Hukuk Lisans Diploması

Genel

Program açıklaması

Juris Doktor (JD) başarıyla hukuk çalışmayı tamamlamıştır bir öğrenciye verilen ilk profesyonel hukuk derecesidir. Albany Hukuk Fakültesi JD derecesi veren üç ve dört yıllık programlar sunmaktadır.

Kuzey Amerika, Albany Kanunu'nda eski bağımsız hukuk fakültesi fazla 160 yıldır mükemmel avukatlar öğrencileri eğitmek ve üretmektedir. New York Eyaleti başkenti 100 mil içinde sadece hukuk fakültesine olarak, Albany Hukuk eyalet ve federal mahkemeler, yasama, devlet kurumları ve güçlü bir özel sektöre öğrencilerin ulaşım imkanı sunmaktadır. Burada son derece destekleyici bir ortamda entelektüel titiz müfredat bulacaksınız; özel öğrenci sıkı dostluk topluluğu; ve erişilebilir öğretim.

Albany Hukuk kapsamlı bir klinik program ve topluma hizmet ve anlamlı kanun uygulamada yapmaya fırsat sunmak dinamik hukuk merkezlerine ev sahipliği yapmaktadır.

Biz geniş tabanlı eğitimin değerini vurgulamak rağmen, Albany Hukuk Fakültesi ilgi belirli alanlarda çalışma alanlarını odaklanmak isteyen öğrenciler için konsantrasyonları sunmaktadır. Albany Hukuk Fakültesi de birkaç yerel kuruluşlarla işbirliği içerisinde Ortak Lisans Programları sunmaktadır.

  • JD Uygulama ve Gereksinimler
  • Mali Yardım Bilgisi
  • Ortak Lisans Programları
  • Kurslar
  • Konsantrasyonları

Ortak lisans teklifleri şunlardır:

  • JD / Biyoetik Yüksek Lisans of Arts
  • JD / Yüksek Lisans of Business Administration
  • JD / Kamu Yönetimi Yüksek Lisans
  • JD / Bölge Planlama Yüksek Lisans
  • JD / Sosyal Hizmet Lisans

Kabul Ofisi personeli başvuru sürecinde size yardımcı olmaya adamıştır. Biz sorularını yanıtlamak ve endişelerini mevcuttur ve bize tavsiye ederiz. Ofisimiz 16:30 EST / EDT 08:30 saatleri arasında Pazartesi'den Cuma'ya açıktır. admissions@albanylaw.edu~~pobj veya çağrı (518) 445-2326 adresine e-posta gönderin.

Juris Doktor Adaylar

Albany Hukuk Fakültesi akademik başarı, başarıyla sorunları ele kapasitesine göstermek yaşam deneyimleri güçlü bir kayıt ve hukuk okumaya motivasyon düzeyi yüksek adaylara açıktır.

Albany Hukuk eğitim deneyimi büyük bir kısmı öğrenciler arasında etkileşim yoluyla geldiği için, her yıl bizim çeşitli kampüs topluluğuna eklemek için geçmişleri geniş bir yelpazede nitelikli bireylerden oluşan bir sınıf kayıt.

JD Hukuk Lisans Akademik Gereksinimleri

Kabul için Başvuru Juris Doktor derecesi için adayların tutmak gerekir, ya da liberal sanat ve bilim en az 45 dönem saat içeren, gereksinimleri, bir lisans ya da bir bölgesel akredite kurum tarafından verilen yüksek derecesini tamamlamış olarak. bir lisans derecesi olmayan başvuru sahipleri sadece istisnai akademik kimlik bilgileri ile kabul edilir. Böyle bir durumda, başvuru sahibi başarılı bir bölgesel akredite kurumdan bir lisans derecesi doğru ders dörtte üçüne tamamlamış olmaları gerekmektedir. Uluslararası öğrenciler için Öğrenci Değişim Ziyaretçi Bilgi Sistemi (SEVIS) Öğrenci Kılavuzu indirebilirsiniz ABD'de kaldıkları süre boyunca yasal göçmenlik statülerini korumak için gereklidir.

Sadece, ancak, kabul garanti etmez asgari gereksinimlerini karşılayan. Albany Hukuk yeterli kabul edilebilir daha yasa çalışması için donanımlı kişilerden çok daha fazla uygulama alır, çünkü, Albany Law School Kabul Komitesi bu seçer çoğu yarar gelen ve akademik programa katkıda bulunabilir belirler.

aktarım Adaylar

Şu anda akredite bir hukuk fakültesine kayıtlı öğrenciler ileri ayakta kabul için başvurabilirler. Kabul transferi başvuru sayısı ikinci yıl sınıfta mevcut lekelerin sayısına bağlıdır. Daha fazla bilgi için, bizim transfer kabul sayfasını ziyaret edin.

Son Güncelleme Tem 2016

Okul Hakkında

Albany Law School educates and empowers tomorrow’s leaders in law practice, business, public interest, and government. We connect the classroom to the profession, government, and the community through ... Devamını oku

Albany Law School educates and empowers tomorrow’s leaders in law practice, business, public interest, and government. We connect the classroom to the profession, government, and the community through experienced-based learning, engaged scholarship, and a robust network of alumni and supporters. Learning at Albany Law School is a joint venture between students and faculty members, supported by staff, administrators, alumni, and the Board of Trustees. Our students develop a sophisticated understanding of legal policy and doctrine, a broad range of professional competencies, and a deep commitment to justice and ethical values. Daha Az