Hukuk pratiği

Genel

Program açıklaması

Nottingham Law School, mesleki yasal yeterlilikleri olanlara LLM (Hukuk Yüksek Lisansları) ödülü getiriyor. Profesyonel hukuki nitelik (örneğin, BPTC veya LPC veya bunların öncülleri) Yüksek Lisans ödülü üçte ikisine denk uygun önceki öğrenme ve başarı kanıt sağlayacaktır. Öğrenciler daha sonra bir tez ya da yayınlanabilir yazıda, okudu ve uzaktan eğitim tarafından tamamlanan ile 'kontör' bu kredi puanı, Yüksek Lisans derecesi kazanmak için olacaktır.

Neden bu dersi tercih?

Artan rekabet, yasal istihdam piyasası uygulayıcıları ek bir nitelik, bir yüksek lisans, bunlara sahip olmak rekabette öne yapacak bulabilirsiniz. LLM Hukuk Uygulaması (DL) yeterlilik akademik yeteneği ek delil sağlamak değil, aynı zamanda yasal uygulama daha özel yönlerini bilginizi vitrin kalmayacak.

LLM Hukuk Uygulaması (DL), 60 Yüksek Lisans, BPTC veya LPC (veya eşdeğeri) başarılı bir şekilde tamamlanmasından itibaren akademik başarı kanıtı ile kombine edildiğinde, bir LLM ödül yol açacaktır kredi seviye sağlar.

Eğer çalışma olacak?

Bu ders, 600 saatlik çalışmaya eşdeğerdir ve geleneksel bir tezin veya yayınlanabilir nitelikte bir makale üretilmesinin yönetilebilir bir değerlendirme görevini içerir.

Bu ders, 4-24 aylık bir süre boyunca tamamlama elemanının tamamlanmasına izin vermek için tasarlanmıştır. Bu öğrenciler hemen LPC veya BPTC tamamlanmasını müteakip çalışma yürütmesi ve hızlı bir şekilde kursu tamamlamak için izin değil, aynı zamanda kendi kendine çalışma modülü tamamlamak için daha esnek zaman dilimleri sunar olacaktır.

Tabii sadece geçerli LPC ve BPTC öğrenciler için değil. Başarıyla herhangi bir zamanda LPC ve BPTC (ya da dengi) tamamlamış olanlar kabul için uygundur. O da GBM gereksinimlerini karşılar olarak ders uygulayıcıları son derece cazip olacaktır.

Giriş koşulları

  • Adaylar başarıyla tamamlamış olmalıdır ya Yasal Uygulama Kursu (LPC), ya da Bar Mesleki Eğitim Kursu (BPTC).
  • Diğer yasal meslek mensuplarının uygulamalar da Patent Vekilleri veya Trade Mark Avukatlar, örneğin, dikkate alınacaktır.
  • Diğer yargı bölgelerindeki hukuk uzmanları da başvuruda bulunabilir.

Bu asgari giriş şartlarını belirtiriz, ancak sizi kurstan yararlanma yeteneğiniz hakkında ayrı ayrı değerlendireceğiz. Bazen, standart olmayan giriş nitelikleri ve endüstriyel ya da mesleki deneyim temelinde yerler öneriyoruz.

Son Güncelleme Mar 2020

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

Nottingham Law School is one of the largest university law schools in the UK with a reputation for innovation and delivering the highest standards of legal training and education. Our mission is to pr ... Devamını oku

Nottingham Law School is one of the largest university law schools in the UK with a reputation for innovation and delivering the highest standards of legal training and education. Our mission is to prepare students for their future careers and we have a proven track record in graduate employability. The School's credentials speak for themselves... Daha Az
Nottingham , Nijmegen + 1 Daha fazla Daha az