close

Filtreler

Sonuçları Göster

Hukuk İngilizcesi 2 Hukuk Eğitimleri İncele

Avukatlar ve diğer yasal profesyonellerin işlerinde İngilizce benzersiz bir formu kullanabilirsiniz. Genellikle "hukuk dili " veya sözde "lawspeak, " İngilizce bu formu terminolojisini ve yaygın değildir gramerini. Bazı öğrenciler bu yasal İngilizce adanmış bir dersten yararlanabilir. Yasal İngilizce Kursu Nedir? Yasal bir İngilizce kursu İngilizce avukatların tarzı ve yazı… Devamını oku

Avukatlar ve diğer yasal profesyonellerin işlerinde İngilizce benzersiz bir formu kullanabilirsiniz. Genellikle "hukuk dili " veya sözde "lawspeak, " İngilizce bu formu terminolojisini ve yaygın değildir gramerini. Bazı öğrenciler bu yasal İngilizce adanmış bir dersten yararlanabilir.

Yasal İngilizce Kursu Nedir?

Yasal bir İngilizce kursu İngilizce avukatların tarzı ve yazılı belgeler ve mahkeme sunumlarda yasal profesyonel kullanımını öğretir. Ayrıca yazılı yasal malzemenin hazırlanmasını kapsamaktadır.

Yasal İngilizce bir Kursu Alma Faydaları Nelerdir?

Hukuki İngilizce konuşulan İngilizce çok daha farklıdır. Anadili İngilizce olmayan anadili İngilizce hem de onlara bu hukuk dili öğretmek ve gelecekteki yasal çalışmalarında onlara yardımcı olacak yasal bir İngilizce kursu yararlanabilir.

Ne Kadar Yasal İngilizce bir Kursu için Maliyet mu?

Yasal İngilizce bir ders için maliyet programı sunuyor ülke ve üniversite bağlı olarak değişecektir.

Hukuki İngilizce bir Kursu ile Kariyer Geliştirme Ne Tür Bekler?

Yasal İngilizce bir ders daha iyi yasal yazma sesi ve kelimeleri kavramak avukatlar ve diğer hukukçular yardımcı olacaktır. Yazılı malzeme hazırlarken, bu profesyonel bir üstünlük sağlayabilir. İngilizce Avrupa Birliği'nde yasal dil olduğundan, bu küresel avukatlık için kapıyı açar.

Neden Yasal İngilizce bir online ders alabilir?

İngilizce ABD dahil, dünyanın birçok yerinde, yasal çalışma için tercih edilen dil, Avustralya, Kenya, Güney Afrika ve Avrupa. Yasal İngilizce bir ders bir yasa kariyer için dil temel sağlar.

Yasal İngilizce bir Kursu nerede?

Yasal İngilizce bir ders dışı yasa derece ve ön-hukuk programları sağlamak birçok kolej ve üniversiteler.

Yasal İngilizce Kursu için Nasıl Başvurulur?

Aşağıda programları için arama ve kurşun formu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuna başvurun.

Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler: 
format_list_bulleted Filtreler
Suffolk University Law School
Boston, Amerika Birleşik Devletleri

Hukuk İngilizcesi Enstitüsü, LLM derslerine başarıyla geçiş yapmak için gerekli araçlara sahip olduklarından emin olmak için tüm uluslararası Suffolk Master of Laws öğrenciler ... +

Hukuk İngilizcesi Enstitüsü, LLM derslerine başarıyla geçiş yapmak için gerekli araçlara sahip olduklarından emin olmak için tüm uluslararası Suffolk Master of Laws öğrencilerine açıktır. -
Ders
Tam zamanlı
3 hafta
Eyl 2021
16 Mayıs 2021
Kampüs
 
Case Western Reserve University School of Law
Cleveland, Amerika Birleşik Devletleri

Dört haftalık, ABD yaz giriş ortak hukuk ve ABD hukuk araştırma, yazma ve analiz ve yasal İngilizce dil becerilerini geliştirmek için bir fırsat.

Dört haftalık, ABD yaz giriş ortak hukuk ve ABD hukuk araştırma, yazma ve analiz ve yasal İngilizce dil becerilerini geliştirmek için bir fırsat. -
Ders
Tam zamanlı
4 hafta
Ingilizce
Kampüs
 

İPUCU! Bir okulu temsil ediyorsanız ve programlarınızı listemize eklemek istiyorsanız buradan bize ulaşın