Fikri Mülkiyet, Bilgi ve İletişim Hukuku Yüksek Lisans Programları

Genel

Program açıklaması

İster avukat ister başka bir alanda profesyonel olun, teknolojik yenilik işinizi yönlendirir.

Eşsiz fikri mülkiyet, bilgi ve iletişim (ipic) hukuku programımız, yabancı ve yerli avukatların yanı sıra diğer mesleklerden avukatlara - kök alanları, ticaret, iletişim, sanat ve tasarım ve ambalajlama gibi - sadece birkaç isim verir - Hukukun en hızlı büyüyen ve en kazançlı alanlarından birinde uzmanlık kazanma şansı. programımız herkese seçenekler sunar.

Fikri mülkiyet, bilgi ve iletişim (ipic) fakültemiz bu alanda liderdir ve burslarını ve deneyimlerini sınıfa getirir. öğrenciler, fikri mülkiyet hukukunun tüm alanlarında en son araştırmalarla meşgul olurlar. Capstone seminer dizimiz, öğrencilerin önde gelen IP akademisyenleri ve uygulayıcıları ile etkileşime girmesine olanak tanır ve konferans dizimiz dünyanın her yerinden konuşmacıları kampüse getirir.

Üniversitenin bilimlerde küresel bir lider olarak konumu, öğrencilerimizi mühendislik, bilgisayar bilimi, tarım ve iletişimdeki en son gelişmelerle ve üniversitenin kendi yeniliklerini teşvik etme ve koruma çabalarıyla birleştirir. Bu işbirliği, öğrencilerimize yasal çalışmalarına benzersiz bir disiplinler arası bakış açısı sağlar ve derecelerinin değerini artırır.

Ülkedeki en aktif şirketlerden biri olan michigan'ın fikri mülkiyet barı ile yakın bağlarımız var ve bu ilişki mezunlarımız için olağanüstü bir kariyer başlatıyor.

Son Güncelleme Eki 2020

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

Good people become great lawyers. Michigan State University College of Law attracts a talented group of students from all over the country (and the world), and positions them for success through our d ... Devamını oku

Good people become great lawyers. Michigan State University College of Law attracts a talented group of students from all over the country (and the world), and positions them for success through our dynamic programming and supportive faculty. Spartan lawyers graduate with a powerful set of legal skills and a genuine willingness to work together. Daha Az