Filter
Ders
Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

İş Hukuku Etütleri 3 Kurslar Bul

Hukuk kursları, öğrencilere daha geniş bir anlayış derinliği kazanma ve kişisel gelişimi artırma fırsatı sunmak için genellikle eğitim kurumları tarafından sunulmaktadır. Ders çalışmalarının konuları, fikri mülkiyet ve internet gizliliği gibi güncel konulara odaklanmayı içerebilir.

İş hukuku çalışmalarında bir ders nedir? Bu kurslara katılan öğrenciler, belirli ülkelerde uluslararası ticaret, ticaret hukuku ve iş yasaları gibi konuları inceleyebilir. Düzenleyici teori, dünya ticaret örgütü ve uluslararası satışlar gibi belirli konular da ele alınabilir. Bazı okullar muhasebe ve vergi hukuku, iş ceza hukuku veya iş ve sosyal güvenlik yasaları sınıfları sunmaktadır. Öğrenciler IP hukuku veya markalaşma ve pazarlamanın yasallıkları hakkında bilgi edinebilirler.

Bu kursa katılırken, akademisyenler gelişmiş iletişim ve takım çalışması becerileri geliştirebilirler. Organizasyon teknikleri geliştirebilir veya kişisel gelişim için pazarlık yapmayı öğrenebilirler. Bir iş hukuku dersine katılım sırasında kazanılan yetenekler ve deneyimler, bireylerin mevcut istihdam alanlarında ilerlemesine yardımcı olabilir veya daha fazla eğitim fırsatına yol açabilir.

Program süresinde ve bir okuldan diğerine tamamlanma gerekliliklerinde birçok varyasyon vardır. Bu nedenle, maliyetler okuldan okula büyük farklılıklar gösterebilir. Öğrenciler belirli bilgi için bireysel kurumlarla iletişime geçmek isteyebilir.

İş hukuku çalışmalarında bir dersin tamamlanması, öğrencinin mevcut kariyerinde ilerleme fırsatlarına yol açabilir. Bazı mezunlar, uluslararası hukuk firmaları veya devlet kurumları içindeki avukatlar olarak pozisyonlara daha fazla erişim sağladılar. Diğer mezunlar fikri mülkiyet yetkilileri ya da mali düzenlemede yasal çalışanlar olarak istihdam fırsatları buldular. Diğer kariyer olasılıkları, paralegal veya finansal analist olarak çalışmayı içerebilir. Bazen, pozisyonlar daha fazla eğitim başarısına bağlı olabilir.

Dünyadaki akademik kurumlar, çevrimiçi ve diğer uzaktan eğitim seçenekleri dahil olmak üzere modern öğrenciler için çoklu kayıt seçenekleri sunmaktadır. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

Devamını oku Daha Az

3 Sonuçlar İş Hukuku Etütleri

ESBS - European Sport Business School

Programın genel amacı, öğrencinin sporun yasal ve yasal temellerini bilmesidir. ... [+]

Programın genel amacı, öğrencinin sporun yasal ve yasal temellerini bilmesidir.

Özel hedefler:Hem kamu hem de özel sektördeki sporun yapısal örgütlenmesini ve düzenlenmesini bilir. (Modül I) (Cases Mallorca v UEFASporcular ve kulüpler, onların emek rejimi ve özgüllükleri arasındaki mevcut ilişkilerin düzenlenmesinde yer al. (Modül II) (Neymar, Baena, Boateng).Disiplin konularında ulusal ve uluslararası düzenlemeleri bilir. (Modül III) (Vaka Al-Masry v EFA, Zenit v UEFA, Ludogorets ve UEFA, ABD Ouakam v FSFFIFA ve UEFA düzenlemeleri, transferleri ve şikayetleri. (Modül III) (Davalar Neymar, Zidane, Bueno Rodríguez, Matuzalem v ShaktharFair Play'i sporda uygulamak, doping yapmak, dövüşü engellemek ve bahis yapmak vb. Yöntemleri incelemek. (Modül IV) (Olgular Paolo Guerrero, Tin Angulo ve Samir Nasri).Uyuşmazlık çözümünün alternatif yöntemlerini, özellikle uluslararası hakemlik, spor dünyasında uyuşmazlıklara ve temyizlere karar vermek için bir yöntem olarak inceleyin. (Modül V) (Bueno Rodríguez, Matuzalem v Shakthar... [-]
İspanya Valencia
Bilgi iste
Ispanyolca
Yarı zamanlı
3 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Essex Online

PG Dip Uluslararası Ticaret ve Ticaret Hukuku dersimiz *, PG Cert program modüllerinden edindiğiniz bilgileri geliştirmek ve aynı zamanda yasal araştırma becerileri ve yö ... [+]

PG Dip Uluslararası Ticaret ve Ticaret Hukuku dersimiz * , PG Cert program modüllerinden edindiğiniz bilgileri geliştirmek ve aynı zamanda yasal araştırma becerileri ve yöntemleri, uluslararası mal taşımacılığı, özel uluslararası hukuk, fikri mülkiyet kanunu ve uluslararası ticari uyuşmazlık çözümü.

Yasa, geniş çapta tanınan ve saygın bir konudur ve PG Dip Uluslararası Ticaret ve Ticaret Hukuku alanında edinilen bilgiler, kariyerinizi uluslararası bir hukuk firmasında, çok uluslu şirkette veya hükümet kuruluşunda üst düzey bir kariyerinizde geliştirmek için birçok fırsat açacaktır.

* Bu dersin başlangıç ​​tarihi hala Üniversite onayına tabidir. Kursun başlangıç ​​tarihinden itibaren onay alınmaması durumunda alternatif bir tarih sunulacak veya tam bir geri ödeme yapılacaktır.... [-]

Birleşik Krallık Colchester
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
16 aylar
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
University of Essex Online

Bizim PG Cert Uluslararası Ticaret ve Ticaret Hukuku ders * Online tek başına bir nitelik olarak elde veya tam LLM doğru bir basamak olarak kullanılabilir. Elbette, dünya ... [+]

Bizim Pg cert uluslararası ticaret ve ticaret hukuku Tabii * Çevrimiçi tek başına yeterlilik olarak elde veya tam LLM doğru bir basamak olarak kullanılabilir. Elbette, dünya ticaret örgütü, uluslararası rekabet hukuku ve mal uluslararası satış yasası olarak alanları keşfetmek için öğrencilere olanak sağlar.

Hukuk tanınmış ve saygın bir konudur ve bilgi bizim PG Cert Uluslararası Ticaret kazanılan ve kariyer uluslararası bir hukuk bürosunda, çok uluslu şirket veya toplum kuruluşu olarak üst düzey bir kariyer geliştirmek için Ticaret Hukuku birçok fırsat açılacaktır.

* Bu dersin başlangıç ​​tarihi yine de Üniversitenin onayına tabidir. Onayın, ders başlangıç ​​tarihiniz tarafından verilmemesi durumunda alternatif bir tarih veya tam bir geri ödeme verilecektir.... [-]

Birleşik Krallık Colchester
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
8 aylar
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku