Jd (tam zamanlı)

Genel

Program açıklaması

Kabul

Yasa okula kararı kendiniz ve gelecekte ses, akıllı ve yerine yatırım kalır. pek çok ciddi sorunlarla karşı karşıya karmaşık bir dünyada, yetkin, etik ve şefkatli hukukçular ihtiyacı her zamankinden daha güçlüdür.

Washington DC merkezinde yakınında bulunan, benzeri olmayan bir şehir ve milletimizin hukuk sisteminin merkezi, Kanunun Katolik Üniversitesi Amerika Columbus Okulu (MYA Hukuku) Böyle kritik hukuki analiz, yasal yazma ve etkili sözlü savunma-21. yüzyılda başarılı yasal uygulama için gerekli olduğu gibi - Hedefiniz becerileri ile mezun olup olmadığını yapabileceğiniz en iyi seçenekler arasında olduğunu.

Pratik odaklı ve bağlantı: her fırsatta, hukuk eğitimi bizim yaklaşım üç kelime ile özetlenebilir. Pratik yaptığını öğrenmek anlamına gelir; odaklı akademik vurgu için yasal çalışmanın birçok farklı alanda arasından seçim şansı sunuyor; Bağlı size kişisel bir ilgi çekmek profesör, aile gibi birbirimize davranma öğrencileri ve destekleyici mezunları ağı açıklar.

uygulama Genel

Birinci Yıl Kabul için başvuru

kabul için uygun olması için, bir başvuru bölgesel derneklerin biri tarafından akredite bir kolej veya üniversiteden lisans derecesi aldı ve Hukuk Fakültesi Admission Test (SON) tatmin edici bir performans göstermiş olmalı. hem gündüz ve akşam bölümlerine adaylar için tercih edilen tarih 15 Mart olduğunu. Birinci sınıf öğrencileri sadece güz dönemi ayında çalışmalarına başlayacak.

Aşağıdaki alındığında çoğu durumda uygulamalar tamamlandıktan:

  • $ 65 geri ödemesiz başvuru ücreti ile uygulama (Mevcut istihdam döngüsü için başvuru ücreti feragat edilmiştir);
  • Kişisel Açıklama;
  • Bir transkript analizi ve SON puanı içeren LSAC Kimlik Meclisi Servisi (CAS) raporuna resmi bir rapor.
  • En az bir ama ne tavsiye ikiden fazla harf. Tüm harfler LSAC doğrudan teslim edilmelidir.
  • uluslararası başvuru için bir not: Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada dışında kolej ve üniversitelerden Transkriptler Dünya Eğitim Hizmetleri veya Eğitim Kimlik Değerlendiriciler gibi bir kuruluş tarafından değerlendirilmesi gerekmektedir. Biz de Hukuk Fakültesi Kabul Belediyenin Kimlik Meclisi Servisi aracılığıyla uluslararası transkript kabul eder.

anadili İngilizce olmayan ve olan lisans eğitimi İngilizce eğitim dili olan bir okulda alınmadı başvuranlar, Yabancı Dil Sınavı (TOEFL) olarak İngilizce Testi almak gerektiğini lütfen unutmayın. Sonuçlar Hukuk Fakültesi doğrudan iletilmelidir.

Konsantrasyonları

Konsantrasyonları teşvik ve destek ilgi alanına giren akademik odak artmış, ancak bir sertifikasyon yol açmaz. Bunlar temel gereksinimleri, seçmeli, bir üst bölümü yazma ihtiyacının bir menü ve ders ihtiyacını pratik bir geçiş bulunmaktadır. Her konsantrasyon ders seçimi ile ilgili öğrencilere tavsiyelerde onun koordinatör olarak belirlenen öğretim üyesi vardır.

CUA Kanunu aşağıdaki uygulama alanlarında konsantrasyonları sunmaktadır:

Sivil dava

Sivil Dava bir konsantrasyon kısa hazırlanması, tanıkların doğrudan ve çapraz sorgu ve yargılama ve temyiz düzeyinde hem de sözlü beyanlar gibi becerileri kazanmaları platformu ile yasal doktrin usta için bir fırsat birleştirir.

Ceza Davaları

Ceza Dava konsantrasyonu öğrenci hemen savcı, defans, ya da yargı hukuk memuru olarak bir mahkeme salonunda çalışmaya başlamak için beceri, deneyim ve gerekli eğitimi sahip olduğu işverenlere bildirir. yoğunlaşmanın özünde bir öğrenci gerçek dava aldığı eller deneyimdir.

Aile Hukuku

ulus hukuk firmaları, yasal servis sağlayıcıları ve çocuk sağlığı kurumları da dahil olmak üzere çeşitli ayarlar, aile hukuku pratik yapabilirsiniz kim başarılı avukatlar için büyüyen bir ihtiyaç vardır. Bu konsantrasyon özel kurslar ve eğitim geniş bir yelpazede sunarak hazırlar.

Fikri mülkiyet

Teknoloji sürekli gelişiyor ve fikri mülkiyet ayrıntılı bir topraklama tüm avukat yardımcı olacaktır. Bu IP konsantrasyon patentleri, ticari markalar, ticari sırlar, uluslararası fikri mülkiyet, siber hukuk, sanat hukuku ve eğlence hukuku odaklanan sınıflar da dahil olmak üzere çeşitli müfredat sunmaktadır.

Çalışma ve İstihdam

Çalışma ve İstihdam konsantrasyonu yasanın bu büyüleyici ve dinamik alanın her yönüyle iyi yetişmiş kariyer için motive öğrencilere yardımcı olacaktır. Kurs zorunlu bir karışımıdır ve Toplumsal Cinsiyet, Hukuk ve Politika gibi konuları kapsayan, sınıfları seçmeli; Göç Hukuku ve Politikası; Kamuda İş İlişkileri Kanunu; Engelliler ve Yasal Haklar.

Menkul Yönetmeliği

Bu konsantrasyon programı çıkarlarını tatmin ve iş ve endüstri operasyonlarını finanse etmek olanaklarını yaratmak nasıl keşfetmek hayranlık bulmak öğrenciler için profesyonel hazırlık sağlamak için tasarlanmıştır.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

The Columbus School of Law shines as a hidden gem within legal education in Washington, D.C. It is an academy composed of collegial and compassionate students, a supportive and academically distinguis ... Devamını oku

The Columbus School of Law shines as a hidden gem within legal education in Washington, D.C. It is an academy composed of collegial and compassionate students, a supportive and academically distinguished faculty, and an accomplished and well-connected alumni base that stands ready to help today’s students reach their goals. Daha Az