Fikri Mülkiyet Kategorisinde LL.M

Genel

Program açıklaması

ABD'de yaklaşık 30 yıldan daha uzun bir süredir en iyi 10 IP yasa programı olarak ( US News sıralamasında olduğu gibi)

Bir IP lideri olarak neredeyse 50 yıllık deneyime sahip olan UNH Franklin Pierce School of Law Fakültesi, yetenekli bir fakülteye, küresel bir etkili IP uygulayıcıları ağına ve zengin bir IP kaynakları ve programları dizisine sahiptir. Ülkedeki en kapsamlı IP müfredatlarından birinden yararlanın ve geniş kapsamlı IP sorunlarına kendinizi daldırın.

IP'deki LLM'miz konut, sınırlı konut ve çevrimiçi formatlarda mevcuttur.

Gerekli Krediler

  1. Bir derece kazanmak için Kredi Sayısı. Yüksek Lisans Adaylar, zorunlu ve seçmeli derslerden en az yirmi dört (24) krediyi başarıyla tamamlamak zorundadır. Onlar LL.M. Hukuk diploması olmadan kabul edilen adaylar, zorunlu ve seçmeli müfredat seçiminden otuz (30) krediyi tamamlamak zorundadır.
  2. Maksimum Kredi Sayısı
    1. Konut LL.M. Adaylar, akademik dönem başına 17 krediden fazla kayıtlı olmayabilir.
    2. Çevrimiçi LL.M. Adaylar akademik dönem başına 12 kredi veya yaz döneminde 12 krediye kaydolamazlar.
    3. Sınırlı Konut LL.M. adaylar ikamet ettikleri zaman 12 krediden fazla kayıtlı olmayabilir. Daha sonra, maksimum kredi kayıtları çevrimiçi LL.M. ile aynıdır. adaylar.
Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

The University of New Hampshire Franklin PIerce School of Law is an intimate, innovative law school, committed to developing students who enjoy challenging dialogue from the first moments of orientati ... Devamını oku

The University of New Hampshire Franklin PIerce School of Law is an intimate, innovative law school, committed to developing students who enjoy challenging dialogue from the first moments of orientation, embrace practice-based learning, and stand ready to join the ranks of alumni who are global leaders in intellectual property, general practice, public interest and social justice, and commerce and technology. Daha Az