Hukuk yüksek lisans

Genel

Program açıklaması

Usta 'ler Valencia (bundan MUAB) Katolik Üniversitesi Hukuk Lisans öğrencileri hukuk uygulamaları için gerekli becerileri kazanmaları sağlamak için resmi bir programdır.

Kanun 34/2006, 30 Ekim, avukat olarak ve Mahkemeleri Avukat meslekleri erişim İspanya'da avukatlık amacıyla, bunların derecesini (veya derecesini) hukuk ulaşmış herkese, üstesinden gerektirir Buna ek olarak aşağıdaki:

 • Bir eğitim dönemini içerecektir Yüksek Lisans resmi bir başlık (90 ECTS) ödülü için önde gelen bir eğitim kursu dış staj 30 ECTS denetimli.
 • Yasal mesleği edinebilmek için bir değerlendirme.

MUAB aşağıdaki özelliklere sahiptir:

STAJ

Bir etkinleştirme usta bir derece pratik eğitim gerektirir ve öğrenciler yüzleşmek ve gerçek durumlara yanıt vermek için izin verdiği. Bu nesne aşağıdaki kaynaklar yardımıyla, diğerleri arasında, elde edilir:

 • öğretim fakültesi. MUAB öğretim ağırlıklı yasa ve diğer ilgili bir (hakimler, savcılar, kayıt vb), üst profesyonellerden oluşmaktadır sektörler
 • Metodoloji. metodoloji öğrencileri bir kez daha yanıt mesleki faaliyeti başlamak zorunda kalacak benzer pratik durumlarda yüz sağlar.
 • Pratik. Bir avukatın kendi yetkinlik aynı garantiler edinimi yapılır profesyonel ofis ve izlenmesinde dış akademik uygulamaları yaptırılır.

TEST ERİŞİM HAZIRLAMA

test erişim yasasını geçirmek için öğrenciye MUAB gelişmesi ve form "paralel" sırasında hazırlanır. Bu amaç, (MUAB kayıt dahil) sağlayan bir kurs yoluyla elde edilir:

 • Eğitim giriş testi üstesinden üzerinde duruldu.
 • giriş testi oluşturan olanlara benzer çözünürlük mikro kılıfı.
 • Erişim soru bankaları ve kendi giriş testi özellikleri ile sınav simülasyonları.
 • izleme ve şüpheler çözülmesi için vesayet.

UZMANLIK

Kanunda Masters elde ederken MUAB, ilgili tanıma bilgisinin belirli bir alanda uzmanlaşmak isteyen öğrenci imkanı sunuyor.

Öğrencilerin sunulmaktadır ihtisas eğitimi yolları şunlardır:

süresi Kursları

Eylül-kasım. Eylül ayından Haziran ayına sınıf dersleri ile.

Yasal mesleği edinebilmek için sınava tasarlanan

Erişim ve giriş

Erişim kriterleri:

yüksek öğretim kurumu tarafından verilen bir İspanyol resmi üniversite derecesi sahibi ya da başka olmak gerekli olacaktır resmi Usta çalışmaları erişmek için: Ana erişim sistemi, Kraliyet Kararnamesi 1393/2007 Madde 16 hükümleri izleyin Avrupa Yükseköğretim alanı Yüksek Lisans öğretilerine erişimi için veren ülkeyi hak.

Onlar da karşılık gelen resmi İspanyolca üniversite dereceye olanlar eğitim seviyesine denk bir tasdik olduğunu Üniversitesi tarafından kontrol edildikten sonra, başlıklarının onayı olmadan Avrupa Yükseköğretim Alanına yabancı eğitim sistemlerinden mezunları erişebilir ve hak edebilir ülkede lisansüstü çalışmalar kabul edilmek için yeterliliğini düzenleyen. Anlamına gelmez, bu şekilde erişim, herhangi bir durumda, başlığın ön onayı başvuru veya Yüksek Lisans öğretilerini okuyan başka amaçlar için onun tanınması tarafından tutulur ki.

Öğrencilerin Kabul:

Onlar Kanunda İspanyol başlığı Lisans elinde bulunan Masters erişebilirler - ya da herhangi açıkça ifade ile söyleyecek olursak. Yukarıda benzer niteliklere sahip yabancı eğitim sistemleri, mezun gelen İspanyol derece kursları için bu eğitim seviyesine denk bir tasdik olduğunu önceden doğrulama ile, başlıklarının onayı olmadan bu Masters erişebilir ve lisansüstü çalışmalar erişim için veren ülke onay alırız.

katılım kriterlerini belirlerken, karşılıklar Kraliyet Kararnamesi 1393/2007 17. maddesinde dikkate alınacaktır.

Aşağıdaki değerlendirecek Usta Koordinasyon Komisyonu'na kabul için seçim kriterlerinin gibi:

 • Akademik rekor skor
 • özgeçmiş

Son Güncelleme Mar 2020

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

The Catholic University of Valencia "San Vicente Mártir" is dedicated to the cause of truth by serving the dignity of the person and the cause of the Church. The work developed in this University is b ... Devamını oku

The Catholic University of Valencia "San Vicente Mártir" is dedicated to the cause of truth by serving the dignity of the person and the cause of the Church. The work developed in this University is based on the intimate conviction that knowledge and reason are faithful servants of the faith. Daha Az