Hukuk Çalışmalarında Bilim Ustası (Çevrimiçi)

Genel

Program açıklaması

California University of Pennsylvania Hukuk Çalışmaları Yüksek Lisans programı, hukuk ve kamu politikasına ilgi duyan çalışan profesyoneller ve diğer ciddi öğrenciler için geniş kapsamlı bir eğitim fırsatı yaratır.

Program, öğrenciler kanunu analiz edip eleştirirken ve çeşitli bağlamlardaki etkilerini keşfederken araştırma, eleştirel düşünme, yazma ve ikna konularında profesyonel beceriler geliştirir. Hukuk bilginleri ve diğer konu uzmanları tarafından öğretilen düşündürücü kurslar, öğrencileri kanun uygulama, ceza adaleti, hukuk danışmanlığı, ticaret, hükümet ve hukukun uzmanlık bilgisinin faydalı olduğu diğer ilgili alanlarda kariyerlerini ilerletmeleri için konumlandırır.

Program Avantajları: Hukuk Çalışmaları programında MS programındaki öğrenciler, çeşitli kariyer alanlarından profesyonellerle derinlemesine etkileşimlerden yararlanır. Profesörler öğrettikleri konularda pratik deneyime ve uzman bilgisine sahiptir. Sonuç olarak, öğrencilere akademik ve profesyonel dergilerde yayınlanmak üzere araştırma için ağ oluşturma ve ortak çalışma fırsatları sağlayabilirler.

FBINAACal U'nun hukuk çalışmaları programı, FBI Ulusal Akademi Associates (FBI NAA) ile bir Akademik İttifak ortağıdır. Akademiye katılırken lisansüstü düzeyde dersleri tamamlayan FBI Ulusal Akademi mezunları, başka bir yüksek lisans derecesinin gereklilikleri için daha önce başvurulmamışlarsa, Hukuk Araştırmaları Yüksek Lisansına dokuz kredi saatine kadar transfer edebilirler.

FBI LEEDA Logosu: Hukuk çalışmaları programı, Üçleme Ödülü için gerekli olan üç liderlik kursunun tamamının tamamlanması için üç yüksek lisans kredisi vermek üzere FBI Yasa Uygulama İcra Geliştirme Derneği (FBI-LEEDA Inc.) ile de ortaktır. Üç kredi, Hukuk Araştırmalarında MS'nin tamamlanmasına yönelik olarak uygulanabilir.

Son Güncelleme Eyl 2020

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

SO MUCH MORE THAN A DEGREE! Gain knowledge, lifelong friends and a career advantage With world-class academics, state-of-the-art facilities and proximity to the internationally renowned City of Pittsb ... Devamını oku

SO MUCH MORE THAN A DEGREE! Gain knowledge, lifelong friends and a career advantage With world-class academics, state-of-the-art facilities and proximity to the internationally renowned City of Pittsburgh, California University of Pennsylvania offers more than just learning. Accredited and affordable, Cal U provides students with an excellent educational experience at a tremendous value. Our professors are some of the best in their fields, committed to academic excellence and intellectual rigor, and offering real-world experience. Eighty-seven percent of Cal U's full-time faculty members hold the highest degree in their field. Choose from hundreds of undergraduate, graduate and doctoral degree programs, plus certificates, certifications and other special programs. Learn on campus, online or with a hybrid approach. Daha Az