Fikri Mülkiyet Kategorisinde LL.M

Genel

Program açıklaması

Franklin Pierce'ın Fikri Mülkiyet Hukuku programı ABD'deki 5 numaralı IP programıdır ( US News & World Report tarafından sıralanmıştır ) ve sıralamalar yaklaşık 30 yıl önce başladığından beri ilk 10 arasında yer almaktadır. LLM GUIDE ayrıca Fikri Mülkiyet LL.M adını aldı. LL.M.'nin İlk 10 Listesinde Fikri Mülkiyet Hukuku Programları.

Bir IP lideri olarak yaklaşık 50 yıllık deneyime sahip olan UNH Franklin Pierce School of Law Fakültesi, yetenekli bir fakülte, etkili bir IP uygulayıcıları küresel ağı ve zengin bir IP kaynakları ve programları yelpazesine sahiptir. Öğrenciler, ülkedeki en saygın ve kapsamlı patent kanunu ve uygulama programlarından biri de dahil olmak üzere ülkedeki en kapsamlı IP müfredatlarından birinden yararlanırlar ve kendilerini çok çeşitli ileri IP konularına dahil ederler.

Hukuk fakültesinin kütüphanesi, Batı Yarımküre'deki en büyük akademik IP kütüphanesini içerir ve bir Resmi Patent ve Ticari Marka Kaynak Merkezi olarak belirlenmiştir. LL.M. Franklin Pierce'ın dünyaca ünlü Fikri Mülkiyet Dergisi IDEA'da editör pozisyonuna başvurabilirler .

LL.M. Fikri Mülkiyet konut, sınırlı konut ve çevrimiçi formatlarında mevcuttur.

Genel Gereksinimler

LL.M.'ye başvuranlar bir hukuk ya da JD ya da LL.B birinci derecesini tamamlamış olmalıdır. Tüm uluslararası başvuru sahipleri, geçerli İngilizce dil kanıtı sunacaklardır. Kabul edilen kanıt şunları içerir: TOEFL puanı 80 veya daha yüksek, IELTS puanı 6.5 veya daha yüksek ya da öğrencinin lisans derecesinin İngilizce olarak öğretildiğinin kanıtı. GRE veya LSAT kabul için gerekli DEĞİLDİR.

Gerekli Krediler

LL.M. için tavsiye edilmek tüm adayların asgari sayıda krediyi başarıyla tamamlamaları, gerekli dersleri tamamlamaları, okulda ikamet veya sürekli kayıt şartlarını yerine getirmeleri, BMMYK Yasası'na ilişkin tüm mali yükümlülükleri yerine getirmeleri ve BMMYK Davranış Kurallarına uymaları gerekir.

Dereceyi alacak Kredi Sayısı. LL.M. adayların zorunlu ve seçmeli derslerden en az yirmi dört (24) krediyi başarıyla tamamlamaları gerekir.

Son Güncelleme Nis 2020

Okul Hakkında

The University of New Hampshire Franklin Pierce School of Law’s practice-based approach to legal education, along with its extensive and innovative curriculum, ensures that students graduate ready to ... Devamını oku

The University of New Hampshire Franklin Pierce School of Law’s practice-based approach to legal education, along with its extensive and innovative curriculum, ensures that students graduate ready to become leaders in their field and stand ready to join the ranks of alumni who are global leaders in intellectual property, commerce and technology, and international criminal law and justice. As a technology-forward law school, we are proud to offer our top-ranked legal education in global innovation and our #5 IP program in the US in online, residential and limited residential formats. Daha Az