Hukuk ve Devlet Hukuku Yüksek Lisans (LL.M)

Genel

Program açıklaması

LL.M. Fark ile

American University Washington College of Law Hukuk ve Devlet American University Washington College of Law Yüksek Lisans Programı (LL.M.) , halkın geniş tabanlı bir incelemesiyle hukuk, siyaset ve her düzeydeki hükümetin kesiştiği noktada konuları kavramaya hazırlanacaktır Birleşik Devletler hukuku.

Bu bir LL.M. farkla. ABD hükümetine ve siyasetine, demokrasinin dinamikleri ve hukukun üstünlüğüne ilişkin anlamlara büyük önem veren yerli ve yabancı hukuk mezunları için tasarlanan LL.M. Kanun ve Hükümet, öğrencileri zamanın en önemli kamu politikası konularının kapsamlı ve derin bir incelemesine götürür. Düzenleyici eğitim ilkemiz, düzenleyici yasalar alanındaki en iyi hazırlanmış avukatların ve analistlerin, belirli konularda sağlam bir kavrayışa sahip olmakla kalmayıp aynı zamanda Birleşik Devletler'de kamu hukukunu tanımlayan teorilerin, siyasi güçlerin ve kurumsal gerçeklerin ustalıklarına sahip olmalarıdır.

Programa Genel Bakış

Program, ABD toplumunun hem özel hem de kamusal alanlarının yasal düzenlemesine vurgu yaparak hükümet yasalarına odaklanmıştır. Müfredatımız özellikle federal hukukta derin ve devletler ve bölgelerle ve dünya ve toplum arasındaki artan karşılıklı bağımlılığı yansıtan uluslararası ve küresel konularla teklifler içeriyor.

Programın eğitim ilkesini organize etmesi, düzenleyici yasalar alanındaki en iyi hazırlanmış avukatların ve analistlerin belirli konularda yalnızca belirli bir kavrayışa sahip olmakla kalmayıp, aynı zamanda Birleşik Krallık'ta kamu hukukunu tanımlayan teorilerin, siyasi güçlerin ve kurumsal gerçeklerin ustalıklarının olmasıdır Devletler. Bu nedenle, öğrencilerimiz düzenleyici kanunun bir alt alanına derinlemesine odaklanmayı seçebilirken, Sağlık Yasası gibi kesişen ve ortaya çıkmakta olan sorunların kapsamlı incelemesini de teşvik ediyoruz.

Öğrenciler, kişiselleştirilmiş bir dersi, externships'e katılma fırsatı ile birleştirirler. Öğrenciler mahkemelerde, federal ajanslarda, Capitol Hill'de ve Dünya Bankası ve Pan Amerikan Sağlık Örgütü de dahil olmak üzere sayısız uluslararası organizasyonda çalışmak için kredi kazanabilirler.

Programın Tarihçesi

Hukukta Yüksek Lisans (LL.M)

LL.M'yi Kimler Düşünmeli? Program?

Programın sunduğu genişlikler ve öğrencilere tanınan fırsatlar, aşağıdakileri de içeren birçok farklı öğrenciye hitap eder:

 • Hukuk mesleğine girdikçe fırsatlarını en üst düzeye çıkarmak için kimlik, beceri ve deneyim geliştirmeye çalışan yeni hukuk fakültesi mezunları;
 • LL.M'yi kullanmaya çalışan deneyimli avukatlar Bir uzmanlık alanından diğerine geçiş yaparak kariyerlerinde yeniden aracılık ve yeniden yönlendirme programı;
 • Uzmanlık alanlarındaki bilgilerini keskinleştirmek veya uzmanlıklarını profesyonel yeniden icadın başlangıcı olarak genişletmek isteyen avukatlar; ve
 • Kendine derin ilgi gösteren konularda çalışma ve yazma şahsi ve entelektüel planlarını tatmin etmek isteyen mezunlar.

Müfredat

LL.M. Hukuk ve Hükümet, hem ABD toplumunun hem özel hem de kamusal alanlarının yasal düzenlemesini vurgulayan hükümet yasası üzerine kurulmuştur. Bu amaçla, Program için onaylanan hemen hemen tüm dersler evde niteliklidir. Sınırlı durumlarda ve dünya toplumunun artan karşılıklı bağımlılığını yansıtan uluslararası ve küresel konuları kapsayan bazı dersler onaylanmaktadır.

Öğrenciler, her bir öğrencinin bireysel akademik ve kariyer hedeflerini dikkate alarak, Hukuk ve Devlet Programı Ön Denetçisi ile istişarede bulunarak 100 onaylanmış kurslardan bir müfredat oluştururlar. Onaylı ders listesinde bulunmayan dersler, LL.'ye dahil edilmez. derece ve alınan olmayabilir. Özellikle, birinci sınıf JD kursları, klinikler, dergiler ve çoğu uluslararası kurslar lisans derecesine dahil olmayacaktır.

Konsantrasyonlar ve Uzmanlık Alanları

Belirli bir hukuk alanıyla ilgilenen öğrenciler, aşağıda listelenen on iki çalışma alanından birinde, belirli bir hukuk alanını derinlemesine inceleyerek uzmanlaşabilirler. Bir uzmanlık kazanmak için, öğrenciler uzmanlık alanı için onaylanmış en az 12 krediyi tamamlamış olmalıdır. Bir uzmanlık alan öğrenciler, Programdan bir Hukuk Sertifikası alacaklardır.

İdari hukuk

 • Enerji Hukuku
 • Çevre Hukuku
 • Sağlık Yasası
 • Göçmen kanunu
 • Fikri mülkiyet
 • Çalışma ve İstihdam Yasası
 • Ulusal Güvenlik Hukuku

Sivil

 • Ceza Hukuku
 • Engellilik Hakları
 • Cinsiyet
 • Hukuk, Siyaset ve Mevzuat

 • Fikri mülkiyet
 • Menkul Kıymet Kanunu

Bar Hazırlama

LL.M. Hukuk ve Hükümet, özellikle ABD baro sınavına hazırlık kursu olarak tasarlanmamıştır; Ancak, programdan mezun olduktan sonra, öğrencilerimizin çoğu New York veya DC bar sınavlarına katılırlar. Bar Sınavı ve ek kaynaklarla ilgili daha fazla bilgi için New York Bar Sınavı İzleme sayfasına bakın.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Designed for international and domestic law graduates, our LL.M. programs feature flexible curricula that incorporate a rich array of specialized law courses and seminars and experiential learning opp ... Devamını oku

Designed for international and domestic law graduates, our LL.M. programs feature flexible curricula that incorporate a rich array of specialized law courses and seminars and experiential learning opportunities. As a student, you will be supported by a law school community that is uniquely collaborative, including faculty who are passionate about education and a global network of LL.M. alumni. The LL.M. programs at AUWCL incorporate a rich array of courses, experiential learning opportunities, and special events that offer valuable opportunities for students to interact with leading lawyers, policymakers, business leaders, and diplomats. Daha Az