Hukukogrenimi.com

Top Yarı zamanlı {lawstudies-diploma:plural} içinde Uluslararası Hukuk Çalışmaları 2019

Bir diploma, işverenlere, potansiyel bir çalışanın belirli bir alanda başarılı olmak için gerekli bilgiye sahip olduğunu gösterir. Diploma programları öğrencileri daha sonra bir yüksek lisans veya doktora derecesine devam etmek için hazırlayabilir.

Uluslararası hukuk çalışmaları bireylerin yasaları dünyanın dört bir yanındaki ulusların bakış açısıyla anlamalarına yardımcı olabilir. Uluslararası ticaret sektörüne dahil olanlar için, bu alan, küresel ölçekte eylemlerin olası sonuçları veya sonuçlarının daha kapsamlı bir şekilde anlaşılmasına yardımcı olabilir.

Yarı zamanlı {lawstudies-diploma:singular} içinde Uluslararası Hukuk Çalışmaları

2 Sonuçlar Uluslararası Hukuk Çalışmaları Filter

Uluslararası insan hakları ve insancıl hukukta sertifika

European University Viadrina in Frankfurt (ODER) - Faculty of Law
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 1 - 2 dönem Nisan 2020 Almanya Frankfurt an der Oder + 1 daha

Mesleki yaşamın talepleri, lisansüstü nitelik kazanmak için yalnızca daha kısa çalışma sürelerine izin verebilir. Yüksek lisans programımız ayrıca, Uluslararası İnsan Hakları ve İnsancıl Hukukta Diploma veya Sertifika verilmesi ihtimalini kısa süreli ders çalışması sürelerine dayanarak içermektedir.

Uluslararası insan hakları ve insancıl hukukta diploma

European University Viadrina in Frankfurt (ODER) - Faculty of Law
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 2 - 4 dönem Nisan 2020 Almanya Frankfurt an der Oder + 1 daha

Bazı mesleki durumlarda, yüksek lisans eğitimine devam etme fırsatı veya ihtiyacı LL.M derecesini elde etmek için sınırlı olabilir. Bazı katılımcılar için, lisansüstü bir araştırmaya girme ihtiyacı ya alanın geniş bir anlayışını elde etmek ya da çok spesifik konularda odaklanmak için kısıtlanabilir.