Executive LL.M. Uluslararası Ticaret Hukukunda

Genel

Program açıklaması

Uluslararası ticarette ileri uzmanlık kazanın.

Uluslararası Ticaret Hukuku Programında bulunan BU Law Yöneticisi LLM, geniş bir yelpazedeki yasal uygulamalardan, sektörlerden ve işletmelerden oluşan başarılı profesyonellerden oluşan küresel bir ağı bir araya getirir. Programın benzersiz harmanlanmış öğrenme biçimi, Boston ve / veya Budapeşte'deki iki haftalık oturum oturumlarını çevrimiçi eğitim ile birleştirerek, gelişmiş uzmanlık isteyen ancak geleneksel dokuz aylık bir yerleşim programına katılamayan yoğun uygulayıcılar için ideal olan bir esneklik düzeyi sunar. Program size çeşitli planlama seçenekleri sunmak için tasarlanmıştır ve kursları Executive Executive olarak ve iki sertifika ile verilmektedir.

Uluslararası bağlantılarınızı geliştirirken, uluslararası işletme uygulamalarının temel doktrinlerini ABD perspektifinden ( BU Law düzenli öğretim fakültesi üyeleri tarafından öğretilen) öğreneceksiniz. BU Law Executive LLM Programı ödünsüz bir yönetici deneyimi sunuyor. Amerika'nın en üst düzey fakültesi, sınır ötesi çalışmalar için uygun ve esnek bir programda birinci sınıf eğitim veriyor.

Executive LLM Programı, Amerika’nın en üst düzey hukuk fakültesi öğretim üyeleri tarafından öğretilen uluslararası iş uygulamalarının ana konularında uzmanlaşma ve mesleki yaşamınızın taleplerini karşılayan esnek bir yapı ile bunu yapma konusunda size eşsiz bir fırsat sunar. Program, dünya standartlarında sınıf öğretimini, günümüzün en nitelikli LLM adaylarının ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde, İnternet ortamında öğrenilen öğrenim ile harmanlamaktadır: Mesleki talepleri Boston'da geleneksel bir LLM konutunu tamamlamayı imkansız kılan meşgul küresel pratisyenler.

Bu Programın formatı, yıl boyunca sunulan çeşitli oturumlardan herhangi biriyle veya birden fazla çevrimiçi teklifle başlamanıza olanak tanır. Çoğu öğrenci programı üç seansa kaydolarak ve aynı anda iki ders alarak tamamlayacak olsa da, bir derece veya derece aday olmayan bireysel dersleri de alabilirsiniz. Heyecan verici kurs tekliflerimiz, uluslararası ticaret hukukunun temellerini sunar ve ABD gibi isteğe bağlı kurs teklifleri içerir.

ELLM'nin bir parçası olarak üç çevrimiçi konsantrasyon sunuyoruz: Kurumsal Risk Yönetiminde

Sizi bekleyen Executive LLM deneyimi, üstün sınıf eğitimi ve son teknoloji uzaktan eğitimin ötesine geçiyor. Tüm öğrencilere, yerleşim programı süresince kampüs yakınında önceden hazırlanmış konutlar verilir. Bir colloquium serisi ile bir araya getirilen öğle yemekleri konuk konuşmacılara getirilirken, öğrencilere uluslararası iş hukuku alanında çalışan diğer meslektaşları ile etkileşimde bulunma ve bağlantı kurma fırsatı da verilecek. Sosyal ve diğer etkinlikler, Boston University School of Law topluluğunun bir parçası olmanıza ve önemli profesyonel ilişkiler kurmanıza izin vererek, konut deneyimini daha da arttırır. En önemlisi, deneyiminiz kısa süreli Boston ziyaretleri veya çevrimiçi alışverişlerle sınırlı değildir: 100'den fazla ülkede 18.000'den fazla avukattan oluşan dünya çapında bir mezunlar topluluğuna katılacağınız için ömür boyu sürecektir.

Günümüzün uluslararası pratisyeni için tasarlanmış birinci sınıf bir derece.

BU Law Yürütme LL.M. Uluslararası Ticaret Hukuku programında, uluslararası işletme uygulamalarının temel konularına maruz kalmayı sağlayan, 20 kredilik bir harmanlanmış öğrenme lisansüstü programıdır. Öne çıkan özellikler:

Esneklik ve özelleştirme

  • Programı bir yıldan az bir sürede tamamlayın veya mezun olmak dört yıla kadar sürebilir.
  • Boston veya Budapeşte'deki ikametlerinizi en az 6 haftalık bir yaz oturumunda tamamlayın veya 2 haftalık kampüs içi modüllerinizi bir yıl veya birkaç yıl boyunca dağıtın ya da programın üçte birini tamamen çevrimiçi olarak tamamlayın.
  • Okurken çalışmaya devam edin, böylece size ve işvereninize mesleki, kişisel ve mali aksamaları en aza indirin.

Gerçek bir yönetici deneyimi

  • Uluslararası olarak tanınan bir LL.M. kazanın Amerika'nın önde gelen hukuk fakültelerinden bir derece
  • BU Law düzenli öğretim fakültesi üyeleri de dahil olmak üzere, bu alandaki uzmanlardan sürekli olarak Amerika'nın en iyileri arasında yer alan öğrencilerden öğrenin.
  • Özel olarak bu program için oluşturulan oturum öncesi ve oturum sonrası çevrimiçi öğrenme ile konut sınıfı deneyiminizi geliştirin.
  • BU Law mezunlarını uygulayan dünya çapındaki mezunlar ağına bağlanın.

Executive LLM Programının maliyeti nedir?

Öğrenim ücreti 2.960 ABD Doları / kredisi (2018-2019 eğitim-öğretim yılı) karşılığında tahsil edilir. Programı tamamlamak için yirmi kredinin tamamlanması gerekir. Öğrenim konaklama, atölye öğle yemeği ve seçilen sosyal, eğitim ve ağ kurma olayları içerir. Uçak bileti, dizüstü bilgisayarlar, kurs malzemeleri ve olası masraflar dahil değildir. Her bir modül için alınan ücrete 60 ABD doları tutarında bir öğrenci hizmetleri ücreti ve kredi başına 60 ABD Doları ücreti alınır. Özel ders veya ücretler, herhangi bir bireysel kurs veya oturum için kayıt sırasında tam olarak ödenmelidir.

Kabul Nitelikler

Uygun adaylar genel olarak hukukta birinci dereceye sahip olacak ve yüksek derecede İngilizce yeterliliği göstereceklerdir. Önemli mesleki deneyime ve başarılara sahip adaylara öncelik verilecektir. İstisnai adaylar hukuk derecesi olmadan kabul edilebilir.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Boston University School of Law is a top-tier law school that offers a wide-ranging curriculum taught by professors recognized nationally as exceptional teachers and preeminent scholars. The core of t ... Devamını oku

Boston University School of Law is a top-tier law school that offers a wide-ranging curriculum taught by professors recognized nationally as exceptional teachers and preeminent scholars. The core of the BU Law learning experience is superior teaching and a supportive, dynamic learning environment in which teachers guide, inspire and challenge. BU Law professors are nationally acclaimed for their legal skills and scholarship, on the cutting edge in research, writing and advising to both the public and private sectors. But what uniquely defines them is their devotion to students, academically, professionally and individually. Daha Az