Bir iş bağlamında nasıl uygulanacağını öğrenmeden önce Anglo-Amerikan ortak hukukunun içini ve dışını keşfedin. Önde gelen iki uluslararası kuruluşun (Kuzeybatı Pritzker Hukuk Fakültesi ve IE Law School ) uzmanlığıyla katılımcılar, iş hukuku uygulamalarına kapsamlı bir bakış açısı kazanırlar.

Executive LL.M. ortak lisans programı iki en iyi uluslararası hukuk okulunun bilgisine dayanmaktadır: Kuzeybatı Pritzker Hukuk Fakültesi ve IE Law School . Bu LL.M. Uluslararası uygulamalarını ve iş hukukunun uygulanmasına ilişkin temel yönetim becerilerini kapsayan Anglo-Amerikan ortak hukukuna derinlemesine bakmaktadır.

Executive LL.M. Çalışma planı, daha önce kanıtlanmış profesyonelleri becerilerini bir üst seviyeye çıkarmaya zorlamak için tasarlanmıştır. Programda, mevcut yasal gelişmeler ve spesifik sektör becerileri ile ilgili genel anlayışınızı ve müşterilerinizin iş uygulamalarına derinlemesine bir bakışınızı geliştirecek bir dizi kilit alanı keşfedeceksiniz.

Hızlı Bilgiler

 • Biçim: Yoğun kampüs içi dönemler Çevrimiçi oturumlar
 • Alınan miktar: Eylül
 • Kampüs: Online Madrid Şikago
 • Dil ingilizce
 • Süre: 9 ay
 • Kabul dönemi: Haddeleme kabul süreci

Executive LL.M. ... Amerika Birleşik Devletleri dışındaki bir hukuk sisteminde güçlü bir yasal geçmişe sahip deneyimli profesyoneller. Bu program, farklı bakış açıları ve dünya görüşleri ile geniş bir kalifiye bireyler yelpazesini bir araya getiriyor.

Bakmak… Ağlarını, benzer düşünen bir kazananlar topluluğu arasında genişletin. Sektörlerinde öne geçmek için, katılımcılar Anglo-Amerikan hukuk sistemini ve uluslararası uygulamasını keşfetmeye hazır olmalıdır.

Olmak için… Mevcut rolünüzde ilerleme ya da yeni bir zorluk üstlenmek olsun, aşağıdakiler de dahil olmak üzere birçok kariyer fırsatı var:

 • Yasal
 • Kurum içi avukat
 • Hukuk Müşaviri
 • İş geliştirme kıdemli yönetici
 • Kurumsal strateji ve araştırma başkanı
 • Hukuk danışmanı
 • Strateji, küresel m

Chicago'da Yerleşim Seçeneği

İşten daha uzun sürebilen ve geleneksel bir sınıf ortamında daha fazla zaman geçirmek isteyen öğrenciler Şikago'daki Konut Seçeneğini düşünmek isteyebilirler. Bu seçenek, Geleneksel İcra Programının ilk dönemini Kuzeybatı Yasası’nın ikametgahında olan tüm Bahar Dönemi (Ocak - Mayıs) ile birleştirir. Bu seçenek kapsamında katılımcılar, Northwestern Law'taki konut JD ve LLM öğrencilerine sunulan çok çeşitli kurslar arasından seçim yapabilir.

Eşsiz Bir Yarı Zamanlı Program

Bu eşsiz yönetici LLM, dünyanın dört bir yanından gelen katılımcılar için esnektir, böylece LLM derecelerini ve MBA Sertifikalarını kazanırken profesyonel ve kişisel taahhütlerine devam edebilirler. Program, her biri yaklaşık iki hafta süren Chicago ve Madrid'deki yoğun kampüs içi dönemleri bir araya getirerek, son teknoloji ürünü kurs platformumuzu kullanarak çevrimiçi kurslarla değiştiriyor.

İlk Dönem: Madrid'de Yaz (2.5 Hafta)

Executive LLM Programı, Eylül ayında, genel yasaya kısa bir giriş yaparak başlıyor ve ardından iş avukatı için temel olan konulara giriyor.

İkinci Dönem: Madrid'de Güz (2 Hafta)

Katılımcılar, uluslararası pratisyene ve iki ek yönetim ve işletme alanına ilişkin daha gelişmiş ilgi alanlarıyla ilgili çalışmalarına devam etmek için sonbaharda Madrid'e dönerler.

Üçüncü Dönem: Şikago'da Bahar (2.5 Hafta)

Program, katılımcıların Mayıs ortasındaki Toplantı Toplantısı Törenine giden son kampüs içi dönem için bir araya geldiği Chicago'da sona eriyor.

Kariyer

Executive LLM Programı, günümüzdeki pratik avukata, bir sonraki profesyonel başarı seviyesine ilerlemek için gerekli araçları sunar.

Program, dünyanın dört bir yanından gelen meslektaşları ve benzer profesyonel seviyedeki mezunlarla iş bağlantıları ve arkadaşlıklar kurmak için eşsiz bir fırsat sunuyor. Executive LLM öğrencileri, hem IE hem de Kuzeybatı kurumlarının mezunlar derneğinin bir bölümünü oluşturacak. Program süresince katılımcılar kendi alanlarındaki en son gelişmeler hakkında bilgi veren üst düzey öğretim üyeleri ile etkileşime girerler.

Program dili:
Ingilizce

IE Law School için 1 tane daha kurs bak. »

Son Güncelleme April 10, 2019
Bu kurs bir Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
Start Date
Eyl 2019
Duration
9 ay
Yarı zamanlı
Price
39,700 EUR
Lütfen fiyatların yıllık olarak gözden geçirildiğini ve değişebileceğini unutmayın.
Deadline
Konuma göre
Tarihe göre
Start Date
Eyl 2019
End Date
Son başvuru tarihi

Eyl 2019

Location
Son başvuru tarihi
End Date