways to do it. Enhance both your education and your career regardless of geographical location, work or personal commitments. By studying a University of Essex Online course, you will receive your qualification from a... Daha Az
Colchester , İngiltere'de Çevrimiçi + 1 Daha fazla Daha az