Program hakkında

Bu hukuk veya sosyal bilimler mezunları için özel bir programdır. Derecenin türüne göre, lisansüstü eğitimimiz iki akış sunar: birincisi hukuk mezunları için [Uluslararası ve Avrupa Ticaret ve Yatırım Hukukunda Yüksek Lisans of Laws (LL .M)], ikincisi ise hukuk dışı mezunlar için (Hukuk Danışmanı). Uluslararası ve Avrupa Ticaret ve Yatırım Hukukunda). Program, öğrencilere AB ve bunun uluslararası ekonomi ile olan ilişkisi ile ilgili Yatırım, İşletme ve Ticaret alanlarını anlamalarını sağlar.

Öğrenciler, Avrupa ve uluslararası ekonomik ilişkiler bağlamında yukarıdaki ana konularla ilgili yararlı bilgiler alacaklardır. Programımız aynı zamanda Uluslararası İşletme, Yasal Belgelerin Hazırlanması, Uluslararası Müzakereler, Uluslararası İletişim, Uluslararası Finansal Yönetim, Karşılaştırmalı Şirketler Hukuku, Uluslararası Vergi ve Bankacılık Kanunu gibi uygulamalı dersler de sunmaktadır. Pratik deneyime sahip uzmanların rehberliği, programı daha canlı kılar. Başvuru sahiplerinin İngilizce olarak akıcı olması beklenir, ancak program süresince, Yatırım, İşletme ve Ticaret alanı ile ilgili özel bir kelime de geliştireceklerdir. Mezunlar, kariyerlerine kamu veya özel sektörde avukatlık mesleğinde veya hukuk danışmanı olarak hukuk mesleğinde başlarlar. Fakültede veya üniversitenin başka bir yerinde daha fazla çalışma olasılığı da vardır.

  • Programın seviyesi: Yüksek Lisans
  • Programın Süresi: 3 yarıyıl
  • Kayıtlı: AB
  • Kredi: 90

Kimler başvurmalı?

Öğrencilerin ekonomik ilişkiler ve ilgili yasal düzenlemelerle ilgilenmelerini bekliyoruz ve başvuru sahibinin Hukuk alanında veya sosyal bilimler alanında bir derece tecrübesi olması bir avantajdır. Lisans derecesine sahip olanlar program sonunda bir sertifika alacaklar. Yüksek Lisans derecesi olan öğrenciler yeni bir Legal Yüksek Lisans derecesi alacaklardır.

Başvuru Koşulları: BA veya MA veya LL M dereceleri, İngilizce olarak kanıtlanmış bir yeterlilik (TOE FL, IELT S veya GRE), Akademik Kayıtlar * ve çevrimiçi röportaj.

Programın başlangıcı

Her yılın eylül ayı

harç

Dönem başına öğrenim ücreti: ilk yılda 1600 EUR; Üçüncü dönemde 500 EUR

Kayıt ücreti: 85 EUR

  • Başvuru ücreti: 35 EUR
  • Giriş sınav ücreti: 50 EUR

Başvuru prosedürleri: Başvuru sahipleri İngilizce dilinin mükemmel bir şekilde anlaşılmasını sağlamalıdır. Adayların uluslararası olarak onaylanmış bir dil sertifikası vermeleri gerekecektir (örneğin TOE FL / IELT S / GRE).

Program dili:
  • Ingilizce
Son Güncelleme Eylül 17, 2019
Bu kurs bir Kampüs Okul
Start Date
Bilgi iste
Eyl 2020
Duration
3 dönem
Tam zamanlı
Price
1,600 EUR
ilk yılda; Üçüncü dönemde 500 EUR
Deadline
Bilgi iste
Ağu 31, 2020
Konuma göre
Tarihe göre
Start Date
End Date
Son başvuru tarihi
Start Date
Eyl 2020
End Date
Son başvuru tarihi
Ağu 31, 2020
Location
Son başvuru tarihi
End Date

Eyl 2020

Location
Son başvuru tarihi
Ağu 31, 2020
End Date