Hukuk yüksek lisans

Genel

Program açıklaması

kanun

Tanıtım

onaylayan Yönetmeliği onaylayan 3 Haziran tarihli avukat ve avukat ve Kraliyet Kararnamesi 775/2011 meslekleri erişim konusunda 30 Ekim Kanun 34/2006 tarafından kurulan yeni düzenlemelere,,,, ile yasa 34/2006, 30 Ekim, Mahkemeler avukat olarak meslekleri erişim ve avukat üzerinde öncesi eğitim iletken yasal mesleğini geliştirmek için zorunlu gereklilik olur.

A Hukuk Yüksek LisansHangi avukat / a unvanı için beceri testine erişim sağlar Yasal Uygulama Okulu aracılığıyla UDC ve ICACOR tarafından ortaklaşa öğretilir "Iglesias Corral Dean."

Yüksek Lisans temel amacı, öğrencilerin beceri, yetenek ve bir kez uygun devlet testini geçmeyen avukatlık da yapmaktadır sağlayacak becerileri elde hale getirmeyi amaçlamaktadır. Böylece, colegiarse ve uygun profesyonel bürosu açabilir.

Neden derecesini incelemek

A Coruña ve metropol kenti hizmet ve sanayi sektörlerinin önemli bir gelişme yasal mesleğinde profesyonellerin ihtiyacı var var. Şehirde duruşma salonlarının önemli sayıda birinci ve ikinci derece hem sayılır ek olarak, Özerk Topluluğu, Galiçya Yüksek Mahkeme en yüksek yargı vücudu dayanır.

Ayrıca Galiçya sermaye herculina Hükümet Heyeti ve bölgesel organları bir dizi farklı bölgelerde kamu yönetimi ile yasal bir ilişki belirleyen şey, yerleşir. özel sektörü ile ilgili olarak, bunlar özellikle bütün dolapları veya yasal hizmetler için net ihtiyaç ile, bankacılık ve tekstil endüstrisinin dünyaya adanmış önemli şirketlerdir.

Bu Usta net bir kariyer rehberliği veya uygulama vardır. Buna ek olarak, Usta zorunlu 30 kredi tercihen aynı zamanda diğer kurumlar vurgulamak avukat (özel şirketler veya devlet veya belediye düzeyinde kamu kurumlarının başta hukuk büroları) olarak çalışmak isteyen için, hukuk firmalarında dış uygulamalar geliştirilmiştir içerir .

Ne öğrenmeyi

metodoloji ve programlama aktif ve katılımcı eğitim ve deneyim ve yasal muhakeme kademeli asimilasyon dayanmaktadır. Bazı uygun mesleki alışkanlıklar elde etmelerini alma hakkındadır.

Plan organizasyon baştan, öğrenci avukat mesleğinin egzersiz kendi tekniklerde gelişir olsun eğilimindedir.

Yapı Çalışması

Çalışma üç dönem ayrılmıştır. Dış uygulamalar, ikinci ve üçüncü çeyrekte yapılmaktadır.

Usta, derslere katılıyor, zorunlu katılımı ile, iki grup, sabah ve akşam içine seans en az% 80 düzenlenmektedir.

Modül I: Tek

 • Çapraz Etik ve Teknikleri
 • enstrümantal teknikleri
 • Sivil Dava Uygulaması
 • Sivil uygulama Sustantiva I
 • Öze ve İşçi Uygulaması
 • İdari uygulama
 • Ticari uygulama
 • Vergi uygulaması
 • Dış uygulamalar II
 • Ceza Dava Uygulama
 • Maddi Ceza Uygulaması
 • Sivil uygulama Sustantiva II
 • Yerleşim I
 • Yüksek Lisans Tezi

mesleki ve akademik çıktılar

eğitim avukat / a unvanını elde etmek testine erişebilmelerini mümkün kılan. Yüksek Lisans temel amacı, öğrencilerin beceri, yetenek ve bir kez uygun devlet testini geçmeyen avukatlık da yapmaktadır sağlayacak becerileri elde hale getirmeyi amaçlamaktadır. Böylece, colegiarse ve uygun profesyonel bürosu açabilir.

Önerilen profil

kanun uygulaması mezunları için en önemli biridir ve hukuk çıkışları mezun. Usta bir avukat olarak uygulamaya niyetinde öğrencilere yöneliktir.

Ortak erişim gereksinimleri

o Lisans derecesi veya yüksek lisans hukuk derecesi veya Kraliyet Kararnamesi 775/2011 3. maddesinde belirtilen gereksinimleri karşılayan diğer eşdeğer derecesi sahibi, 3 tarihli Haziran olması gerekir Kanunda Masters erişmek, onaylanmış Mahkemelerin avukat olarak ve Avukat meslekleri erişime 30 Ekim, Hukuku 34/2006, düzenlenmesi.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

The University of A Coruña is a public institution whose primary objective is the generation, management and dissemination of culture and scientific, technological and professional knowledge through t ... Devamını oku

The University of A Coruña is a public institution whose primary objective is the generation, management and dissemination of culture and scientific, technological and professional knowledge through the development of research and teaching. Daha Az
Bir Coruña , Bir Coruña , Bir Coruña , Bir Coruña , Bir Coruña , Bir Coruña , Bir Coruña , Bir Coruña , Ferrol , Ferrol + 9 Daha fazla Daha az