General LL.M.

Genel

Program açıklaması

LLM Programları

Yüksek Lisans of Laws adayları, bireysel olarak uyarlanabilen bir genel çalışma programını takip edebilir. Genel LL.M. GW Hukukunda en esnek seçenektir.

LLM derecesi için tüm adaylar, yazılı çalışma gereksinimini karşılayan kurs çalışmaları da dahil olmak üzere toplam 24 kredi saatini tamamlamak zorundadır. Uzmanlık derecesine göre çalışanlar, bu program için aşağıda listelenen derslerde gerekli minimum saati tamamlamalıdır. Kalan kurs çalışması için ilgili kurslar önerilir.

Genel LLM Programı

General LL.M. Program, öğrencinin ABD hukukunda bir dizi konuyu incelemek için kendi çalışma dersini tasarlamasına olanak tanır. General LL.M.’ye doğru çalışan öğrenciler Öğrencinin özel ihtiyaçlarına göre kapsamlı bir çalışma programı tasarlamak için akademik işler için kıdemli yardımcı dekan ve belirlenen tez danışmanına danışmalısınız. Öğrenciler, çalışmalarını anayasa hukuku, ceza hukuku, iş hukuku, şirket hukuku veya sağlık hukuku gibi bir veya daha fazla alanda yoğunlaştırmak isteyebilir, ancak müfredatın tüm alanlarından ders seçebilirler. Tezli (6690-91) ve minimum 20 kredi gereklidir. Tezden feragat edilirse, bir araştırma ödevi temelinde iki not dahil olmak üzere 4 kredi daha gerekir. Yazılı iş gereksinimini karşılamak için kullanılan araştırma makalesi en az 8.000 kelime uzunluğunda olmalı ve ABD hukuk fakültesi mezunları en az B notu almalıdır.

Giriş şartları

ABD veya Porto Riko hukuk fakültesinden bir JD'ye başvuran adaylar, bölgesel olarak onaylanmış bir kolej veya üniversiteden BA veya eşdeğer bir derece ve Amerikan Hukuk Okulları Birliği'nin (AALS) bir üyesi olan bir hukuk fakültesinden bir JD veya eşdeğer bir dereceye sahip olmalıdır. veya Amerikan Barolar Birliği (ABA) tarafından akredite edilmiştir.

Amerika Birleşik Devletleri dışında bir hukuk okulundan hukuk derecesi ile başvuranlar tanınan bir kurumdan derecesini almış olması gerekir. ABD dışındaki hukuk fakültesi mezunları da minimum dil sınav şartını yerine getirebilirler (aşağıya bakınız).

Kabul için tüm adaylar akademik ayakta ve mesleki başarılarda veya yüksek lisans düzeyinde çalışma yapma kapasitelerini gösteren pozisyonlarda mükemmellik göstermiş olmalıdır.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Since enrolling its first class in 1865, The George Washington University Law School has produced some of the finest minds across the spectrum of legal scholarship.

Since enrolling its first class in 1865, The George Washington University Law School has produced some of the finest minds across the spectrum of legal scholarship. Daha Az