Hukuk Uygulaması Kursu (LPC) - tam zamanlı

Genel

13 konum mevcut

Program açıklaması

Hukuk Uygulaması Kursu (LPC) - tam zamanlı

Hukuk lisansınız veya GDL'niz varsa ve avukat olarak eğitilmek istiyorsanız, işinizi kolaylaştıracak bir LPC Yüksek Lisans, Hukuk, İşletme ve Yönetim olmak üzere üç seçenek sunuyoruz.

 • Hiçbir ekstra masraf olmadan bir Yüksek Lisans veya LLM alma seçeneği ile bir LPC ile kalifikasyon yapın
 • Ticari avukatlık, eleştirel düşünme ve avukat olmanın zorluklarına hazırlanmak için gerekli profesyonel becerileri geliştirin.
 • Seçtiğiniz konuların geniş bir yelpazesiyle kursunuzu uzman ilgi alanlarına göre ayarlayın
 • Yüksek Lisans'ınızla LPC'nizi inceleyin ve bir lisansüstü öğrenci kredisi için uygun olabilirsiniz

Gelecekteki istihdam edilebilirlik özelliklerine açıkça odaklanarak, başarınızda kendinden emin olduğumuz ve LPC İstihdam Promise'imizi sunuyoruz. Dokuz ayda bir iş bulursan, yoksa ücretlerin% 100'ünü geri vereceğiz: nakit olarak ücretlerin% 50'sini ve ücretlerin% 50'sini başka derslere yönelik olarak kredilendiririz.

Elimizdeki son bilgilere göre, 2016/17 tam günümüzün% 97'si ve 2017 yazında mezun olan 2017/17 LPC öğrencileri, işlerini, eğitim sözleşmelerini veya kurslarını başarıyla tamamladıktan sonra dokuz ay içinde çalışmaya devam etmelerini sağlamıştır.

Kurs gereksinimleri

LPC'deki yerinizi almaya uygun olmak için, Avukat Yönetmelikleri Otoritesi (SRA) tarafından belirlenmiş bir Hukuk Uygulamaları Kursuna (LPC) başlamanın gerekliliklerine uymanız gerekir - aşağıya bakın. Bu uygunluk şartlarına uyulmaması, Üniversitenin kurstaki yerinizi iptal etmekten başka seçeneğine sahip olmadığı anlamına gelir.

AEA olmayan bir öğrenciyseniz, dersinizin tamamını kapsayan bir vizeye de ihtiyacınız olacaktır - aşağıdaki Vize gerekliliklerine bakın.

LPC seçim kriterleri
 • Akademik profil ve başarı, genellikle asıl veya öngörülen ikinci sınıf onur derecesi veya GDL / CPE / MA Yasası *
 • İngilizce dilinin başarıyla tamamlanması için yeterli bir komut - aşağıdaki İngilizce dil gereksinimlerini görün
 • Başvurunuzda ortaya çıkan özel durumlar
Akademik veya diğer referanslar

* Bu gereksinim aşağıdakilerden biri ile karşılanmaktadır: A) Yeterlilik Yasa Derecesi. Hak kazanmak için hukuk dereceniz belirli akademik standartlara uygun olmalıdır. Bu, Yasaların Temel Bilgisi, Borçlar I (Sözleşme), Yükümlülükler II (Tort), Ceza Hukuku, Arazi Hukuku, Özkaynak Yedi Bilgi Hukukunda yeterli değerlendirmeyi yapmasını içermelidir.

Hukuk Üniversitesi eşit fırsatlar mevzuatına tam olarak uymakta ve yasal mesleğin çeşitliliğini aktif olarak teşvik etmektedir. Kabul sürecimiz adil davranır ve öğrencilerin yeteneklerini en iyi şekilde kullanmalarını sağlamayı amaçlar. En erken fırsatta herhangi bir özel gereksinim hakkında bize bilgi vermeniz önerilir. Bu, gereksinimlerinizi karşılama konusunda nasıl gidebileceğimizi tartışmamıza izin verecektir.

Kurs başlangıcında tüm uygunluk şartlarını yerine getirmeniz gerekir - aksi takdirde dersi almanız engellenecektir. Bunun bir sorun olabileceğini düşünüyorsanız (örneğin, geç değerlendirme sonuçlarınız varsa), lütfen mümkün olan en kısa zamanda Kabul ile iletişime geçin.

Gelecekteki stajyer Avukatlar

SRA, geçtiğimiz günlerde, öğrencilerin kayıt başvurusu yapma ve LPC'ye başlamadan önce eğitim alanındaki akademik aşamaların onaylanması şartının kaldırılması da dahil olmak üzere düzenlemelerinde önerilen değişiklikler konusunda istişarede bulundu.

Bir eğitim sözleşmesi teklif ettiyseniz, Avukat Yönetmelik Makamı'nın (SRA) "nitelik ve uygunluğunuzu" avukat olarak kontrol ettiğinden emin olmanız gerekir.

Aşağıdakiler varsa, bu işlemin tamamlanması en az altı ay sürebilir:

 • Bazı cezai suçlarla işlenmiş
 • Akademik bir suçtan dolayı suçlu bulundu
 • Ciddi mali konular (iflas, Bireysel Gönüllü Düzenlemeler veya İlçe Mahkemesi Kararları gibi)
 • Olumsuz düzenleyici bulgulara maruz kaldık
 • Bir avukatın beklemediğimiz diğer davranışları (örneğin sahtekâr, şiddet içeren veya ayrımcı davranışlar)

Lütfen daha fazla bilgi için SRA Uygunluk Testi 2011'e bakın ve herhangi bir sorunla ilgili bilgi vermeniz gerekiyorsa uygunluk başvurusunu doldurun.

SRA'ya söyleyecek bir şeyiniz yoksa, siz ve işvereniniz sizin eğitiminizin başlaması gerektiği konusunda bilgilendirdiklerinde bunları bilgilendirebilirsiniz.

SRA'nın kararı, LPC'nin başlatılmasından önce onaylanmazsa, kursa devam edebilir, ancak bunu kendi finansal riskinizde yapabilirsiniz. Bir karakter ve uygunluk ile ilgili herhangi bir endişeniz varsa lütfen SRA ile iletişime geçin.

Önceki öğrenmenin akreditasyonu

Daha önce bir BVC veya BPTC okuduysanız, LPC'nin bazı unsurlarından muaf olabilirsiniz. Daha fazla bilgi için lütfen SRA web sitesini ziyaret edin ve Kabul ekibimizle iletişime geçin.

İngilizce dil gereksinimleri

İngiltere dışında bir derecesi tamamladıysanız ve 'çoğunluk İngilizce konuşan ülkeden' gelmiyorsanız, lütfen onaylanmış İngilizce Dil Testlerinden birinin sertifikalı bir kopyasını sağlayın.

süre

9.5 ay

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

The University of Law is one of the UK's longest-established specialist providers of legal education, with a rich heritage and reputation for innovation. In fact, we've trained more practising lawyers ... Devamını oku

The University of Law is one of the UK's longest-established specialist providers of legal education, with a rich heritage and reputation for innovation. In fact, we've trained more practising lawyers in the UK than anyone else. With campuses based in many of the UK’s most vibrant and interesting cities, in addition to a campus in Hong Kong, The University of Law offers a first-class, professional learning experience in a diverse choice of locations. Daha Az
Londra , Birmingham , Bristol , Chester , Exeter , Guildford , Leeds , Manchester , Londra , İngiltere'de Çevrimiçi , Madrid , Okuma , Londra , Viyana , Liverpool , Nottingham , Hong Kong , Norwich + 17 Daha fazla Daha az