Filter
Ders
Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Ulusal Hukuk Çalışmaları Kurslar Hepsini İncele

Bir ders, tipik olarak bir akademik dönem süren belirli bir konuda bir çalışma birimidir. Bir kursun tamamlanmasıyla, bir akademik kredi veya notu alabilirsiniz. Bazı ülkelerde, bir ders aslında bir dereceyi tamamlamak için gerekli olan bütün bir çalışma programıdır.

Ulusal hukuk çalışmalarında ders nedir? Bazı kurslar sizi ulusal hukukta yasal bir kariyere hazırlamak ve tamamlamak için üç ila beş yıl sürebilir. Bunlar gibi kapsamlı programlar genellikle Hindistan ve Asya gibi yerlerde bulunur. Diğer üniversiteler bireysel düzeyde kişisel ve entelektüel gelişim için tek kurslar sunabilir. Dersler genellikle finans hukuku veya teknoloji hukuku gibi konuları kapsar. Çeşitli yasal sistemlere ve yasal kültürlere tanıtılabilir.

Bir ulusal hukuk çalışmaları dersi sırasında, çeşitli beceriler geliştirebilirsiniz. Birçok yasal kurslar güçlü bir yazı bileşenine sahiptir. Ayrıca, ağ oluşturma becerilerinizi ve sözlü sunumdaki becerilerinizi artırma fırsatınız da olabilir. Bunlar kariyerinizde ilerlemenize yardımcı olabilir.

Almayı seçtiğiniz ders türüne ve dünyanın hangi ülkeye götürmeye karar verdiğinize bağlı olarak fiyat önemli ölçüde değişebilir. Maliyetlerle ilgili daha fazla bilgi için kurs sağlayıcısına danışın.

Ulusal hukuk çalışmalarında tek dersler, birey olarak büyümek için harika bir yoldur. Bilgi tabanınızı artırarak, işinizdeki ilerlemelere dikkat çekebilirsiniz. Ulusal hukuk çalışmalarındaki kurslar, bir iş adamı, bilgi teknolojisi uzmanı veya bankacı olarak kariyerle ilgilenenler için büyük bir sürekli eğitim girişimidir. Bir hukuk bürosunda veya kamu sektöründe de iş bulabilirsin. Daha kapsamlı programlar, daha fazla yasal çalışmaya veya çeşitli yasal sektörlerde bir vekil pozisyonuna hazırlanabilir.

Bazı kurslar çevrimiçi formatta sunulmaktadır. Bu, eğitiminizi yoğun bir program etrafında daha kolay hale getirir. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

Devamını oku Daha Az

1 Sonuçlar Ulusal Hukuk Çalışmaları

Center for International Legal Studies

Bu 1 kredilik ders Amerikan hukuk sistemi, nasıl organize edildiğini ve nasıl çalıştığını inceler. ... [+]

Amerika Birleşik Devletleri Hukuk Sistemine Giriş

Bu 1 kredilik ders Amerikan hukuk sistemi, nasıl organize edildiğini ve nasıl çalıştığını inceler. Bu özellikle, Amerika Birleşik Devletleri'nde kalifiye olmayanlar için ve hukukçular için geçerlidir. Dersin amacı Amerikan hukuk sistemine kısa bir giriş yapmaktır. Amerikan yasalarında uzmanlaşmanız - ve kesinlikle temin etmemesi - amaçlanmamıştır. Bu sadece bir başlangıç ​​noktası olarak görülüyor, sizi, özellikle federal ve eyalet - federal ve eyalet - birçok mahkeme - federal ve eyalet gibi birçok yasadan oluşan karmaşık bir hukuk sistemi içinde size özel ilgi alanlarını daha dikkatli bir şekilde araştırmaya davet ediyor. Ve birçok, birçok oyuncu - özellikle 1,3 milyonluk bir çok Amerikalı avukat. Bu derste, Amerika Birleşik Devletleri Anayasasına, hükümetin yapısına, mahkemelerin organizasyonuna ve işlevlerine ve çeşitli davalara değineceğiz. İdari ücret - 30 ABD Doları.... [-]

Avusturya Salzburg Macaristan Budapeşte Polonya Varşova Çin Halk Cumhuriyeti Şanghay  + 4 Daha fazla
Ekim 2019
Ingilizce
8 hafta
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku