Insan hakları ve adalete dokunmayın

Genel

Program açıklaması

LLM İnsan Hakları ve Adalet

Nottingham Hukuk Fakültesi insan hakları ve adalet alanlarında önemli bir akademik uzmanlığa sahiptir. Tabii son on yılda, özellikle yurtiçi ve uluslararası öneme sahip konularda olduğu gibi onların büyüme hukukunun bu yönleri tarihsel ve güncel önemi paraleldir.

LLM İnsan Hakları ve Adalet Hakkında

LLM İnsan Hakları ve Adalet Çatışma, Hak ve Adalet İçin özellikle Merkezi'ne Nottingham Hukuk Fakültesi'nde akademik personelin önemli uzmanlık dayanmaktadır.

Tabii ki, Avrupa ve uluslararası insan hakları ve uluslararası adalet sistemlerinin temel yönleri üzerinde özel bir odaklanma ile, bölgedeki kilit hukuki konularda güçlü bir analitik bir anlayış geliştirmelerine yardımcı olacaktır.

Neden bu dersi tercih?

 • Avrupa ve uluslararası insan hakları ve adalet temel sorunları inceleyin.
 • Böyle yaşama hakkı gibi bedensel bütünlük hakkı keşfedin, böyle bir adil yargılanma hakkı ve din özgürlüğü gibi etkileyici hakları gibi prosedürel hakları saklıdır.
 • Çatışma, Hak ve Adalet için Merkezi'ne güçlü bağlantıları yararlanın
 • Tam zamanlı veya yarı zamanlı çalışma.
 • Uluslararası Yaz Okulu katılın ve Avrupa perspektifinden Hukuku keşfedebilirsiniz.
 • Burs olanakları mevcuttur.
 • Bireysel modüller, Sürekli Mesleki Gelişim (CPD) ödülleri için incelenebilir.

Modüller

Sen bir tez ardından altı ders modülleri ele alacağız. Arasından seçim:

 • Uluslararası Kamu ve İnsancıl Hukuk
 • Terörizm ve Uluslararası Tepki
 • Mağdur Hakları ve Onarıcı Adalet
 • Avrupa'da İnsan Hakları
 • Teori ve Uluslararası Hukuk İlkeleri
 • İfade Hakkı
 • İnsan Hakları ve Ceza Adaleti
 • İstihdam Ayrımcılık Yasası
 • Uluslararası Ceza Mahkemesi ve Uluslararası Suç
 • Veri Koruma ve Gizlilik

Sen Petrol, Gaz ve Maden Kanunu hariç başka konu alan iki modül, kadar sürebilir, ama biz yukarıdaki seçeneklerden mümkünse modülleri seçmenizi tavsiye ederiz.

Bu modülleri tamamladıktan sonra tez başlayacak.

Değerlendirme

Her durumda, modüller ders çalışma tek parça üzerinden değerlendirilir. Bu genellikle bir problem ya da deneme tarzı soru şeklini alır, ancak modül göre değişir. Gönderdiğiniz her modülün boyunca değerlendirmeler hakkında geri bildirim alabilirsiniz.

Tez 18.000 20.000 kelime ve araştırılmış ve bir uzman akademisyen gözetiminde bağımsız yazılır.

Nasıl okuyorsun?

Iki ila on haftalık dönemler (Dönem One, Noel tatili kadar akademik yılın başından itibaren çalışan Noel ve Paskalya arasında Vadeli Two) ve yaz dönemi: Yüksek Lisans dersleri için akademik yıl üç bölüme ayrılmıştır.

Tam zamanlı öğrenciler - bir akademik yıl boyunca ders tamamlamak - her dönemde üç modül çalışma ve yaz boyunca tez tamamlamak.

Part-time öğrenci - ilk yaz döneminde tez araştırma ve ikinci sırasında tamamlayarak çalışmalarına başlayan Şartlar arasında (toplam altı) her yıl bir ve iki üç modülleri çalışma - iki akademik yıl boyunca kursu tamamlamak.

Tam zamanlı ve yarı zamanlı modları modüller hafta boyunca öğretilir. Senin takvim bağlı olarak birden fazla gün katılması bekleniyor olabilir. Modüller derece kurs ihtiyaçları nedeniyle ertelenmişti olabilir.

Seminerler akademisyenler tarafından yürütülen ancak kapsamlı güdümlü hazırlık çalışmaları yürütmek üzere gerektirir genellikle ve çoğunlukla kısa sunumlar ya da diğer katkıları içerecektir.

Giriş koşulları

İngiltere

 • İyi bir hukuk derecesi, 2.2 veya üstü.
 • Birinci derecede Yasası olmayan adaylar, öğrenmek istedikleri LLM konularına bağlılık kanıtlarını sağlamalıdırlar.
 • Onlar alanda deneyime sahip, özellikle diğer disiplinlerden başvuru sahipleri bile avukat olarak değil, eğer uygun koşullarda kabul edilecektir.

Bu asgari giriş şartlarını belirtiriz, ancak sizi kurstan yararlanma yeteneğiniz hakkında ayrı ayrı değerlendireceğiz. Bazen, standart olmayan giriş nitelikleri ve endüstriyel ya da mesleki deneyim temelinde yerler öneriyoruz.

Uluslararası

UG ve PG derecelerimize girmek için tüm dünyadaki okullardan, kolejlerden ve üniversitelerden nitelikleri kabul ediyoruz. Eğer uluslararası yeterlilik uluslararası nitelikler sayfasını ziyaret edin kurs gereksinimlerini karşılayan nasıl emin değilseniz.

Hazırlık Kursları

Eğer kurs gereksinimlerini karşılamak için bir vakıf ders yapmak gerekiyorsa Nottingham Trent International College (NTIC) ziyaret edin. Zaten bir okul veya üniversite İngiltere'de okuyorsanız ve biz yeterlilik kabul edebilir bilmek istiyorsanız bizim hazırlık kursları sayfamızı ziyaret edin.

İngilizce dil giriş şartları

İngilizce ilk diliniz değilse, yoğun akademik çalışma için dil becerinizin yeterince güçlü olduğunu bize göstermeniz gerekir. Bu ders için genellikle aşağıdakilerden birine gereksinim duyarız:

 • Her beceri 5.5 minimum IELTS 6.5.
 • Eşdeğer bir İngilizce dil yeterlilik.
Son Güncelleme Mar 2020

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

Nottingham Law School is one of the largest university law schools in the UK with a reputation for innovation and delivering the highest standards of legal training and education. Our mission is to pr ... Devamını oku

Nottingham Law School is one of the largest university law schools in the UK with a reputation for innovation and delivering the highest standards of legal training and education. Our mission is to prepare students for their future careers and we have a proven track record in graduate employability. The School's credentials speak for themselves... Daha Az
Nottingham , Nijmegen + 1 Daha fazla Daha az