IIb

Genel

Program açıklaması

LLB, İngiltere ve Galler'de hem bir hukuk eleme derecesi, zorlu bir hukuki eğitim isteyen öğrenciler için uygun bir programdır. Anglo-Amerikan Üniversitesi'nde öğretilen LLB programı University of London derecesidir.

Öğrenciler katılabilir ya 3 yıl sürer, ya da Lisans Route 4 yıl sürer Şema B olarak bilinen yarı zamanlı olarak, Şema A olarak bilinen bir tam zamanlı olarak. LLB öğrencileri Hukuk Fakültesi AAU Okulu tarafından verilmektedir Anglo-Amerikan Üniversitesi (AAU) kaydoldu. Kendi çalışmaları boyunca öğrenciler Londra 12 Üniversitesi dışında değerlendirilen derslerin yanı sıra inceleme ve yazma değerlendirmelerde ama sonuçta kendi seçtikleri meslekte sadece öğrencilerin başarısını desteklemek için tasarlanmış ek AAU Kredili derslerini kayıt olacak. Ortak hukuk muhakeme ve kurumlar, Kamu hukuku, sözleşmeler hukuku Elemanları ve Ceza Hukuku: tam zamanlı öğrenciler için Londra Birinci yıl dersleri dört ara derslerden oluşmaktadır. Çalışmaların ilk yıl için ek AAU kursu Hukuk İngilizcesi olduğunu.

Çalışmaların ikinci yılında öğrencilerin en az iki zorunlu finale kurslar ve en fazla iki opsiyonel finale almalıdır. Zorunlu dersler şunlardır: Mülkiyet Hukuku, Vakıflar, Haksız Fiiller ve Hukuk. AB hukuku isteğe bağlı kesindir, ancak Onaylı Hukuk derecesi olmak Kanunlarda Lisans için İngiltere ve Galler'de meslek kuruluşları tarafından gerekli bir derstir. AAU ikinci yılda ek ders olarak Moot Mahkemesi sunuyor. Üçüncü yıl, öğrenciler kalan iki zorunlu finale ve iki opsiyonel finale almalıdır ve Hukuk Araştırma ve Yazma ek ders olarak AAU tarafından sunulmaktadır. Üç kursları yılda çalışılan ile part-time öğrenci, 4 yıllık süre zarfında çalışma olabilir. İlk yıl Ortak hukuk muhakeme ve kurumlar artı iki diğer ara derslerden oluşmaktadır. İkinci sınıf öğrencileri, kalan ara listeden kursu artı zorunlu finale gelen iki ders çalışma. Üçüncü yıl öğrenciler zorunlu finale en az bir ders ve isteğe bağlı finale gelen en fazla iki ders almak. Çalışmaların dördüncü ve son yıl üç kurs telafi etmek için herhangi bir zorunlu finale zaten alınan derslerin yanı sıra seçmeli finale oluşur.

LLB eğitimini tamamladıktan sonra öğrenciler Bar Uygulaması Eğitimi Kursu (BPTC) üzerinden bir avukat olarak eğitim için bir uygulamalı çalışmalar programına girmek için uygun veya Yasal Uygulama Kursu (LPC) üzerinden bir avukat olarak, ya da ya bir de çalışmalarına devam olabilir Yüksek Lisans ya da diğer yüksek lisans programları, ya da yasal eğitimli profesyoneller olarak işgücü girin.

AAU at Öğretim Londra Üniversitesi tarafından belirlenen ders içeriklerini takip edin ve öğrenciler Londra bunlardan beklediği bilgiye sahip olmasını sağlamak için öğretir. University of London sınavlarını yazar ve notları. Tüm LLB dersler yıl süren ve sınavlar bahar dönemi sonunda, British Council Mayıs / Haziran aylarında alınır. AAU tamamlanmış Kurs resmen kademeli değil, yazma becerilerini ve konu hakkında bilgi sahibi gelişmekte olan öğrencilere yardımcı olmak için kullanılmaktadır. Katılım ve düzenli katılım Programı başarıyla tamamlayan esastır. Sahte sınav ve denemeler öğrencileri Londra tarafından belirlenen sınavlarına hazırlanmalarına yardımcı hedefliyoruz. Durumlarda, makale, dergi, ses dersler, ve daha fazlası erişim izni Londra'nın Sanal Öğrenme Ortamı Üniversitesi (VLE), gelen ayrıntılı yardım ve destek.

Öğrenciler AAU ve Londra Üniversitesi, hem kayıt. Sınavlar Mayıs ve Haziran aylarında ilk uygulamalarında tutulur gibi olmalı, ideal olarak, bahar ya da yaz aylarında sunulacak; AAU eylüle kadar başvuruları kabul etmektedir.

Öğrenim güz ve bahar dönemlerinde AAU ödenecek olup, malzemeler için kayıt ücreti ve ücret Londra Üniversitesi ödenir. Orada sınav kaydı için Londra Üniversitesi ödenen ayrı bir ücret olduğunu ve ücretler de sınavları yönetmek için British Council ödenir.

Son Güncelleme Mart 2016

Okul Hakkında

Founded in Prague in 1990, Anglo-American University (AAU)*, is the oldest private institution of higher education in the Czech Republic. We pride ourselves on providing a personalized and distinctive ... Devamını oku

Founded in Prague in 1990, Anglo-American University (AAU)*, is the oldest private institution of higher education in the Czech Republic. We pride ourselves on providing a personalized and distinctive university education in the English language. Utilizing the best from American and British academic traditions, AAU educates future leaders and global citizens in a multicultural setting of students and faculty from over 60 different countries. Daha Az