LAWSTUDIES

Kanada'da Hukuk Çalışmaları {lawstudies-diploma:plural} Bul 2020

Öğrenciler iş gücüne girmek için diploma kullanabilir veya daha fazla çalışmaya hazırlanabilirler. Diploma programları genellikle teknik okullar veya toplum kolejleri tarafından sunulur ve tamamlanması bir ila iki yıl sürer.

Dünyadaki insanlar her geçen gün küreselleşmeyle birbirlerine daha fazla yakınlaştıkları için hukuk ve yönetmeliklerin de kapsamı genişlemektedir. Bu nedenle, bu alanda eğitim gören öğrenciler aynı zamanda uluslar arası araştırmalar alanında da alt yapıya sahip olacaklardır.

Kanadalılar öğrenmeye büyük önem ve yüksek standartları ile birinci sınıf bir eğitim sistemi geliştirdik. Kanada güvenli, temiz bir ortam sağlamak, ancak sürekli BM tarafından yaşam kalitesi açısından yaşamak için dünyanın en iyi yerlerinden biri olarak seçildi Sadece.

Kanada'da Hukuk Çalışmaları Top {lawstudies-diploma:plural} 2020

3 Sonuçlar Hukuk Çalışmaları, Kanada Filter

Adalet çalışmaları diploma - Kolluk

Bow Valley College
Diploma
<
Tam zamanlı
<
16 aylar
Ingilizce
Kampüs

Sen adalet alanındaki ve toplum içinde fark yaratan, toplumun temeli olan sistemin önemli bir parçası haline gelecektir.

Devamını oku

Diploma Asistanlığı

SAIT - Southern Alberta Institute of Technology
Diploma
Eyl 2020
<
Tam zamanlı
<
2 yıl
15 Ağu 2020
Ingilizce
Kampüs

SAIT Hukuk Asistanlığı diploması ile hukuk mesleğinde kariyere hazırlanın. Son derece uzmanlaşmış hukuki idari becerilere sahip bir yasal uygulamanın nasıl ayrılmaz bir parças ...

Devamını oku

Hukuk katibi diploma

triOS College
Diploma
Eyl 2020
<
Tam zamanlı
<
52&nbsp;-&nbsp;60 hafta
Ingilizce
Kampüs

Bu program, bir avukatın direkt denetimi altında çalışan bir hukuk memuru olarak geleneksel bir kariyer yolunu takip etmek için öğrencileri hazırlar. Hukuk büro elemanları, hu ...

Devamını oku