Hukuki İngilizce onlar iyi işletme okulları ve kurs başarıyla geçiş için gerekli araçları sağlamak için Kanunlar öğrencilerin tüm uluslararası Suffolk Yüksek Lisans açıktır.

Bu üç haftalık yoğun kurs bir Amerikan Barolar Birliği (ABA) akredite hukuk fakültesi başarılı olmak gerekir özgü dil ve akademisyenler becerilerine odaklanırken ABD hukuk sistemi size tanıtmak için tasarlanmıştır.

Suffolk Hukuku Yüksek Lisans öğrencileri için özel olarak özel bir dil programı sunan ülkede sadece birkaç hukuk okullarından biridir. Enstitü aynı zamanda diğer dilleri konuşanlar için İngilizce bir sertifikalı eğitmen deneyimli bir uluslararası iş avukat tarafından yönetiliyor.

Hukuki İngilizce, not alma, dilbilgisi, yazma, topluluk önünde konuşma, yasal kelime ve ABD yasal malzemeler kullanılarak kapsayan, beş saat boyunca haftada beş gün çalışır. Ayrıca diğer uluslararası LLM öğrencilerle tanışmak ve sınıfların başlamadan önce ağ kurmak için paha biçilmez bir yoldur.

Sınıflar Pazartesi karşılamak - Cuma 9:00-01:00. Öğrenciler ayrıca haftanın diğer dört gün sınıfa bir ek 2 saat olacaktır. Toplamda, öğrencilerin sınıfta en az 28 saat her hafta olmasını bekleyebilirsiniz. Buna ek olarak, üç hafta oturumu sırasında Suffolk Hukuk referans kütüphaneciler ile üç 2 saatlik sınıflar vardır.

Program üzerinde durulacak i) sözlü ve yazılı İngilizce seviyesini gelişmekte hukuk okulda başarılı olmak için gerekli dil becerileri; ii) temel kavramları öğrenme Amerikan hukuk ve hükümet sistemleri; iii) hukuk kültürünü ve beklentilerini öğrenme okul sınıf.

Program dili:
  • Ingilizce

Suffolk University Law School için 4 tane daha kurs bak. »

Bu kurs bir Kampüs Okul
Start Date
Eyl 2020
Duration
3 hafta
Price
Deadline
Konuma göre
Tarihe göre
Start Date
Eyl 2020
End Date
Son başvuru tarihi

Eyl 2020

Location
Son başvuru tarihi
End Date