JD / MBA Programı

Genel

Program açıklaması

Hem University of Alabama School of Law hem de Alabama Manderson İşletme Enstitüsü'nün dünya standartlarında öğretim üyeleri ve güçlü mezunlar ağları tarafından desteklenen JD / MBA Programı, kurs teklifleri ve deneyimsel fırsatlar açısından zengin dört yıllık bir müfredat sunmaktadır. Alabama'nın JD / MBA öğrencileri, sıkı bir sınıf setine dalmışlardır ve önemli yöneticiler ve pratik avukatlarla etkileşim kurma fırsatı ile gerçek iş ve yasal durumlara dahil olurlar.

Katılımcı öğrenciler, günümüzün küresel ortamında başarı için onları konumlandıran yüksek pazarlanabilir becerilerle disiplinler arası çalışma kursundan çıkarlar.

JD / MBA Programının disiplinler arası yapısı nedeniyle, öğrenciler, örneğin akademik danışmanlar ve kariyer hizmetleri ofisleri dahil olmak üzere her iki okulda bulunan tüm kaynaklardan tam olarak yararlanmaya teşvik edilir.

İş dünyası ve hukukun kesişen dünyalarını keşfetmenin yeni ve stratejik bir yolunu arıyorsanız, takım ve vaka temelli bir öğrenme dengesi arıyorsanız, öğretim üyelerinizle ve küçük sınıf boyutlarıyla yakın ilişkilere değer veriyorsanız ve Yüksek öğrenim dolarınız için benzersiz bir değer arzuluyorsanız, Alabama'ya aitsiniz.

Son Güncelleme Eyl 2020

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

For more than 140 years, the University of Alabama School of Law has produced attorneys who become leaders locally, nationally and globally. Alabama Law provides a top-rate education at a reasonable c ... Devamını oku

For more than 140 years, the University of Alabama School of Law has produced attorneys who become leaders locally, nationally and globally. Alabama Law provides a top-rate education at a reasonable cost in a supportive and diverse environment. The school has nearly 400 JD students and a 6.4 to 1 student to faculty ratio, 7 clinical programs, and first-year JD students currently representing 24 states and 50 undergraduate institutions. Daha Az