Finansal Hukukun Ana

Genel

Program açıklaması

Yatırım ve finansal araçların arzı, ekonomik ve yasal karmaşıklıklarının yanı sıra, kaçınılmaz bir şekilde artmaktadır. Finansal Hukuk Yüksek Lisansımızla, mevcut finansman konularındaki ekonomik ve yasal uzmanlığınızı genişletiyor ve derinleştiriyorsunuz. Bu şekilde, pratik müzakere ve karar verme becerilerinizi güçlendirir ve şirketler, bankalar, danışmanlık veya süpervizyonda başarılı bir kariyer için gerekli olan yasal ve finansman uzmanlığını kazanırsınız.

müfredat

Yüksek lisans programının zorlu müfredatı, finansman işlemlerinin analizi, tasarımı ve yönetimi ile aktörlerinin denetimi için hem ekonomik hem de yasal parametreler ve araçlar sağlar. Finans Hukuku Yüksek Lisans size kurumsal finans, bankacılık ve mali denetim sektörlerinde kariyerinizi oluşturmak ve genişletmek için mükemmel bir temel sunar.

Ekstra mesleki çalışma

Dört yarıyılda, Finans Hukuku Yüksek Lisans, şirketler, bankalar veya denetim makamlarında kariyeriniz için kullanabileceğiniz değerli bilgi ve becerileri sağlar. Kesintisiz: Çünkü dersler genellikle ayda bir kez - Perşembe - Cumartesi - böylece programımızı yarı zamanlı olarak tamamlayabilir ve profesyonel görevlerinizi tam olarak yerine getirebilirsiniz. Sizin ve işvereniniz için çok çekici bir model.

Mükemmel fakülte. En gelişmiş öğrenme ortamı

Finans uygulamalarındaki deneyimli uzmanlar ve ünlü bilim adamları tarafından eğitilirler. Öğretim elemanlarımızın uzmanlığını ve didaktik mükemmelliğini kullanın. Etkinlikler 2017'de açılan yeni Frankfurt School kampüsünde gerçekleşiyor. Son teknoloji ürünü, üst düzey bir öğrenme ortamı ve davetkar bir atmosfer bekleyebilirsiniz.

yeterlik

Avrupa'nın önde gelen işletme okullarından birinde uluslararası kabul görmüş ve akredite edilmiş bir akademik master edineceksiniz. Her anlamda bir ödül. Mali hukuk alanında yüksek nitelikli bir danışman olmak için verilen bu eğitim, şirketler, bankalar ve tavsiye veya denetimde yönetim seviyelerine giriş veya ilerleme için yeni fırsatlar sunmaktadır.

Mükemmel öğretim görevlileri ve iddialı katılımcılar ve meslektaşları ile yapılan düzenli alışveriş, ağınızı genişletir - gelecekteki kariyeriniz için paha biçilmez bir varlıktır. Mezun olduktan sonra bile, gayri resmi ve özel bir grupta değerli temaslar kurmak ve derinleştirmek için mezunlar ağımızda güçlü bir platform bulacaksınız.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Frankfurt School of Finance & Management is an AACSB, EQUIS and AMBA accredited, research-led business school, covering every aspect of a business, management, banking, and finance.

Frankfurt School of Finance & Management is an AACSB, EQUIS and AMBA accredited, research-led business school, covering every aspect of a business, management, banking, and finance. Daha Az
Frankfurt , Münih , Stuttgart , Hamburg + 3 Daha fazla Daha az