Genel LLM

Genel

Program açıklaması

Genel Hukuk Yüksek Lisans programı, bir hukuk derecesini tamamlamış ve belirli bir alana veya ortaya çıkan bir hukuk alanına odaklanarak yasal becerilerini geliştirmek isteyen öğrenciler içindir.

2012 yılında Suffolk Yasası'nın müfredatının derinliğinden ve genişliğinden yararlanmak için başlatılan bu LL.M. size maksimum esneklik sunar. Seçtiğiniz bir alanda kendi parkurunuzu oluşturabilir ya da Suffolk'ün anlaşmazlıkların çözümü ve medeni hukuk davaları, iş hukuku ve finansal hizmetler, biyomedikal ve sağlık hukuku, fikri mülkiyet, uluslararası hukuk veya iş ve iş kanunu.

131099_20131107_bostonfoliage_mjc_39_editB.jpg

LLM Program Gereksinimleri

LLM müfredatı esas olarak doğası gereği seçicidir. Öğrenciler, kariyer hedeflerini en iyi şekilde yerine getirecek dersleri seçmek için Lisansüstü Hukuk Programları Direktörü ile görüşmelidir. Uluslararası öğrencilerin ilk dönemlerinde ABD Hukukuna Giriş, Hukuki Muhakeme ve Yazma başlıklı seminere kayıt yaptırmaları gerekmektedir. Hukuk İngilizcesi Enstitüsü, ana dili İngilizce olmayan LLM öğrencilerine önerilir.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

For more than 100 years, Suffolk Law has produced some of the nation’s most distinguished legal professionals. With an emphasis on real world practice and experiential learning, Suffolk Law is an unma ... Devamını oku

For more than 100 years, Suffolk Law has produced some of the nation’s most distinguished legal professionals. With an emphasis on real world practice and experiential learning, Suffolk Law is an unmatched place to start, build, and launch a successful career and life in the law. Daha Az