Hukuk Yüksek Lisans (LL.M.) programı

Genel

Program açıklaması

NSU Hukuk Yüksek Lisans of Laws (LL.M.) programı , sizi liderlik rolleri ve kariyerinize profesyonel değer için hazırlayan esnek ve küresel bir müfredat sunar. Hukuk Yüksek Lisans (LL.M.) programı , ABD ve yabancı avukatlar için günümüzün hızla değişen yasal ortamında gerekli bilgi ve becerileri geliştirmek için tasarlanmıştır.

Program son derece esnek olacak şekilde tasarlanmıştır, bu nedenle avukatlar, yasal uygulamalarının kapsamını oluşturmak ve kariyerlerini beklemeye almadan başarılarını artırmak için uygun zamanlarda çevrimiçi veya kampüse katılabilirler.

LL.M. çevrimiçi veya kampüs seçenekleriyle bir yıllık tam zamanlı veya iki yıllık yarı zamanlı olarak tamamlanabilir.

Öğrenciler kendi derslerini seçebilir veya NSU'nun odak alanlarından birini seçebilir:

 • Fikri Mülkiyet, Siber Güvenlik ve Teknoloji Hukuku (çevrimiçi)
 • İşletme ve Girişimsel Danışmanlık (kampüste)
 • Sağlık Hukuku (kampüste)
 • Uluslararası Hukuk (kampüste)
 • Dava ve Uyuşmazlık Çözümü (kampüste)
 • Kişisel eğitim kursu seçin

129646_istock-677893280-2.jpg

Çevrimiçi LL.M.

Çevrimiçi LL.M. IP, Siber Güvenlik ve Teknoloji Hukuku odağı için bir çalışma programı mevcuttur. İnternet erişimi olan herhangi bir yerden hayati yasal becerileri bilme becerisi, profesyonel öğrencilerin çalışma saatlerinden sonra derslere, kampüse gidip gelen kaynakları ve kaynakları harcamadan katılmalarını sağlar.

Hibrit veya Kampüste LL.M.

LL.M. öğrenciler hem kampüste hem de çevrimiçi olarak ders almayı seçebilir ve her öğrenci için ideal hibrit formatı oluşturabilir.

Fakülte

Shepard Geniş Hukuk Koleji'nin ayrılmaz bir parçası fakültemizdir. Size meydan okuyan ve ilham veren gerçek rehberler ve rol modelleridir. Yerleşik ve gelişmekte olan hukuk alanlarındaki uzmanlıkları ve yetkinlikleri, hukuk mesleğinde gelenek ve evrim arasındaki köprüyü sağlar. NSU Yasası, çevrimiçi öğretim ve dersleri uzaktan almayı seçen öğrencilerin desteği konusunda 18 yıllık deneyime sahiptir.

LL.M. Başvuru süreci

Başvurular kayıt esasına göre kabul edilir. Bir dönem dolduğunda, başvurular bir sonraki dönem için dikkate alınacaktır.

Tüm süreler ABD Doğu Saati 23: 59'da.

 • Sonbahar Son Başvuru Tarihi 1 Haziran.
 • Kış Başvuru Tarihi 1 Kasım.
 • Yaz Son Başvuru Tarihi 1 Mart.

Tüm son tarihler, LL.M.'ye yapılan tüm başvuruların yapıldığı tarihi belirtir. programı LSAC'nin Hukuk Fakültesi Kabul Konseyi Elektronik Başvuru Servisi (LSAC) aracılığıyla çevrimiçi olarak sunulmalıdır. Transkript gibi gerekli tüm destekleyici belgeler LSAC tarafından son teslim tarihine olabildiğince yakın olarak alınmalıdır.

Program Uygunluğu

ABD LL.M. adayları Program bir hukuk doktoru diplomasına sahip olmalı ve hukuk uygulamasında iki veya daha fazla yıllık deneyime sahip olmalıdır.

ABD dışından başvuranların kendi ülkelerinde hukuk uygulamalarına izin veren bir birinci hukuk derecesi kazanmış olmaları gerekir. Yabancı diplomanın tamamlanmasını müteakip mesleki deneyim tercih edilmektedir.

Öğrenim Ücretleri ve Ücretler

2019-2020 Akademik Yılı LL.M. Öğrenim ücreti kredi ücreti başına 1.450 $ ücrete tabidir. Ek ücretler değişebilir ve öğrenim ile ücretler değişebilir.

Personel ve Danışmanlar

Susan Stephan

Lisansüstü ve Online Programlar Dekanı ve Yardımcı Hukuk Profesörü

 • E-posta: sstephan@nova.edu
 • Telefon: (954) 361-3611 veya 1-800-541-6682 Dahili. 26289

Jennifer McIntyre

Çevrimiçi Programlar Dekan Yardımcısı

 • E-posta: mcintyre@nova.edu
 • Telefon: (954) 262-6079 veya 1-800-541-6682 Dahili. 26079
 • LLMAdmissions@nova.edu
 • 1-800-326-3660
Son Güncelleme Şub 2020

Okul Hakkında

Become Part of the Legal Community at NSU Law With degree and certificate programs for law students, paralegals, practicing lawyers, and professionals expanding their legal knowledge, Nova Southeaster ... Devamını oku

Become Part of the Legal Community at NSU Law With degree and certificate programs for law students, paralegals, practicing lawyers, and professionals expanding their legal knowledge, Nova Southeastern University (NSU) Law equips all students with skills needed for professional success – today, tomorrow, and for decades to come. Daha Az