Gelişmiş LL.M. Uluslararası Ticaret Hukukunda

Genel

Program açıklaması

Gelişmiş LL.M. Uluslararası Ticaret Hukukunda

Bu LL.M. uluslararası ticaret hukukunda profesyonel bir kariyer geliştirmek isteyen avukatlar için özel olarak tasarlanmış birkaç programdan biridir.

132672_CGSL_IBL_FUNDO.jpg

Neden Uluslararası Ticaret Hukuku

Uluslararası Ticaret Hukukunda uzmanlığı seçenler için, program ulusötesi, Anglo-Amerikan ve Avrupa iş hukukuna yenilikçi bir yaklaşım sunuyor. Sözleşmeler, proje finansmanı, ticaret ve yatırım tahkimi, şirketler hukuku, menkul kıymetler mevzuatı, AB iç piyasası ve uluslararası vergi hukuku gibi çok çeşitli konuları kapsamaktadır.

Temel özellikler

İş Hukukunun aktif ve uluslararası bir mesleki pratiğini arayanlara yönelik yoğun, gelişmiş bir program:

  • Hem becerilerini ve bilgilerini derinleştirmek isteyen deneyimli avukatların, hem de uluslararası bir kariyerde fırsatlarını geliştirmek isteyen genç çalışanların beklenti ve taleplerini aşıyor;
  • Ayrıca akademik kariyer arayanların belirli hukuk alanlarında uzmanlaşırken akademik becerilerini geliştirebilecekleri bir ortam sağlar.

Gerçekten uluslararası bir program

Öğrenciler çok çeşitli geçmişlere ve ülkelere sahiptir. Seçkin fakültemiz, prestijli Amerikan ve Avrupa üniversitelerinin önde gelen akademisyenlerini ve uluslararası hukuk firmalarından en iyi avukatları içerir. İnteraktif ve yenilikçi öğretim yöntemlerini kullanarak fakültemiz, öğrencileri heyecan verici ve anlamlı bir şekilde meşgul etmek için Católica'nın kapsamlı ve modern kaynaklarını kullanabilir. LL.M. Católica birkaç LL.M'den biridir. Avrupa ve Amerika'daki en iyi uluslararası akademisyenleri ve profesyonelleri bir araya getirme konusunda başarılı olan kıta Avrupa'sındaki programlar. LL.M. Católica en iyi ve en saygın LL.M. tüm Avrupa'da programlar.

Program Bilgisi

katılım

Uluslararası Ticaret Hukukunda İleri LL.M, Eylül-Temmuz arasında çalışan bir yıllık bir programdır. Akademik takvim, pazartesiden cumartesiye olmak üzere, genellikle sabahları 4 saat, haftada 12 saat, günde 4 saat olmak üzere üç döneme ayrılmıştır. Öğrenciler, LL.M.'ye ulaşmak için toplam 60 AKTS kredisini tamamlamak zorundadır. derece gereksinimleri. Buna kurslar ve seminerler dahildir. Öğrenciler programa yarı zamanlı olarak kayıt yaptırmayı seçebilir ve dersi iki akademik yıl boyunca uzatabilirler. Bu seçenek, meşgul profesyonellerin kendi çalışma hızlarını belirlemelerine olanak tanır.

Vaka Yöntemi

Sınıflar, hem uygulamayı hem de teoriyi vurgulayan ikili bir yapıya sahip olacaktır. Vaka yöntemi öğretim tekniğinin uygulanması ile öğrenciler, derinlemesine analiz ve muhakemenin uygulanması gereken zor ancak pratik problem çözme senaryolarıyla karşılaşacaklardır. Sınıf dışında ciddi hazırlık yapılması gerekmektedir. Sınıf tartışması teşvik edilir ve öğrencilerin final notuna katılır. Derse katılım, ilave çalışma materyalleri içeren ve öğrenci-öğretim üyesi etkileşiminin arttırılmasına olanak tanıyan Católica Global School of Law web sitesi tarafından desteklenmektedir.

Konferanslar

Program, Católica Global School of Law düzenlediği düzenli akademik ve profesyonel konferans serileriyle zenginleştirilmiştir. Bu konferanslar Universidade Católica'ya tanınmış uluslararası şahsiyetlerle birlikte en parlak ve en saygın yasal zihinleri getiriyor. Bu tür konferanslar, öğrencilerimize uluslararası yasal topluluğun etkili üyeleriyle tanışma, iletişim kurma ve onlarla etkileşim kurma fırsatı verir.

Seminerleri

Akademik yıl boyunca, özellikle LL.M. seminerler, programa kayıtlı olmayan uygulayıcıların kullanımına sunulmaktadır. Katılımları sadece programımızın çeşitliliğini arttırmakla ve entelektüel konuşmaların genişliğini arttırmakla kalmaz, aynı zamanda hem LL.M. için bir ağ oluşturma fırsatı sunar. öğrenciler ve meslek topluluğu.

Çift dereceli

Católica Global School of Law üç çift diploma sunmaktadır. Bunlardan biri Londra'daki King´s College ile kuruldu. LL.M.'nin geniş bant müfredat aşamasını tamamladıktan sonra. CGSL öğrenci, derslere katılarak ve King's College'daki kütüphane kaynaklarından yararlanarak, en yeni küresel hukuk bursunu üretmesine izin vererek, Küresel Hukukun belirli bir dalında uzmanlaşma fırsatı bulacak. Católica Global School of Law öğrencileri, çalışmalarına Cornell Üniversitesi Hukuk Fakültesi'ndeki Hukuk Yüksek Lisansı (LL.M.) programında da devam etme şansına sahiptir. Güçlü bir uluslararası akademik deneyim ve en yeni küresel kurumlardan iki derece alacaklar. Bir Ivy League Üniversitesi'nin bu ek derecesi, öğrencilerin (LL.M.'deki belirli koşullara uygun) New York Bar sınavına girmelerine de izin verecektir. Católica Global School of Law LL.M.'nin öğrencileri, Michigan Üniversitesi Hukuk Fakültesi'ndeki YÜKSEK LİSANS (LL.M.) programında çalışmalarına devam etme şansına sahiptir. Güçlü bir uluslararası akademik deneyim ve en yeni küresel kurumlardan iki derece alacaklar. Bu ek derece, öğrencilerin (LL.M.'deki belirli koşullara uyarak) New York Bar sınavına girmelerine de izin verecektir. Kabul edilen öğrenciler Michigan LL.M'de 1/3 indirimden faydalanacaktır. önemli öğrenim. Católica Global School of Law LL.M.'nin öğrencileri artık Boston Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde çalışmalarına devam etme şansına sahipler. Güçlü bir uluslararası akademik deneyim ve iki küresel kurumdan iki derece alacaklar. Bu ek derece, öğrencilerin (LL.M.'deki belirli koşullara uyarak) New York Bar sınavına girmelerine de izin verecektir.

Burslar ve Öğrenim Ücretleri

Başarıya göre sınırlı sayıda öğrenciye burs verilebilir. Başvurmak için lütfen özel durumlarınızı açıklayan bir istek mektubu gönderin.

Tam zamanlı program: 1 yıl

Seçenek 1: Temmuz ayında 14.000 €

2. Seçenek: 10 aylık taksitler halinde ödenecek 15.000 €

Yarı zamanlı program: 2 yıl

Seçenek 3: 2 taksitte 16.000 € ödenecek

Yüksek Lisans Tezi: 1.700 €

Yurtdışı Ek Dönem: 2.250 €

Giriş koşulları

Tüm LL.M. Adayların hukuk derecesi ve mesleki deneyimleri olmalıdır. Akademik geçmişi güçlü ve zengin mesleki deneyime sahip adaylar tercih edilecektir. Başvurunuzu istediğiniz zaman yapabilirsiniz. LL.M. başvurular gerekli tüm belgelerle tamamlanmalıdır. Başarılı başvuru sahiplerine LL.M tarafından imzalanmış resmi bir kabul teklifi gönderilecektir. Yönetmen.

Başvuru sahipleri aşağıdaki belgeleri sunmalıdır:

  • 2 Tavsiye mektubu (İngilizce veya Portekizce)
  • Katılan okullardan resmi transkriptler (İngilizce veya Portekizce);
  • Çalışma tarihleri ve uzunlukları olan özgeçmiş (İngilizce) (en fazla iki sayfa uzunluğunda)
  • Şirketler veya diğer kuruluşlar tarafından desteklenen öğrenciler için resmi sevk mektubu
  • Resmi TOEFL / IELTS skor raporu veya sertifikası.
  • Kimlik Kartı veya Pasaport Fotokopisi
  • Mali Kimlik Numarası kartının kopyası
  • 1 Fotoğraf

Gerekli materyaller (orijinal belgelerin onaylı kopyaları) GEFAP | Üniversite Católica Portuguesa Palma de Cima | 1649-023 Lisboa | Portekiz

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Católica Global School of Law was established in 2009 at the Law School of the Catholic University of Portugal and has become the center of the Católica's growing focus on international legal educatio ... Devamını oku

Católica Global School of Law was established in 2009 at the Law School of the Catholic University of Portugal and has become the center of the Católica's growing focus on international legal education. Since its founding, Católica Global School of Law has been successful in achieving a series of goals: it has attracted a remarkable group of scholars and classes of graduate students, both coming from prestigious law schools from all over the world; it has launched three states of the art programs (an LL.M. Law in a European and Global Context, an Advanced LL.M. in International Business Law and a Global Ph.D. in Law); and it is becoming an important center of graduate teaching and research in law from a global perspective in Lisbon. The quality of its programs has been consistently recognized by the Financial Times, which has selected Católica Global School of Law as one of the most innovative law schools in the world, with its LL.M. programs being included for the fourth consecutive year in this prestigious selection. Daha Az