LAWSTUDIES

Fikri Mülkiyet Hukuku {lawstudies-diploma:plural} İncele

Diplomalar, profesyonel bir kariyere başlamak için daha kısa bir yol sağlayarak geleneksel lisans programlarına bir alternatif sunmaktadır. Genellikle toplum kolejlerinde veya çevrimiçi programlarda sunulan diplomalar genellikle bir ila iki yıl içinde tamamlanabilir.

Akılda tutularak fikri mülkiyet kanunundaki diploma nedir? Fikri mülkiyet hukuku programlarında, öğrenciler, bireylerin ve şirketlerin patentli, ticari markaları ve / veya telif hakkıyla korunan mülklerini korumak için gerekli olan karmaşık yasal gereksinimleri öğrenirler. Fikri Mülkiyet Hukuku, şahısların veya şirketlerin tek bir marka adı, kavram veya icat iddiasında bulunmalarını, bu iddianın yasa ile korunmasını sağlar. Bir fikri mülkiyet hukuku diploması fikri mülkiyet kanunu, IP ihlal davalarının nasıl ele alınacağı, telif hakkı ve ticari marka arasındaki farklılıklar, uluslararası fikri mülkiyet hukuku ve diğer pek çok konuyla ilgili olarak ne korunduğunu veya korunmadığını öğretir.

Fikri mülkiyet hukukunda uzmanlaşmış olanlar, çok sayıda teknik, geniş uygulanabilir beceri kazanırlar. Bu yetenekler arasında, bir patent üzerinde neyin ihlali oluşturduğunu veya hak ihlalinde bulunmadığını ve gerekli herhangi bir yasal işlemi yapabilmeyi de içerir. Diğer beceriler, arabuluculuk ve uyuşmazlık çözümlerinde müzakere ve hatta daha iyi yeteneklerde mükemmel yetenekler içerir.

Program maliyetleri okul tarafından farklıdır, ancak genellikle programın uzunluğu ve ders gereksinimleri ile belirlenebilir. Bireysel okul değişken maliyet kesintilerine ve daha fazla bilgi sağlayabilir.

Fikri mülkiyet hukukunda bir diploma tamamlanırken, bir şirketin fikri mülkiyet avukatı olarak İP ihlali davalarını takip eden bir kariyere yol açabilirken, diploma başka birçok potansiyel kariyer yolu sunar. Örneğin, bir kayıt stüdyosu yöneticisi, müzik sanatçılarının kayıtlı varlıklarını korumak için kapsamlı fikri mülkiyet yasası bilgisi uygulayacaktır. Bir yayıncı, o yayınevinde yayınlanan tüm makalelerde uygun telif haklarını sağlamak için fikri mülkiyet kanunu uygular.

Öğrenciler, eğitim gördükleri ya da evlerine daha yakın bir üniversiteyi seçebilecekleri kültürler arası deneyim kazanmak için uluslararası üniversitelere gidebilirler. Çevrimiçi seçenekler, daha fazla yayılma şansı sunuyor. Daha fazlasını keşfetmek için, aşağıdaki programınızı arayın ve seçtiğiniz formu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

1 Sonuçlar Fikri Mülkiyet Hukuku Filter

Fikri Mülkiyet Yüksek Lisans Diploması

University of Technology Sydney
Diploma
Oca 2021
<
Tam zamanlı
<
Yarı zamanlı
Ingilizce
Kampüs

UTS , patent ve ticaret mesleklerinin ihtiyaçları ile ilgili kurslar sağlamak için uzmanlık ve itibar kazandı. UTS Fikri Mülkiyet programı Avustralya'nın bir üniversitesinde A ...

Devamını oku