Enerji ve Çevre Hukukunda Online LLM

Genel

Program açıklaması

Çevrimiçi LLM Enerji ve Çevre Hukuku

Enerji ya da çevre hukuku konusunda artan bir sorumluluğa ya da bir sonraki girişime hazır bir LLB onaylı avukata sahip olsanız da, Birmingham Üniversitesi Enerji ve Çevre Hukuku'ndaki Online LLM'si, artan sayıda kariyeri yerine getirmek için yasal çerçeveyi sağlar.

En iyi 100 küresel bir üniversite tarafından sağlanan bu% 100 çevrimiçi LLM, ulusötesi, çok-yargılı bir yaklaşımda yasal tepkileri anlamanız için size entelektüel bir çerçeve sağlayacaktır. Farklı enerji sahipliği ve çevre koruma düzeylerini kapsayan, hem enerji hem de çevre sektörlerinde kariyer peşinde koşmak ve dünyanın her yerinde yerel ve küresel zorluklara cevap vermek için bilgi ve yasal uzmanlık kazanacaksınız.

“Alanında dünyanın önde gelen uzmanlarından teşvik edici ve olumlu bir ortamda öğrenmek, lisans derecem için Birmingham Üniversitesi'ni seçmem için önemli bir nedendi.”

Maria Pilavki - LLM Ceza Hukuku ve Ceza Adaleti

Nitelikli ve deneyimli bir öğretim görevlisi ekibi tarafından verilen bu% 100 çevrimiçi LLM, bir Russell Group üniversitesinden beklediğiniz tüm akademik titizliği ve küresel karakteri, dünyanın her yerinden size uygun olduğunda çalışma esnekliği sunar. .

Daha fazlasını bul

Dünyanın en büyük zorluklarının üstesinden gelmek

Hukuk eğitimi ve araştırma kimlikleriyle tanınan üniversitenin Hukuk Fakültesi, hükümet çevre mevzuatı ön planda öğretim görevlileri bulunuyor. Uzman rehberliklerine göre, Çevrimiçi LLM Enerji ve Çevre Kanunu, içeriği en son teori ve uygulamalarla zenginleştiren analitik ve araştırma merkezli bir kaliteye sahiptir.

Çevrenin korunması ve enerji üretimi ile petrol ve gazla ilgili yasalardan yenilenebilir enerji ve iklim değişikliğine kadar yasal konular dahil olmak üzere konuları kapsayan programın tamamlanması 2.5 yıl sürüyor ve altı kariyer odaklı altı modüle (her biri 20 kredi) ayrılıyor. . Hem enerjinizi hem de çevresel konuları derinlemesine inceleyin, oysa öğrenmenizi yansıtmak ve uygulamak için hala çok zamanınız var.

Daha fazlasını bul

Çekirdek modüller:

  • Çevre ve enerji düzenlemesi
  • Nükleer enerjiye ilişkin kanun
  • Enerji projelerinin değerlendirilmesi ve finansmanı
  • Petrol ve gaz kanunu
  • Çevre koruma ve kirlilik kontrolü
  • Yenilenebilir enerji ve iklim değişikliği yasası

Ana unsurlar

Birmingham Üniversitesi'nin Enerji ve Çevre Hukuku'ndaki Çevrimiçi LLM'si, LLB uzmanları için avukatlar veya sektörde çalışmakta olan ve bilgilerini dünya standartlarında bir ortamda birleştirmek isteyenler için özel olarak tasarlanmıştır.

Yılda üç alım vardır. Öğrenciler programa Mart, Haziran veya Ekim aylarında katılabilirler.

Daha fazlasını bul

Kabul Koşulları

Bu programa kabul edilmek için, başvuru sahiplerinin:

  • En azından bir ikinci sınıf derece veya İngiltere’de eşdeğer olmayan bir hukuk faktörü, ya da sektörde ilgili bir iş deneyimi olan müttefik bir derece ile ikinci bir birinci sınıf veya İngiltere’ye denk değil.
  • İki referans
  • Amaç ifadesi.

Uluslararası öğrenciler için standart İngilizce Dil gereksinimleri geçerlidir. Herhangi bir grupta 6.5'den az olmayan bir IELTS 7.0'a sahip olmalısınız.

Ücretler ve Finansman

Detaylı fiyat bilgisi ve mevcut ödeme yöntemleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için, lütfen bilgi isteyin ve kabul ekibinin bir üyesi sorunuzu görüşmek üzere sizinle irtibata geçecektir.

Daha fazlasını bul

Son Güncelleme Eyl 2019

Okul Hakkında

The University of Birmingham’s flexible online learning courses connect you with international faculty and peers, so you gain crucial career skills and an informed global perspective. As a member of t ... Devamını oku

The University of Birmingham’s flexible online learning courses connect you with international faculty and peers, so you gain crucial career skills and an informed global perspective. As a member of the Russell Group, the University Birmingham also surrounds students with the top scholarly research and professional links in both the business and private sectors... Daha Az
İngiltere'de Çevrimiçi